Béžová spojka

Béžová spojka

Co to je?

Většina žen nebude myslet na jejich publikaci bez kabelky. A opravdu, kam dát zrcadlo, trubku rtěnky, klíče a další drobnosti, bez kterých není možné překročit práh domu?

Dobrá alternativa k obvyklému dámskému sáčku byla taška spojky - miniaturní verze tradiční tašky, která řeší problém ukládání potřebných detailů a dodává eleganci obrazu.

Poprvé byla myšlenka retikuly ztělesněna již v šestnáctém století a historie mlčí o tom, kdo byl talentovaný vynálezce. Začátkem dvacátého století se na něj legendární Coco Chanel obrátila a spojka získala druhé narození, okamžitě se ocitla na vlně popularity.

Vlastnosti a výhody

Béžová nebo růžová - béžová spojka je dobrá, protože je univerzální v barevném provedení. To může být bezpečně použit v případech, kdy obraz vyžaduje přidání černé kabelky. Béžová barva je nejblíže přirozenému tónu pleti a bude vypadat skvěle se šaty bez rukávů. V opačném případě můžete vytvořit soubor s botami stejné barvy nebo si vybrat oblečení s komplexním rozsahem barev, který nebude ukládat příslušenství určitého tónu.

Béžová spojka je přijatelná ve večerním módě iv každodenním životě.

Populární modely

Spojka plní funkci příslušenství, proto by měla odpovídat společnému luku a sledovat jeho stylistickou orientaci. Existuje několik druhů retikul, ideálně dáma by měla mít kompletní sbírku pro všechny příležitosti.

Klasika

Tradiční spojka má poměrně přísný vzhled. Nemá pera, připomíná obálku. Barva je převážně černá, i když jsou přípustné odchylky. Spojka - obálka nikdy nevyjde z módy, takže si nemůžete šetřit, kupovat tento model. Taková kabelka bude sloužit věrně déle než jeden rok.

Obchod

To je poněkud odlišné ve velikosti od klasického, protože to znamená, že majitel spojky bude nosit tablet nebo přenosný notebook v něm. Materiál je často přírodní kůže nebo semiš, aby odpovídal obrazu moderní obchodní lady. V případě potřeby může kabelka sloužit jako spolehlivá podpora dokumentů.

Divadelní

Jméno mluví samo za sebe. Spojka je určena pro zvláštní příležitosti a může být vyrobena z nejrůznějších textur materiálu. Lakovaná, kožešinová spojka je z této kategorie. Dekor umožňuje flitry, oblázky a kamínky, různé lesklé prvky. Ale protože taková kabelka sama o sobě je chytlavým detailem a přitahuje pozornost, pak při výběru dalšího příslušenství byste měli dodržovat rovnováhu harmonie. Zvláštní chic bude manikúra v tónu spojky.

Transformátor

Vypadá to jako obyčejná malá kabelka ve formě obálky, a ve skutečnosti se ukazuje, že je to prostorný model, kde v případě potřeby můžete dokonce dát notebook. Tato spojka je vybavena řemínkem, který umožňuje přenášet tašku přes rameno.

Box

Má pevný rám, tvarovaný jako hrudník, popruh působí jako rukojeť nebo může být na řetízku. Spojka poměrně prostorná, stylová a pohodlná. Vhodné pro každodenní nošení.

Jak si vybrat

Blíže k výběru spojky by se mělo řídit těmito základními principy:

  • Odpovídající barvy a textury

Například, kůže nebo semišová síťovka bude vhodná k tomu, aby se podíval do slavnostního, v každodenním prostředí, a samet nebo satén je tématem pro večer, jako model laku. Navíc je třeba vzít v úvahu barevnou kombinaci spojky a oblečení.V dnešní době se nemusíte starat o identitu barvy sáčku a bot, ale je nutné přizpůsobit si oblečení.

  • Rovnováha dekorativních prvků

Pokud je spojka plná lesklých dekorativních prvků, pak se šaty hodí ke koření v přísném stylu a naopak.

  • Analogie v dekoru

Spíše to není princip, ale doporučení. Akrobacie je schopnost vyzvednout šperky, které odrážejí dekor spojky.

Co na sebe

Co je to béžová spojka? Pro vytvoření ženského vzhledu by byla výbornou volbou šedá sukně s kolenní délkou, zatímco šedá halenka a béžová patentovaná kožená obuv s elegantními podpatky by měla stejnou šedou barvu. Pokud musíte zůstat venku, bude výtečný černý kabát dokonalým svrchním oblečením.

Pro kancelář si můžete vybrat zkompletované pletené šaty s kouřovými barvami a na šaty tenké kombinézy punčocháče a boty - čluny.

Džíny, klasická bílá halenka a sako s pastelově zbarvenými barvami pomohou vytvořit ležérní vzhled.

Je snadné vytvořit večerní luk s béžovou retikulou zdobenou kamínky nebo oblázky a elegantní šaty. A při výběru barvy oděvu je dána úplná svoboda.

Dlouhé zářivě červené šaty budou dobrý nápad vytvořit okouzlující obraz. Příslušenství - elegantní spojka nahý nahý a stejné sandály.

A pokud chcete romantiku a ženskost, pak tento efekt lze dosáhnout kombinací béžové spojky s oblečením máty, smaragdových tónů. Přednostně pokud tkanina šatů bude hladká, jako hedvábí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky