Bílá spojka

Bílá spojka

Dámská kabelka je neuvěřitelně magickým doplňkem, který je nutně přítomen v šatníku každé ženy. Říká se, že podle obsahu dámské kabelky je možné odhadnout myšlenky jejího majitele. Možná je. Dnes však nabídka dámských kabelek v doplňcích a obchodech s koženým zbožím nepozná hranice.

Doslova každá dáma má možnost vyzvednout kabelku pro každou událost, jakýkoliv obraz, jakoukoliv náladu. Barevná paleta je tak různorodá, že se zdá, jako by tam byl nějaký umělec a ozdobil všechny barvy barvami. Lineup je také schopen ohromit a překvapit i ty nejnáročnější a nejnáročnější módy: kožené nebo semišové tašky, látky s originálními potisky, modely s dlouhou rukojetí, stylové batohy, zajímavé modely cross-body, elegantní spojky, ležérní a elegantní, výstižné a extravagantní dámské kabelky .

Bílá spojka je trendem současné módní sezóny.

Spojky obsadily určitý výklenek v srdcích moderních módy a několik let zůstaly na vrcholu poptávky a popularity. Ale je to právě bílá barevná spojka, která se stane nejmódnějším doplňkem sezóny 2017. Bílá barva nese zvláštní kouzlo, styl, eleganci, rafinovanost, ženskost a sofistikovanost.

Modely

Zvláštností bílé spojky je její univerzálnost. Malá bílá kabelka dokonale ladí s outfity různých stylů. Romantické rande, obchodní jednání při práci, večírek, slavnostní událost, procházka s přáteli, nakupování - bez ohledu na povahu akce nebo setkání může moderní dívka doplnit svůj obrázek stylovou bílou kabelkou.

V šatníku každé ženy je nutně jeden nebo dokonce několik spár, mezi nimiž musí být nutně bílý model.

Vzhledem k vysoké popularitě tohoto příslušenství vyvinuli návrháři a módní návrháři a vytvořili spojky různých stylů, stylů a barev.

V závislosti na použitém materiálu lze spojky rozdělit do následujících typů modelů:

 • z pravé kůže;
 • imitace kůže;
 • ze semiše;
 • lak;
 • textilní (velur, satén, denim);
 • plast.

V závislosti na účelu a stylu spojky existují následující typy:

 • klasické (vhodné pro každodenní použití, pro obchodní jednání, procházky po městě, oficiální recepce atd.);
 • moderní nebo moderní styl (často tyto spojky jsou vyrobeny v originálním formátu, neobvyklý design nebo jedinečná výzdoba);
 • modely pro večerní šaty (sofistikované, ženské a stylové malé lakované kabelky, které zdůrazní stav jejich majitelů);
 • pro slavnostní akce (modely s různými dekorativními úpravami a designem);
 • v obchodním stylu (lakonické obdélníkové modely, téměř žádné dekorativní prvky);
 • v romantickém stylu (zdobené stuhami, výšivkami, květinami, krajkou nebo originálními tisky);
 • mládí (nejčastěji je to model, ve kterém je nějaká hravost nebo originalita inherentní);
 • svatba nebo nevěsta (v poslední době se do svatebních módů dostaly spony v podobě květinových kytic);
 • pro denní použití (větší objem a prostornější formát spojky).

Možnosti dokončování

Dotkneme-li se tématu dokončování dámských kabelek, pak to naznačuje slovo „kdo je připraven“. Tak je to ve skutečnosti. Jednoduché lakonické spojkové vaky obvykle nemají vůbec žádnou povrchovou úpravu nebo jsou tak minimalistické, že harmonicky zapadají do celkového designu a stylu příslušenství.Čím méně ozdobíte na dámské kabelce, tím je tento model všestrannější.

Ženy jsou však tak nepředvídatelné a mnohostranné, že někdy mají rádi kabelky s různými dekoracemi.

Jako dekorativní ozdoby se používají různé aplikace, kameny, kamínky, flitry, květy foamiranu nebo polymerové hlíny, knoflíky, zipy, stuhy, luky a další prvky.

Vysoká poptávka se týká modelů s ruční výšivkou nebo pletenými vložkami.

Co na sebe

Jak již bylo uvedeno, bílá barva je univerzální, harmonicky kombinuje s různými styly. V důsledku toho je bílá spojka vhodná pro obrazy typické pro obchodní, každodenní, romantické, oficiální, mládežnické, příležitostné trendy.

Při vytváření jediného souboru by se mělo řídit radami stylistů. Pokud je oblečení dost jednoduché, nenasycené dekoračními prvky a výrazným doplňkem, můžete obraz doplnit o malou kabelku s ozdobou. Pokud jsou prvky dámského šatníku vybrány pro jasné, jasné a syté barvy a dekor, je lepší kombinovat takový soubor se spojkou v lakonickém stylu nebo s flitry. Stejně tak je důležité, aby kabelka nebyla samostatnou položkou, musí být v souladu s oblečením, obuví nebo jiným příslušenstvím.

To je také pozoruhodné, že bílá spojka bude vypadat dobře s oběma večerní šaty a boty na vysokém podpatku, as romantickou letní šaty ve volném střihu v kombinaci s tenisky nebo baletní boty. Kabelka by měla být vybrána v souladu s obecnou představou o obraze a stylu.

Značky

Věnovala pozornost bílé spojce a světově proslulým návrhářům. Vynikající styl, sofistikovaná chuť, neuvěřitelná ženskost, lakonická elegance a nějakým způsobem extravagance - to je způsob, jak lze charakterizovat malou kabelku v bílé barvě. Ženy, které preferují značkové doplňky, by se měly blíže podívat na bílé spojky Christian Louboutin, hádat, Charlotte Olympia, Sara Battaglia, Dolce & Gabbana.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky