Krásné klobouky pro dívky

Krásné klobouky pro dívky

Mnoho dívek a žen odmítá nosit klobouky v zimě, protože věří, že nosí čepice. Ale ve skutečnosti tomu tak není a výběrem čelenky, která odpovídá stylu, si můžete být jisti. Teplý klobouk je jedním z hlavních doplňků, který má místo v šatníku. Naštěstí existuje obrovské množství různých stylů klobouků, mezi kterými můžete najít něco pro sebe.

Vlastnosti a výhody

Krásné klobouky pro dívky jsou velmi důležitým doplňkem každého zimního vzhledu. Aby jste se v chladném období cítili pohodlně, jsou čepice teplé a krásné. Měkký a příjemný materiál, ze kterého šijí klobouky, chrání před mrazem a chladem. A o tom, jaké možnosti pro klobouky nyní existují, stojí za to hovořit podrobněji.

Módní styly a modely

S kamínky

Mnoho návrhářů v této sezóně používá kamínky nebo flitry jako dekorace. Takové klenoty způsobují, že čelenka bliká na slunci. Kamínky mohou být jak neutrální odstíny, tak vhodné pro barvu pod samotnou čelenkou.

"Bini"

Elegantní čepice čepice jsou také v módě. Dokonale zapadají do klasického vzhledu, což je činí elegantnějšími. Modely Bini se vyznačují malou velikostí a extrémně jednoduchým střihem. Těsně přiléhají k hlavě a nejsou doplněny žádnými ozdobnými prvky. Atraktivní a jasné je činí bohatou barvou.

Pletené

Vždy relevantní pletené čepice. Vypadají obzvláště útulně a útulně. Svou zimní skříň můžete doplnit elegantním úpletem ze známé značky, nebo kloboukem, ručně pleteným.

Jednou z nejoblíbenějších možností je momentálně anglický gumový klobouk. Tento vzor je velmi jednoduchý, ale zároveň objemný, což znamená teplo. Také populární jsou klobouky z punčochy, které vypadají velmi roztomilý. Pletené klobouky jsou vytvořeny v různých variantách, od elegantních baret po izolované helmy a elegantní "bini".

Designer klobouky se příliš neliší od pletené ručně, protože móda je jen takzvaný samovyaz. Takové klobouky vypadají objemově a lehce neopatrně. Ale zároveň jsou často zdobeny složitými vzory, které dávají každému jednotlivému produktu jedinečnost.

Přilby

Jedna z nejteplejších možností pro krásné klobouky pro dívky - klobouky s přilbou. Tento příbor je také vytvořen z teplých přízí, i když v mnoha sbírkách jsou také modely z jemného mohair. Pokrývá nejen dívčí hlavu, ale i krk, který ji chrání před mrazem. V takové pletené helmě nebudete mrazit a ne chytit za studena.

S pompoms

Chcete-li ke svému zimnímu vzhledu přidat lehkost a spontánnost, věnujte pozornost čepicím zdobeným různými pompoms a copánky “. Takové dekorativní prvky dělají čelenku téměř dětinskou.

Klobouk může být ozdoben jedním nebo dvěma pompoms, velkými střapci nebo dokonce dlouhými copánky z tlusté příze. Takové copánky se splétají mnoha různými způsoby, což obrazu dodává také originalitu.

S korunou

Mladé dívky budou mít také rád klobouk s dlouhou korunou. Oni byli v trendu v střední-osmdesátá léta a nyní znovu získají jejich popularitu znovu. V této sezóně v trendu monochromatické modely, vyrobené v tlumených odstínech.

"Potrubí"

Další možností pro retro stylu pokrývky hlavy je čepice potrubí.Jsou vyrobeny z jemné vlny příze jasných barev. Výhodou takového klobouku je, že může být jako klobouková helma používána současně jako klobouk a jako šátek. Prodloužený okraj víčka, obalený kolem krku, vás bude dobře chránit před chladem.

Barety

Jedna z nejvíce ženských a elegantních čelenek - baret. To může být jak srst a pletené. Stylové barety lze nosit s kabátem a kožichem, protože vypadají velmi elegantně.

Alpské lyžování

Další populární možností v chladném období je lyžařská čepice. Jsou vhodné spíše pro aktivní dívky, které preferují zimní sporty než pasivní rekreaci.

Lyžařské čepice mohou být nošeny jak na dovolené v horách, tak i ve městě, v kombinaci s teplými parky, bundami nebo bundami.

Podzim

Mimosezónní klobouky je činí méně teplými než zimní modely. Plstěné a pletené nebo jemné příze jsou oblíbené na jaře a na podzim. Pokud jde o barvy, v tomto šedém období roku chci do obrazu přidat jas a světlost. V trendu nyní odstíny jako máta, azurová a různé bobulové tóny. Kromě toho byste měli věnovat pozornost lehkým prolamovaným kloboukům z lehké tkaniny.

Teplé

Pro chladné období stojí za to vyzvednout si produkt, který pokryje hlavu, uši a pokud možno krk, zima. Může to být kožešinové čepice, klapky na uši nebo jen pletené modely velmi tlusté vlny.

V dnešní době jsou populární velké pletené klobouky. Stojí za to věnovat pozornost modelům zdobeným trojrozměrnými vzory, pletenými copánky nebo voštinami. Taková pletená čepice bude vypadat zvlášť dobře v kombinaci s dalšími doplňky vyrobenými ve stejném stylu.

Tyto pletené soupravy budou obzvláště dobře kombinovány se zimním oblečením ve sportovním stylu. Pletené klobouky jsou ideální pro kožichy nebo kabáty.

Barvy

Klobouky pro sezónu a zimu jsou nyní prezentovány v různých barvách - od pastelových až po tmavší a sytější barvy. Zimní vzhled bude harmonicky doplňovat bílou nebo béžovou čepici, díky které bude jemnější a okouzlující. Stylový grafit, antracitové a tmavě šedé klobouky se hodí především do obrazu mladé moderní dívky. A pro ty, kteří v chladném období nemají dostatek přirozených sytých barev, stojí za to přidat jasné barvy do svého vzhledu.

Také v trendu nyní různé vzory. Pro zimní luk oblek, vyrobený v etnickém stylu nebo zdobené jasným vánočním vzorem.

Materiály

Při vytváření klobouků pro chladné období používají designéři různé materiály. Teplé a měkké výrobky se získávají z mohair nebo angora. Pletené a plstěné klobouky jsou populární v offseason. A v zimě si můžete vyzvednout teplý výrobek z tlusté vlny nebo kožešiny.

Jak si vybrat

Vyberte si klobouk, dávejte pozor na to, že se vám hodí a pod vnějším oděvem, a pod rysy vašeho vzhledu. Barva čepice nemusí odpovídat barvě kabátu nebo kabátu. Pokrývky hlavy by měly být v souladu se základnou přídě.

Také zkuste styl čepice vyhlazuje rysy obličeje, což je atraktivnější. Například pod čtvercovou tváří s čirými lícními kostmi by měl zvednout klobouk těsně k hlavě. A pod zakulacenou tváří je lepší nasadit objemnou čepici, která odvrátí pozornost od tváří.

Jak se zdobí

Pokud jste si koupili čelenku se zdá příliš nudné a monotónní, může být doplněn dekorativní prvky doma. Čepice může být vyšívaná kamínky nebo flitry, doplněná pletenými copánky nebo pom-poms nebo dokonce ozdobená originální aplikací.

Jak krásné nosit a nosit klobouk

Aby vaše zima vypadala stylově a harmonicky, nestačí koupit si stylový klobouk, ale musíte jej také správně nosit a kombinovat s dalšími doplňky v obraze.

Dlouhý klobouk lze nosit jako čepici a ovinutý konec jako šátek kolem krku.Tato hlavová část nevyžaduje další příslušenství. Elegantní prvky mají také své vlastní vlastnosti. To může být nošeno různými způsoby, dávat sebe něco francouzské elegance, nebo americká koketnost.

Krásný klobouk pro dívky je klíčem k stylovému zimnímu vzhledu. V něm se budete cítit pohodlně a žensky, zatímco zůstanete zdraví a nemrznou za žádných povětrnostních podmínek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky