Značky rusky vyráběných klobouků a nejen

Značky rusky vyráběných klobouků a nejen

Pokud chcete koupit kvalitní klobouk za rozumnou cenu, stojí za to prozkoumat nejen trh, ale také hodnocení zákazníků, která plně popisují všechny výhody a nevýhody výrobců, modelů a velmi kvalitní čepice. Samozřejmě, nyní existuje obrovské množství značek, stylů a barev klobouků. Jak si vybrat? Kdo má věřit? Co hledat při nákupu?

Učinit tak obtížnou volbu mezi řadou čepic dnes není vůbec snadné. Proto, pro usnadnění výběru, níže jsou popisy populárních ruských a zahraničních výrobců. Kromě toho se pokusíme shrnout hodnocení zákazníků, abyste měli představu o tom, co si spotřebitelé myslí o konkrétní společnosti.

Dále podrobněji zvažujeme vlastnosti každého výrobce. Také přidat recenze na některých jiných populárních značkách a výrobcích. Volba je na vás.

Laponsko

Vysoce kvalitní ruská značka LaPlanda (Laponsko) je mezi zákazníky velmi oblíbená. Výrobky se perfektně opotřebovávají za všech povětrnostních podmínek. Velkým plusem je doprovodná kniha s podrobnými informacemi od výrobce o složení výrobku, způsobu, jak se o něj starat.

LaPlanda (Laponsko) získala před deseti lety srdce ruských kupců. Společnost zastupuje pletené a pletené čepice, které se vyznačují nejen svým roztomilým designem, vynikající kvalitou, ale i širokou škálou modelů. Laponsko se specializuje na tvorbu výhradně dámských klobouků. Výroba používá materiály jako přírodní vlna, rouno, alpaka, mohair, včetně směsí s akrylem a polyesterem. Výrobce se snaží sledovat nejnovější módní trendy a prezentuje klobouky pro mladé dívky a starší dámy. V kloboucích v Laponsku budete vypadat elegantně a stylově, a co je nejdůležitější, určitě budete v teplém počasí teplí.

Tavitta a Tavitta děti

Klobouky Tavitta (Tavitta) teplé, pohodlné, výborné kvality. Dámské modely jsou navíc mimořádně krásné a elegantní. Výrobce sleduje nejnovější módní trendy. Každý rok, návrháři představují různé styly pro ženy, muže a děti. Exkluzivní modely (barety, čepice, čepice, čepice atd.) Jsou zdobeny krásnými ozdobnými prvky, včetně kamínků, kamínků.

Stojí za zmínku, že pro výrobu Tavitta používá vysoce kvalitní příze, která charakterizuje výrobce pouze z pozitivní stránky.

Modely dokonale zachovávají svůj tvar při opotřebení a opakovaném praní. Je také nutné si všimnout různých modelů pro děti a mládež. Výrobce se snaží používat přírodní hypoalergenní materiály pro děti, což je jednoznačné plus. Návrháři prezentují nejen zimní kolekce klobouků, ale i letní (šátky, baseballové čepice, klobouky, barety). Dětské modely se vyznačují nejen vzpourou barev, ale i krásnými pruhy, výšivkami, potisky. Pánské kolekce jsou lakonické, klasické tmavé barvy.

Klobouk Factory

Jedná se o relativně mladou společnost, která je na trhu již asi šest let. Ale během této doby pevně obsadil vedoucí pozici ve výrobě a prodeji klobouků. Každá sezóna FACTORY SHAPOK představuje nové kolekce pro muže, ženy, děti a mládež. Stojí za povšimnutí vynikající kvalitu výrobků, velký výběr barev a modelů.

FACTORY SHAPOK se samostatně zabývá výrobou a používá moderní high-tech pletací a šicí stroje. To nám umožňuje představovat široký sortiment za velmi nízké ceny, což je jedna z hlavních výhod. Pro výrobu používá přírodní suroviny vynikající kvality. FACTORY SHAPOK má vlastní konstrukční kancelář, která nejen vyvíjí nové modely klobouků, ale také sleduje výrobní proces ve výrobě a kontroluje kvalitu hotových výrobků.

Mialt

Hlavním směrem společnosti Mialt (Mialt) je výroba a prodej klobouků pro děti a dorost. Mialt existuje na trhu již více než deset let a během této doby zaujímá vedoucí pozici v tomto výklenku. Společnost používá vysoce kvalitní suroviny z Itálie: bavlna, kašmír, angora, lama, viskóza, hypoalergenní akryl, přírodní kožešina. Výroba probíhá na moderním vybavení s nejmodernější technologií. Díky tomu všechny produkty vynikající kvality, perfektně udržují svůj tvar pro všechny rozmary podzimního počasí. Děti se v takových kloboucích cítí pohodlně a útulně. Mialt představuje obrovskou škálu modelů různých barev. Je třeba poznamenat, že všechny výšivky na čepicích jsou prováděny ručně.

Kalyaev

Kožešinová továrna "Kalyaev" představuje nejen kvalitní kožichy a kožichy, ale také kožešinové čepice pro ženy a děti. Velký výběr modelů čepic má skvělý design, vynikající kvalitu, flexibilní ceny. Kromě toho, továrna nestojí v klidu, vyvíjí, sleduje nejnovější módní trendy - výrobce vydal sbírku plstěných klobouků a pletených klobouků. Z této odrůdy si nejmladší ženy a starší dámy jistě najdou krásnou a teplou čelenku na zimu.

Vizio

Italská společnost Vizio (Vizio) dlouho získala srdce ženské poloviny Rusů. Hlavním směrem společnosti Vizio je výroba dámských klobouků, baretů, klobouků. Módní design, jedinečný styl a vysoká kvalita jsou charakteristickým znakem výrobce. Je třeba poznamenat, že všechny produkty Visio jsou vyráběny pouze v Itálii. Pro své modely výrobce používá alpaky, merino vlny, mohair, bavlnu, stejně jako smíšené materiály s viskózou, nylonem a akrylem. Jedním z hlavních rysů tohoto výrobce je, že použité materiály jsou hypoalergenní. Všechny výrobky si dokonale zachovávají svůj tvar a barvu po umytí. Díky přírodním materiálům se výrobky vyznačují trvanlivostí a vynikající odolností proti opotřebení.

Kotik

Kotik čepice (Kitty) jsou určeny pro malé mods. Jsou vynikající kvality, dokonale chrání před chladem a větrem. Kitty je pohodlná a praktická čepice s jasným a zajímavým designem, který láká děti.

Při výrobě všech výrobků používajících přírodní materiály, které nezpůsobují alergie. Kitty jsou nejen modely podzim-zima (klobouky, klobouky, přilby, klapky do uší), ale také léto (Panamas, baseballové čepice, klobouky). Vynikající výběr modelů a nejrůznějších barev. Kromě toho existuje široká škála velikostí, která vám umožní vybrat si klobouk nejen pro dospělé děti, ale i pro nejmenší.

Fabretti

Italská značka dámských klobouků Fabretti (Fabretti) je pletené modely. Pro výrobu použité přírodní vlny a kašmíru. Modely jsou prezentovány v široké škále barev as velkým výběrem stylů. Většina klobouků je zdobena elegantní výšivkou a kvalitními kamínky. Čepice jsou vhodné nejen pro mladé dívky, ale i pro starší ženy, ty, kteří oceňují skutečnou kvalitu a styl.

Shela

Dětské čepice Shela jsou velmi oblíbené pro svou vysokou kvalitu. Výrobce používá různé konstrukce, které jsou atraktivní pro děti, například zvířecí tváře s ušima. Jako dekorace na čepice, můžete vidět světlé výšivky, kamínky, pruhy. Při výrobě Shelah používá přírodní suroviny.V podstatě se jedná o bavlnu, vlnu, viskózu a někdy se mísí s polyesterem. Výrobce představuje různé styly, různé barvy a širokou rozměrovou mřížku, která vám umožní vybrat si kvalitní klobouk pro děti jakéhokoliv věku. Čepice se dobře osvědčují, dobře se drží, zachovávají si jasné barvy během více promytí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky