Kolenní výšky: populární barvy, tisky a vzory

Kolenní výšky: populární barvy, tisky a vzory

Mnoho žen si nedokáže představit váš šatník bez několika párů golfu. Dámské ponožky dokonale teplé, doplní obraz, zdůrazní štíhlost nohou a skryjí extra objem. Široká škála tohoto oděvu vyžaduje kompetentní přístup k otázce volby. Zaměřte se na zvláštnost jejich nohou, barevné, dekorativní komponenty.

Populární barvy

Barva je první věc, na kterou dívky při výběru oblečení dávají pozor. Kolenní ponožky nejsou výjimkou. Každá krása má své osobní preference, pokud jde o barvu golfu.

Žlutá.

Zajímavá barva pro mladé krásy, které chtějí chránit nohy před chladem, ale zároveň vytvořit slunný, teplý obraz. Příliš zářivě žluté ponožky nejsou vhodné pro každého, ale v mnoha ohledech závisí vaše luk na oblečení a botách odpovídajících ponožkám. Vynikající žluté kolenní výšky jsou kombinovány s bílým vrcholem.

Tmavě modrá

Klasické barevné řešení blízké černé, které může být univerzální a vhodné pro akce různých úrovní. Tmavě modré podkolenky jdou dobře s bílým, černým, džínovým oblečením.

Červená

Světlé, drsné golfy způsobují zvláštní pozornost lidí kolem. Výběr červených kolenních výšek, zkuste přetížit obraz zbytečnými jasnými barvami. Pod nimi jsou dobře udržované omezené tóny, které neodvádějí pozornost od hlavního atributu.

Ale buďte opatrní, protože špatný styl nebo délka způsobí, že veškerá vaše pozornost bude zaměřena na vaše nohy.

Růžová

Mladistvý, zajímavý, vytvářející hravou náladu. Tato barva golfu je vhodnější pro mladé krásy, ale některé starší ženy mají právo experimentovat. Jen nenosí růžovou, pokud nechcete, aby se objevila v očích ostatních bezstarostných a zábavných. To je barva pozitivní nálady.

Modrá

Skvělý doplněk k sukni v barvě nebo kontrastním oblečení, které dokončí váš vzhled. V závislosti na stupni jasu, můžete vytvořit luk mládeže, a zdá se, docela vážné, sebevědomá žena.

Modrá

Univerzální barva, která je praktická a atraktivní. To nepřitahuje nepřiměřenou pozornost, ale zároveň umožňuje zdůraznit nohy. Jedinou otázkou je, jak dobře si vyberete zbytek souboru pro váš modrý golf.

Béžová.

Jemné, tělesné ponožky, které zvýrazňují barvu pleti. Snažte se vzít v úvahu úroveň temnoty nebo opálení kůže. Můžete nosit ponožky s barevnými těly, to znamená doslova slučitelné s pokožkou nohou. To vytvoří ve vašem obrazu intriky, dodá dotek sexuality.

Fialová.

Jasná, originální a odvážná rozhodnutí, pro něž není každý připraven. Nebudete chodit do restaurace nebo na pohovor ve fialovém golfu, ale pro outdoorové aktivity, mládežnické party nebo jen procházky s přáteli, fialové ponožky mohou být ideálním řešením.

Výběr golfů, nezapomeňte, že jejich první prioritou je ochrana před chladem. Výběr oblečení vaší oblíbené barvy není obtížné, ale je důležité správně kombinovat všechny položky oblečení a doplňků. To je skutečné umění.

Tisk a ozdoby

Není nutné volit pouze monofonní ponožky. Nyní existuje mnoho originálních řešení, kde jsou kombinovány ze dvou barev a více, používají se tisky, ozdoby, výšivky a další dekorativní momenty.

Pruhované.

Jeden z nejpopulárnějších druhů golfu je pruhovaný. Pásek může být jako celá délka golfu, a trvat několik centimetrů látky. Buďte opatrní, protože vodorovný pruh může poškodit majitele silných, plných nohou.

Barevné.

Kombinace několika barev je zajímavým řešením pro téměř jakýkoliv kus oblečení. Vícebarevné, barevné ponožky dokonale doplňují celkový luk, dávají zvýraznění obrazu, dělají vás více nápadným obklopeným šedým davem.

Jediná nuance je správná kombinace vícebarevného golfu se zbytkem oblečení. Je lepší nosit jednu barvu, aby nedošlo k přetížení obrazu všemi barvami duhy.

S ozdobou.

Variace ornamentů obrovské množství, tak tady jednat na základě svých vlastních preferencí. Oblíbená zvířata, originální hieroglyfy, vlajky, značky, složité nápisy - to je jen malý zlomek ozdob, které výrobci dali na ponožky.

Kuřecí stehýnka.

Mladé, pozitivní rozhodnutí, kdy se kolem golfových hřišť procházel dav kuřat a zanechával za nimi stopy. Pokud jste veselá osoba, rádi se smát a víte, jak správně porozumět humoru na sobě, takové kolenní ponožky jsou pro vás ideální. Ale vytvořit obraz vážné dámy v golfu se stopami kuřat, je nepravděpodobné, že uspět. K dispozici je další možnost - imitace kuřecích stehen místo prstů.

Taková rozhodnutí jsou nyní v trendu, i když ne každá žena módy je schopna se odvážit nosit. Znovu záleží na vašem smyslu pro humor.

Jehněčí

A co když máš na nohou opravdové jehněčí? To bylo v takových golfech, že fashionistas z celého světa začali aktivně vystavovat fotografie svých nohou v sociálních sítích. Roztomilý, zábavný a prostě neuvěřitelně zábavný. Jste připraveni na takové experimenty?

V mřížce.

Omezenější, ale vzdorující, sexuální rozhodnutí. Mnozí muži nejsou lhostejní k dámskému oděvu v pletivu, protože jsou schopni skrýt všechny nejatraktivnější oblasti, ale zároveň na ně jasně ukazují. Pokud máte krásné, štíhlé nohy, ponožky v síti dokonale doplní váš luk.

Fantazie.

Chtějí vytvořit pocit, vytvořit neuvěřitelný dojem z jiných nebo milovaných mužů, dívky si nasadily odvážnou fantazii a velmi krásné kolena. Jejich hlavní předností je přirozený, příjemný na dotek tkanina, neuvádí žádné nepohodlí.

S jeleny.

Pokud chcete vytvořit nový rok, vánoční náladu, můžete myslet na nic lepšího než golf s jeleny. V tomto případě jsou vhodné pro rodinné zimní oslavy a pro romantický večer s milovaným mužem. V tomto případě, ve druhém případě, váš blízký bude neuvěřitelně šťastný, pokud váš obrázek je omezen na golf.

Golfová těsnění.

Každá žena na povaze kočky. Tak proč to neprokázat vizuálně? Roztomilé kočky, drzé kočky nebo skuteční dravci mohou ozdobit vaše nohy. Budete v nich vypadat ohromující.

S liškami.

Často vás váš manžel nazývá lstivou liškou? Potěšte ho liškami, které jsou ovinuty kolem nohou. Taková kolena s obrazem hlavní mazané ženy lesa jsou vhodná jak pro vytvoření přitažlivého romantického obrazu, tak i jako hravý luk mládí.

Se stříbrnou nití.

Jedná se o léčebný a profylaktický oděv určený ke zlepšení krevního oběhu, boj proti otoku a normalizaci zdraví nohou. Tyto kolenní ponožky pomáhají a zároveň vytvářejí atraktivní obraz. Pokud často nosíte podpatky nebo prostě musíte strávit spoustu času v pohybu, kompresní ponožky by se měly stát nepostradatelnou součástí vašeho šatníku.

Jak si vybrat

Pokud se rozhodnete doplnit svůj vlastní šatník golfem, nemůžete si vybrat pouze barvou nebo přítomností výtisků, které vás přitahují.. Tam jsou některé užitečné tipy, které vám umožní vytvořit opravdu atraktivní a správné luk, kde ženy kolena highs jsou základním prvkem.

1.Pokud máte nafouknuté nohy, zaměřte se na kolena. Skrývají extra objem, dávají nohy štíhlosti, vedou všechny oči nahoru. Vzhledem k tomu, kolem lýtkových svalů zaměření nebude zaměřit, což bude přínosem pro vás.

2. Pokud chcete zdůraznit holeně, pak použijte kolenní kolena. Jejich hrana se nachází v blízkosti nohy, což umožňuje orientovat pohledy ostatních kolem této oblasti.

3. Obě výše uvedené možnosti jsou ideální pro majitele rovných a tenkých nohou. Volba je na vás.

4. Dívky s ponožkami s poměrně krátkýma nohama se nedoporučují vůbec, protože tento kus oblečení je spousta dlouhosrstých dám. Ale pokud jste odhodláni nosit ponožky, nakupujte pouze dlouhé modely, které kreslí siluetu.

5. S plnýma nohama si připravte model tmavé husté tkaniny nebo vyzvedněte materiál tak, aby odpovídal barvě nožů. Žádné vodorovné pruhy a obrázky. Pouze vertikální, skrývá přílišnou úplnost.

6. Pokud jste zavázáni k vytvoření sexy, atraktivní image, nepoužívejte jiné explicitní položky oblečení. Kolenní výšky jsou neuvěřitelně sexy, takže otevřený výstřih nebo krátká sukně mohou mít velmi silný účinek.

Golfové ponožky - pohodlné, praktické, vytvářející určitou náladu a požadovaný vzhled oblečení. Je pouze nutné správně přistupovat k otázce, kterou si vyberete, se zaměřením na rysy postavy, nohou a osobních preferencí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky