Spojka "Burberry"

Burberry Clutch

Slavný módní dům Burberry je známý pro své klasické oblečení a doplňky v anglické tradici, která se datuje do roku 1856. \ t

To bylo založeno Thomasem Berberri, jeho první práce byla ztělesněna v ženských šatech. K otevření obchodu v Londýně přispělo vytvoření materiálního gabardína a talentu designéra tvůrce. Nejznámější produkt značky času - nepromokavý kabát pro armádu, jehož styl se do dnešního dne příliš nezměnil. Ve stejném období se značkové barvy objevily ve formě černých a červených pruhů na béžovém pozadí. Dnes je Burberry oficiálním dodavatelem Královského domu.

Souběžně s řadou oděvů vytváří dobře známá značka doplňky, ztělesňující experimentální módní trendy ve spojkách a taškách. Spojka, přeložená z angličtiny, znamená „chytit“, dnes je nesena v rukou a její lakonický objem není určen pro velké množství předmětů.

V modelech spojek používal eklekticismus, různé odstíny, textury, povrchové úpravy, přezky a věšáky. Pohodlné miniaturní spojkové tašky ze známé kostkované tkaniny, zdobené kůží, jsou vhodné pro návštěvy večírků, divadel, barů a nočních klubů. Moderní život dělá změny v designu klasických spojek Burberry a dnes je možné je použít v každodenním životě díky popruhům a řetízkům.

Vlastnosti

British Fashion House ve svých modelech sáčků a spojek stále více zavádí různé materiály: povrchová úprava z exotických kůží, zrnitá, texturovaná a hladká kůže, semiš, kůže napodobující keprovou texturu, ovčí kůže, značková tkanina v House Check buňce a také vybírá původní barvu řešení, používá detailní historické prvky.

Londýnští designéři přidělují jména exkluzivním modelům doplňků ve formě názvů ulic a lokalit Velké Británie. Pohodlí a pohodlí spojek Burberry je potvrzeno použitím vysoce kvalitních materiálů, vnitřních prostorů pro kosmetiku a dalších drobných předmětů, přídavných odnímatelných popruhů, které se nosí na rameni nebo přes rameno.

Některé z nich jsou: Přezka s přezkou ve tvaru širokého pásu a přezka na opasek trenčkotů, taška spojky z kostkované tkaniny, která má kompaktní design a ramenní pás, pohodlná sedlová spojka šitá z kůže python podle historických modelů módního Burberry House, zrnitá taška spojky kůže v těsném tvaru se surovými okraji a zipem uvnitř. Všichni dávají obraz sofistikovanost, eleganci, přitažlivost.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky