Zimní čepice pro dívky

Zimní čepice pro dívky

Vlastnosti

Zima přišla a rodiče přemýšlejí o koupi nejen dětského svrchního oblečení. Povinným atributem zimního oblečení dítěte je klobouk. Jak nakupovat nejen teplou a kvalitní čelenku, ale také krásnou? V tomto článku budeme analyzovat módní styly, barvy sezóny a pomůžeme vám správně se rozhodnout.

Pro rodiče je důležité, aby byl klobouk teplý, chránil krásnou hlavu dítěte před chladem, větrem a mrazem. Ale v první řadě by měla čepice jako nejmenší módy. Hlavní věc, kterou je třeba si uvědomit, že čím více dekorů a dekorací je, tím módnější je klobouk. Koneckonců, neobvyklé prvky - hlavní hit sezóny!

Módní styly a modely

Pletené klobouky

Nejmodernějším kloboukem sezóny je pletená čepice, která je vhodná jak na podzim, tak na zimu. Přiléhavé modely hlav - klasika v oblasti klobouků. Zvláštní pozornost je věnována dekoraci a dekoraci. Propracované vzory, výšivky, korálky a další dekorace jsou nedílnou součástí všech zimních čepic v této sezoně.

Čepice s pomponem

Tyto modely mají opravdu rád všechny děti. Pom-pom okamžitě dává čepici pozitivní pohled, a čím je větší, tím lépe.

A nejmódnější klobouky v této sezoně jsou klobouky s kožešinovou pomponou. Krásný, načechraný a objemný kožešinový pompon je perfektní dekorace pro všechny módní klobouky. Čím tlustší je, tím luxusnější je vzhled.

Přilba

Tato čelenka je jak klobouk, tak šátek. Čepice těsně přiléhá k hlavě, zakrývá čelo a tváře tak, aby se k nim nedostal chlad. Tyto styly ochrání nejen hlavu a uši, ale také hrdlo, hrudník, záda a krk. Tento model nemá zip ani knoflíky, takže je dítě bude moci nosit bez jakýchkoliv problémů.

Čepice s ušima

V dospělé kolekci čelenek se objevily klobouky s "ušima" v poslední sezóně. Dětská móda sleduje dospělého na patách, v této sezoně a u dětí se stávají významnými. Co je to za klobouk? Jedná se o objemnou čelenku s dlouhými „ušima“ pod pásem. Někdy jsou na okrajích uší šité kapsy kožešiny, aby se zahřály rukojeti. Také dlouhé uši lze použít jako teplý šátek, ovinutý kolem krku. Samozřejmě, mnoho módních žen je potěšeno tak krásným stylem.

Klobouky s klapkami na uši

Další populární model je čepice s klapkami na uši. A z dobrého důvodu je tento styl již mnoho let na vrcholu popularity. Dokonale chrání hlavu, krk a uši dítěte před mrazem a větrem.

Hitom této sezóny je čepice s kožešinovou čepicí a boční obrubou. Objemná a načechraná srst, nebo nějaká dívka, která miluje krátkou stříhanou. Nosit klobouky s takovou zbraní je velmi pěkné.

Čepice s kamínky

Hitom sezóny jsou klobouky s kamínky. Neuvěřitelně krásné, rafinovaně zdobené a tak oblíbené našimi holčičkami, lesklé doplňky dlouho zaujaly své správné místo na policích obchodů. Žádná módní kolekce se bez nich neobejde. Květiny, srdce, luky - jaké vzory a vzory zdobí klobouky! Tam je vždy obrovská poptávka po těchto klobouků, takže jsou demontovány v obchodech během několika minut.

Barvy

Je velmi důležité vštípit pocit chuti do vašeho dítěte od raného dětství. Je nutné naučit se správně kombinovat oděvy nejen ve stylu, ale také v barvě - je třeba vysvětlit, že klobouky musí být v souladu s svrchním oděvem.

V této sezoně jsou relevantní zcela odlišné barvy: pastelové, světlé, stejně jako kombinace několika barev a vzorů.

Růžové a modré, fialové a bílé - všechny tyto barvy vypadají neuvěřitelně jemné a krásné.

Světlé klobouky červené, zelené, žluté a fialové odstíny vypadají stejně krásné. Tyto šaty jsou fandění v jejich barevné a bude vždy v centru pozornosti.

V každém případě by měl být klobouk vybrán tak, aby odpovídal barvě oděvu, aby obraz dítěte byl harmonický.

Materiály

Nejteplejším materiálem pro klobouk z roku na rok je vždy vlna. Čepice z čisté vlny však mohou způsobit alergie nebo vyrážku na kůži dítěte, a proto se kůže na čele začíná strašně svrbí. Výrobci zimní čepice našli vynikající cestu ven. Začali vyrábět vlněné klobouky s podšívkou hypoalergenního materiálu. Čepice tak zůstávají teplé a pohodlné a pohodlné pro děti.

Tam jsou také styly čepice z nepromokavého materiálu, zdobené načechrané kožešiny. Jsou velmi dobré pro děti, které milují válcování ve sněhu.

Kvalita přírodní kožešiny, bez ohledu na to, zda je ostříhaná nebo ne, je velmi ceněna. Proto jsou z ní často vyráběny dětské klobouky. Nejlepší možnosti kožešin pro ně jsou ovčí kůže a králík. Tyto klobouky jsou dobré v chladné zimě. Je-li zima teplá, je vhodná i umělá srst. Je praktičtější, je snazší ho čistit. Kromě toho, umělé kožešinové čepice nezpůsobují alergickou reakci na kůži.

Některé firmy izolují své víčka isosoftem, který udržuje teplo a zabraňuje hromadění vlhkosti. Tento materiál nezpůsobuje alergie a snadno se čistí.

Značka a luxusní zprávy

Reima

Lídrem ve výrobě dětského teplého oblečení je finská značka Reima. Pletené a izolované klobouky této společnosti jsou nedílnou součástí dětského zimního šatníku. Jsou nejen teplé, ale také skvělým doplňkem zimního obleku.

Jednoduchá čepice a přilby s fleecovým nebo dresovým podšívkem dělají skvělou práci v zimě. Pro dodatečnou ochranu mají některé víčka v oblasti uší speciální vložky odolné proti větru. Kromě fleece a dresu jsou některé klobouky izolovány zevnitř umělou kožešinou.

Kerry

Po společnosti Reima je samozřejmě nejlepší společností ve výrobě teplých dětských oděvů. Kerry. Tato společnost má velmi široký sortiment klobouků. Představuje všechny druhy modelů čepic, zdobené vzory, pompoms a kamínky. Izolované kryty s isosoftem, které neumožňují zamrznutí i při teplotě -30 ° C.

Tavitta

Neméně populární je značka Tavitta. Dětské klobouky jsou vyrobeny z angory a kašmíru s podšívkou z jemné ovčí vlny. Tato značka dělá neuvěřitelně elegantní a krásné klobouky, které osloví každou malou módy. Čepice jsou zdobeny korálky, kamínky, luky a květiny, stejně jako velké kožešiny pom-poms.

Pokrývky hlavy Tavitta dokonale zahřívají hlavu, vyznačují se vysokou elasticitou a trvanlivostí.

Raster

Polská značka Raster je kvalitním výrobcem dětských klobouků. Tato značka je velmi populární v mnoha zemích. Každá čelenka kombinuje pohodlí, praktičnost a originalitu.

Raster klobouky jsou velmi kvalitní a teplé, dobře chrání dětskou hlavu, uši a čelo před chladem a mají krásný, jasný design. V modelech pro dívky převládají růžové a bílé tóny. Klobouky zdobí různé vzory, luky a pompony.

AJS

Polská značka AJS je již dlouho lídrem ve výrobě klobouků jak v Rusku, tak v zahraničí. Klobouky této značky mají vysokou kvalitu, moderní a světlý design. V podstatě je kolekce pro dívky vyrobena v růžové, šedé a bílé.

Tipy pro výběr

Pro miminka

Při výběru klobouků pro novorozence a dívky do čtyř let je třeba věnovat zvláštní pozornost některým detailům. Za prvé, měli byste si vybrat klobouky z přírodních materiálů, které nezpůsobí alergie. Aby nedošlo k otření pokožky hlavy, měl by být uzávěr bez vnitřních stehů. Je také nutné se vyhnout zbytečným knoflíkům, strunám a dalším detailům, které dítěti mohou způsobit nepohodlí.

Pro dívky

Stejně jako v případě nákupu klobouků pro děti, při výběru klobouků pro dívky od 5 do 9 let věnujte pozornost materiálu. Čepice z přírodního materiálu je vždy praktičtější, krásnější a teplejší. Pro kůži náchylnou k podráždění, perfektně se hodí model s výplní chmýří nebo polstrováním polyester. Pro vlněné klobouky s fleecovou podšívkou.

Ujistěte se, že víčko dobře přiléhá k hlavě.

Pro dospívající dívky

Při výběru klobouku pro dospělou dívku od 10 let, nejprve, měli byste se s ní poradit o vašem preferovaném modelu, barvě a dekoraci. Koneckonců, pokud teenager nemá rád čelenku, zůstane na polici.

Čepice by měla těsně přiléhat k hlavě, aby byla zajištěna ochrana před chladem a větrem.

Důležitým faktorem je slučitelnost čelenky ve stylu a barvě s vnějším oblečením a příslušenstvím dívky.

Je důležité, aby klobouk zapadl dívce ve velikosti, takže se určitě vyzkoušejte před zakoupením. Toto kritérium se týká výběru klobouků pro dívky jakéhokoliv věku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky