Dámská mikina s kapucí

Dámská mikina s kapucí

Mikina, stejně jako oblečení, přišla k nám z Evropy, kde lidé při práci v nízkých teplotách nosili mikiny s kapucí. Od třicátých lét, mikiny začaly vybuchnout do globálního módního průmyslu. Jenže v 70. letech se na ně obrátily globální značky, což bylo způsobeno popularizací takových kultur jako hip-hop a rap.

Vlastnosti

Kdo miluje pohodlí a styl zároveň ocení mikinu. Mikina s kapucí se také nazývá mikina. Hlavní částí tohoto typu oděvu je kapuce se stahovací šňůrkou pro nastavení a zapínání na zip (většinou).

Odrůdy

Dnes návrháři nabízejí nosit mikinu s kapucí, nejen jako součást sportovního oblečení. Existuje mnoho typů mikiny. Pro ty, kteří vždy chtějí být teplí, jsou na kožešinové podšívce izolované mikiny. Kožešina na takové oblečení si vybírá umělá. Zip může být plný nebo jen poloviční. K dispozici jsou možnosti bez jakýchkoliv spon.

Šaty mikina tvoří velký tandem s legíny. Tyto šaty velmi účinně skryjí všechny nedostatky na obrázku, zatímco obraz je stylový a ženský.

Kabátová mikina - určená k ochraně majitele před povětrnostními vlivy. Vytvářet takové oblečení pomocí teplých tkanin. Obvykle tato mikina má podšívku z kožešiny.

Sportovní mikina se nachází v šatníku pro všechny fashionisty. Tyto modely jsou zpravidla vyrobeny z prodyšných hygroskopických materiálů.

V poslední době se staly velmi populární tzv. „Mikiny“. Jedná se o stejnou barvu a střih oblečení pro rodinu nebo pár. Často se k těmto lidem přidávají slova nebo fráze.

Mikina s ušima na kapuci - oblíbená mezi mladými lidmi. Taková mikina vypadá velmi vtipně a zábavně, velmi často se na ně vkládají různé nápisy a kresby. Uši na kapotě často napodobují uši různých zvířat.

Mikina s kapucí pro těhotné ženy - navržena tak, aby spolehlivě chránila před chladem a skryla vady v této zajímavé pozici.

Mikina pro kojence - další nález pro budoucí nebo skutečné maminky. Má speciální štěrbiny nebo pruhy, což usnadňuje proces krmení.

Skutečné barvy

Často, když dělám mikiny, používám jednu barvu. Ale v této sezóně se návrháři rozhodli potěšit fanoušky mikiny s kapucí. Kromě klasické bílé, černé a šedé mikiny, hnědé, růžové, jasně modré a neonové barvy budou skutečné barvy. Pro milovníky originálních věcí průvodce vydal model v pruzích a v buňce. Mikinu lze také najít se zvířecí tisky, světlé nápisy nebo pruhy.

Materiály

Mikiny jsou navrženy tak, aby udržely lidi v teple, takže hlavním materiálem, z něhož je tento typ oděvu vyroben, je fleece, zápatí a bavlna. Vnitřní strana kapuce, stejně jako kapuce, jsou často lemovány kožešinou, což je činí ještě měkčími a teplejšími.

Délka

Mikiny s kapucí obvykle dosahují poloviny stehna. V dnešní době je však stále častější zkrácená mikina a dlouhé, tzv. Mikiny. Mikina s kapucí oříznutá o něco déle než linie pasu. Takový model může být velmi často nadrozměrný.

Dlouhé šaty s kapucí mají délku obyčejných midi šatů. Nyní je to jeden z nejoblíbenějších modelů mikiny s kapucí.

Co na sebe

Mikiny jsou perfektně kombinovány s jakýmikoliv kalhotami (pouze ne klasickými), džíny a legíny. V létě mohou být kombinovány s krátkými sukněmi a šortkami. Je lepší zvolit boty při nízké rychlosti (baletní byty, skluzy, boty, boty) nebo sportovní oblečení, v závislosti na stylu oblečení.

Jak zvláštní to nezní, ale sukně lze nosit i na mikiny.Je pravda, že sukně by měly být sportovní nebo ležérní.

Je samozřejmé, že mikiny budou vypadat velmi harmonicky se sportovními kalhotami nebo legíny.

Bláznivé zprávy

Sportovní mikiny jsou velmi často vyrobeny z absorpčních materiálů. Koneckonců, v nich většina žen raději chodí do posilovny. V této módní sezóně prezentovaly takové známé značky jako Adidas, Reebok, Nike mikinu s kapucí jasných barev a potisků ve svých módních kolekcích. Povinným atributem těchto modelů je použití loga společnosti. Modely s kapucí se vyznačují stručností a lehkostí.

Stylové obrázky

Pro příznivce ležérního stylu byste měli věnovat pozornost souboru mikin s hubenými džíny a pohodlnými botami (tenisky nebo klínové boty).

Podívejte se dobře na mikinu s kapucí zkrácený model spolu s boyfriend džíny nebo maxi sukně. Boty na nízkém běhu dokončí vzhled.

Mikiny s kapucí ve spojení s pevnými punčochami nebo legíny a botami, jako volitelný doplněk si můžete vzít ugg boty, skvělý tandem, aby vypadaly sportovní a zároveň ženské.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky