Dámské bílé froté župan

Dámské bílé froté župan

Co si nejdříve po sprchování nebo koupeli vrhneme na sebe? Samozřejmě, župan. Pro výrobu tohoto útulného a útulného oblečení, moderní výrobci používají různé materiály, ale častěji pro koupelnové účely si lidé kupují župany z mahr. To není divné, protože tato tkanina je velmi příjemná pro tělo a dokonale absorbuje vlhkost. Jaké další výhody má tento materiál a které modely šatů by měly ženy věnovat pozornost?

Vlastnosti a výhody

Froté látka je kompletně vyrobena z bavlny nebo lnu, a proto má všechny přednosti přírodních vláken. Tato tkanina je dokonale prodyšná, umožňuje tělu dýchat a nezpůsobuje alergie. Textura tohoto materiálu je vždy vlnitá, ale samotná hromada může mít různou délku. Někdy je hromada na obou stranách plátna a někdy na jedné straně - na přední straně. Je třeba poznamenat, že před praním by tato tkanina měla být namočena ve studené vodě, aby byla měkká, a pak ji omyjte v teple, ale v žádném případě nežehlete. Po umytí můžete použít různé druhy oplachů bez bělidla a dalších chemických přísad tohoto druhu.

Jak si vybrat

Pokud si chcete koupit roucho z Mahri, měli byste vzít v úvahu několik nuancí:

  1. Pro použití výhradně pro účely koupele je lepší koupit krátký zdřímnout s nap. Pokud potřebujete teplý domácí župan, je žádoucí dát přednost dlouhé zdřímnutí.
  2. Pokud si chcete koupit výrobek odolný proti opotřebení, zvolte mahr, jehož hustota není menší než 440-750 g / m2.
  3. Zvláštní pozornost by měla být věnována švům. Neměly by být drsné, jinak by se pokožka otřela.
  4. Specifický zápach barvy může znamenat, že model roucha vrhá po několika praních, takže je vhodné se těmto županům vyhnout.
  5. Nejlepší je koupit župany od známých značek, které zaručují kvalitu jejich výrobků.

Můžete si vybrat odstín županu podle svého uvážení, ale je lepší nedávat příliš kyselé tóny. Zvláště módní nyní jsou bílé froté župany vyrobené z froté, protože jsou univerzálnější a vypadají roztomilý.

Odrůdy

Ale modely bílých froté županů v moderních obchodech Nemer. Při výběru vhodného modelu by se každá žena měla zaměřit především na rysy svého těla a sezónnost jejího roucha.

S kapucí

Tyto koupací pláště se nejlépe nakupují v zimě. Pokud se model skládá z tlustého vlasu, budete po sprše dobře chráněni před chladem. Tyto modely vypadají velmi roztomilé a jejich délka může být úplně jiná. Tyto šaty jsou navíc vedle kapuce také doplněny velkými vyšívanými kapsami. Model županu s ušima nebo ryusou v oblasti lemu vypadá velmi originálně.

Žádná kapuce

Charakteristickým rysem těchto modelů županů je obojek. Protože froté šaty obvykle přicházejí s vůní, jejich límec se vyznačuje anglickým jednořadovým řezem. Obvykle se takové šaty dostanou do teplejšího období a sestávají z makhra s tenkým a krátkým zdřímnutím.

S originálními výtisky

Pokud je bílá barva pro vás příliš triviální, můžete si vybrat model bílého roucha s originálním potiskem. To může být krajkový lem na lemu, rukávy a kapuce nebo zajímavý tisk. V současné době je nejmódnější župany s obrazem motýlů a květin, stejně jako karikatury a zvířata. Nyní můžete dokonce najít župany s personalizovanými pruhy.

Doplněk obrázku

Nejlepší doplněk ke koupací froté županu bude pantofle. Mohou být froté nebo semišové. Vzhledem k tomu, že bílý odstín dokonale ladí s jakoukoliv barvou, můžete si vybrat pantofle podle vlastního uvážení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky