Legrační a vtipné klobouky

Legrační a vtipné klobouky

Moderní mladí lidé se nebojí experimentovat se svým vlastním vzhledem a skutečně se týkají života s nádechem sarkasmu a humoru. Proto jsou klasické modely oblečení mladých lidí často nahrazovány zajímavějšími a kreativnějšími modely. Módní návrháři plně podporují touhu nové generace prosazovat se a vytvářet modely věcí, které někdy nejen překvapují, ale i bojují s jejich jedinečností.

Zajímavé je, že pletené věci patří mezi první, které spadají pod kreativní experimenty známých módních návrhářů a amatérských návrhářů. A to není divné, protože k vytvoření skutečně originální kus příze, budete potřebovat jen malou představivost a trochu dovednosti.

Při pohledu na chladné klobouky z nejnovějších sbírek lze s jistotou říci, že tyto kvality nezabírají moderní společnost.

Zajímavosti

Málokdo to ví Neobvyklé hlavičky v designu a designu nosili naši vzdálení předci.Ve starověku však jejich neobvyklost měla čistě praktický význam.

Jedním z prvních nositelů strategických klobouků byli poslové. Jejich hlavním posláním bylo doručovat poštu a další důležité dokumenty z jednoho místa do druhého. Aby nedošlo ke ztrátě cenného nákladu na cestě, prostě ho šili pod podšívku svých klobouků se širokou krempou. Z tohoto důvodu je známý výraz „případ v klobouku“.

Mongolové, kteří se prostě snažili chránit své hlavy před větrem a blizzardy pomocí širokých manžet po stranách a na zadní straně hlavy, dávali módu na kožešinovou čepici. Se stejným účelem byl vynalezen klobouk známý ve vojenských kruzích - kukla. Štěrbiny pro oči a ústa umožnily vojákům britských vojsk plně plnit své důležité poslání v krymské válce, aniž by vystavily osobu hypotermii.

Ve starověku, lidé přidělené důležité funkce čepice příslušenství. S příchodem dalšího klobouku s veselým pomponem jste si sotva mysleli na skutečný účel tohoto nadýchaného prvku. Ve skutečnosti byl vynalezen námořníky a zachránil hlavy před náhodnými údery proti stropu ve stísněných kabinách.

Seznam nejkreativnějších pokrývek hlavy starověku zahrnuje klobouk vyrobený z vlasů, který byl obvykle nosen v jižním Súdánu. Zajímavé je, že materiál pro výrobu takových uzávěrů sloužil jako vlasy budoucího majitele čepice. Móda pro tuto neobvyklou čelenku je stále zachována, a to i přesto, že váží několik kilogramů.

Je nemožné přesně říct, jaké pocity lidé cítí při nošení této skutečně podivné čelenky, ale jedna věc je jistá: moderní výrobci pokrývek hlavy by nezáviděli tvůrcům starých klobouků. Faktem je, že v době Carrollu byla rtuť používána při výrobě plstěných klobouků, takže každý model čelenky doslova stojí zdravotní čepice. Současní návrháři mohou naštěstí vytvářet neobvyklé klobouky, aniž by jim ublížili, což ve skutečnosti dělají.

Přehled chladných modelů

V módní sezóně 2016 - 2017 najdete zcela neobvyklé modely čepic od kreativních designérů. Zábavné styly klobouků needlewoman a vytvořit si vlastní. Jaké modely moderních klobouků mohou být zapsány do žebříčku nejneobvyklejších a nejoblíbenějších?

Pro snowboarding

Čepice navrhl Jeff Phillips zejména pro snowboardisty, má velmi neobvyklý střih a design. Protože lidé zapojení do tohoto sportu tráví spoustu času v zimě, mají chránit před větrem a mrazem nejen svou hlavu, ale celou tvář.Pletená čepice, ke které můžete připevnit pletený vous s suchým zipem, je v této situaci skutečnou spásou. Model vypadá velmi brutálně a nejrelevantněji na muže. Tento model si mohou vybrat i dívky, které si chtějí vyzkoušet na obrázku Conchita Wusta.

Alpské lyžování

Klobouky pro milovníky alpských sportů oslňují kreativitou ne méně než ty předchozí. Nápadní designéři zdobí vrchol pánských klobouků s kožešinou, zdobí je imitací jelenů a kravských rohů a také je vizuálně podobají vikinské helmě. Dívky mají také ráda čepici, doplněnou pletenými copánky, připomínající dlouhé vlasy.

Pro koupel

Koupací čepice jsou nejčastěji podrobovány experimentům kreativních designérů. To přispívá k neobvyklému tvaru výrobku, který vypadá jako zvon, Panama.

Kromě vtipných nápisů jako „pod hlavičkou nejlepších mozků“, „jděte do lázní“, „dejte se do parku“, „doprovodu“ a tak dále, jsou tyto klobouky také zdobeny kreativními pruhy. To může být obrázky kreslené postavičky a postavy s jejich vtipné citace, stejně jako loga slavných značek.

Cap - Cockerel

Vzhledem k tomu, že příští Nový rok podle východního kalendáře určuje rok ohnivého kohouta, klobouky s kohoutovými vránami a malé tváře se staly nesmírně populární. A i když vypadají velmi neobvykle, často doplňují i ​​každodenní obrazy.

Herringbone Hat

Další stylová šatní skříňka určená pro nadcházející Nový rok. Čepice se vyznačuje trojúhelníkovým řezem a je vytvořena v zářivě zelené barvě, která ji činí co nejpodobnější vánočnímu stromečku. Díky poměrně husté struktuře lze toto příslušenství bezpečně použít jako dekorativní prvek v interiéru nového roku.

Cap - Aviator

Model napodobuje klasickou čepičku pilota. Háčkovaná úplet vám umožní plně chránit nejen hlavu před chladem, ale i uši. Stylový proužek ve formě brýlí dokonale splňuje jeho dekorativní hodnotu. Nejkreativnější vývojáři tyto modely čepic doplňují skutečnými brýlemi.

Hat - Toon

Klobouky, vytvořené ve formě populárních kreslených postav - sen každého dítěte. A tento sen lze snadno realizovat. Moderní designéři vytvářejí klobouky ve formě Minionů a Benders s okuláry, Luntik a Engry Birds a Monsters s jejich světlé tváře, tučňáci a lev s jejich krásné tváře a tak dále.

Cap - sova

Takové modely čepic mohou být snadno vytvořeny jehlou samy. Stačí najít vhodné schéma na internetu, vyzvednout přízi podle sezóny, a poté, co klobouk je pletený, ozdobte ji dvěma tlačítky napodobovat sova oči.

Cap - drak

Nejoblíbenější verze této sezóny pro klobouky pro novorozence. Je vytvořen nejen z příze, která může být nepříjemná na dotek, ale z bavlny. Jasný model v zelené barvě s křídly a očima je často vybrán pro rodinné focení.

Čepice s ušima

Čelenka s ušima, navzdory vnější naivitě, může být přínosem pro dospělé. Čepice s ušima koček, myší a medvědů jsou nejčastěji vybírány dívkami. Je zajímavé, že takové klobouky mohou být dekorativně přizpůsobeny tak, aby se vešly na obraz zvířete.

Cap - maska

Řezem se tento model čelenky neliší od klasické kukly. Ale dekorativní prvky výrobku se mohou smát, překvapit a dokonce vyděsit jejich vzhled. To je k takovým modelům čepic, že ​​mumie čepice může být přičítána, pletené se vzorem napodobovat obvazy, stejně jako čepice upíra vytvořené v černé a bílé barvy a zlověstný styl. Nejzábavnější klobouk z této kategorie lze nazvat modelky - Pikachu.Takové modely čepic budou velmi vhodné pro tematické akce a svátky jako Halloween.

Zajímavé sestavy

Kreativní modely čepic se staly obzvláště populární minulou zimu. V té době se na internetu začaly objevovat různá schémata, která vám umožnila pletit jednu nebo jinou neobvyklou čelenku sami. Ale návrháři byli tak rádi, že vytvořili originální modely příslušenství, které se v této sezóně rozhodli vytvořit celé sady takových produktů. Obvykle se skládají z klobouků a palčáků.

Kit - opice

Sada v černé a béžové barvě určitě potěší milovníka mimořádných snímků. Klobouk je uzpůsoben tak, aby zakrýval nejen hlavu před větrem, ale i uši. Přední část čepice je zdobena trojrozměrným obrazem opice s černýma očima a béžovým nosem. Sada obsahuje palčáky, zdobené stejným způsobem. Nemohou být nazývány praktickými, ale jako stylové cetky nebo hračky pro dítě se perfektně hodí.

Kit - Krab

Varianta sady zimních doplňků, vytvořená v jasně červené barvě. Také, stejně jako v předchozí verzi, čepice obsahuje klobouk podobného řezu a rukavice. Pokud jde o design, tato sada se výrazně liší od té předchozí. Namísto uší na bocích čepice jsou velké drápy, které činí obraz co nejkreativnějším.

Jaký je nejzábavnější klobouk podle názoru uživatelů internetu

Ale pokud opravdu chcete překvapit módní společnost, pak si vyberte netradiční čepici jako stylový doplněk - mozek. S jejím střihem a vzhledem se jí již podařilo zasáhnout miliony lidí. Na fórech se to nazývá bláznivé, vtipné, vtipné a dokonce hloupé, ale ne lhostejné. Co odlišuje tento model pokrývky hlavy od ostatních?

Faktem je, že při jeho tvorbě je takový odstín příze speciálně vybrán tak, aby se maximálně slučoval s barvou pleti. Texturovaný vzor ve formě spirál vytváří imitaci mozku, takže z dálky může být tato čelenka vnímána zcela dvojznačně. Přiléhavý střih a stylový elastický materiál perfektně padnou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky