Krásné japonské kimono šaty pro ženy

Krásné japonské kimono šaty pro ženy

Ženskost, tajemství, krása, elegance - to vše podtrhne krásné japonské kimono pro ženy. Téma Východu je stále populárnější ze dne na den. Východní silueta županu v moderní módě se změnila k lepšímu. Dnes je kimono roucho šité z kvalitní tkaniny, přístupné pro každou ženu, a jednoduchý střih. Tkanina županu by měla být elegantní, tekoucí, v nejlepších tradicích japonské módy.

Vlastnosti a výhody japonského modelu

Japonské roucho-kimono šít hedvábí a satén. Tyto materiály jsou tenké a jemné, takže nejsou vhodné pro zimní večery. Saténové a hedvábné šaty-kimono - letní verze oblečení pro domácnost. Jsou příjemné pro tělo, vypadají vznešeně, elegantně, jemně, příznivě zdůrazňují krásné ženské formy. Pokud je japonský župan správně vybrán, můžete se tam také setkat s hosty.

To je vysvětleno dlouhou historií kimonového roucha, které je v Japonsku považováno za slavnostní obřadní šaty. Evropská verze županu je modernizována, ale v sobě zanechala orientální prvky. Róba se vzorem "kvetoucí Sakury", japonských krajin a ptáků vypadá na ženu krásně a jemně. Orientální šaty jsou často vyrobeny z modrého, červeného, ​​zeleného, ​​růžového, bílého a karmínového hedvábí. Tradiční japonské odstíny jsou vínové, červené a žluté.

Župan-kimono - netradiční oblečení pro domácnost, takže mnoho z nich nemusí být vhodné. Japonský styl - tenký a jasný. Vyberte si to, pokud chcete potěšit svého manžela a cítit se žádoucí. Japonský župan bude skvělým dárkem pro přítele, matku nebo sestru na narozeniny nebo jinou dovolenou.

Odrůdy

Župan-kimono pro ženy produkují různé barvy a styly. Zdobené župany s výšivkou v japonském stylu, krajkou, orientálními ornamenty a vzory okouzlí a zdůrazní krásu ženy.

  • Krajkové roucho kimono. "T" - tvarovaný výstřih s vůní a krajkou dávají rouchu něhu a šarmu. Výrobek je určen k zdobení ženy, župan jí dává sentiment, milost a rafinovanost. Krajky jsou obvykle umístěny na okrajích roucha, ale mohou být ve formě vložek po stranách modelu.
  • Robe-kimono velké. Zvláštností tohoto roucha je, že vypadá elegantně u žen jakéhokoliv vzrůstu. Toto roucho krásně zdůrazňuje výstřih, pas, nohy a rukávy ¾ zakrývají plnost rukou.
  • Klasické roucho kimono. Tento typ roucha má široké rukávy, které se v Japonsku nazývají sode. Klasický japonský plášť nemá žádné spojovací prostředky. Udržuje tělo roucha-kimono s pomocí obi pásu.

Délka

Kimono šaty pro ženy lze zakoupit v jakékoliv délce. Krátké a dlouhé modely, v závislosti na osobních preferencích a růstu ženy, vypadají elegantně a vzdušně. Zkrácené styly na boky jsou ideální pro večerní domácí šaty. Tento plášť vypadá sexy a přitažlivě. Dlouhé modely pod kolenem (midi) jsou nejlépe nošeny během dne. Jemné hedvábí nebo satén zahřeje pokožku a umožní vám cítit pohodlí. Maxi šaty kompletně pokrývají tělo a dávají pocit bezpečí.

Barvy

Při výběru barvy japonského roucha zvažte osobní preference. Orientální oblečení je pestré a bohaté na odstíny, tak krásné květinové motivy, vzory, vzory, květiny, motýli jsou aplikovány na klasické japonské šaty. Omalovánky kimano obvykle teplé. Barevné schéma není jen odstíny v oblečení. Každá barva má význam.Žluté, červené, oranžové kimono zdůrazňuje příslušnost ženy k nejvyšší společnosti v Japonsku.

V kimonovém rouchu jsou opačné barvy často kombinované - studené a teplé, lehké a tmavé. Černý kimono roucho zdůrazňuje ženskou sexualitu, tento klasický odstín vizuálně štíhlý a dává výrobku podtržené tajemství a zákulisí.

Jak si vybrat

Pečlivost vám pomůže vybrat nejlepší župan pro váš domov. Při nákupu japonského roucha kimono zkoumejte složení látky. Neměla by obsahovat syntetické látky a vlákna, která mohou způsobit alergie a nepohodlí. Při výběru zvažte osobní preference, styl, délku županu. Kupte si župan pro konkrétní účel: pokud se jedná o denní ponožku, vyberte si dlouhé modely, pokud chcete zdůraznit svou krásu, zastavte se na světlém kimonovém rouchu s výšivkou nebo krajkou.

Krásné modely

Výhodou moderních japonských kimonových šatů je, že je šijí v nejneobvyklejších a nejzajímavějších stylech. Populární ženy jsou kimono šaty vyrobené z hedvábí s hlubokým V-neck. Krásné a extravagantní modely s výřezy na zadní straně. Aktuální šaty, kimono s tradičními květinovými a květinovými ornamenty, kresby draků, ptáci. Krajkové modely japonského županu kombinují východní a evropské tradice. Tradičně vypadají šaty, kimono se širokými pásy nebo opasek, motýl.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky