Hydratační sprchový gel

Hydratační sprchový gel

Sprchový gel zaujímá pevnou pozici v koupelně mezi pečující kosmetikou pro tělo. Mnoho lidí ho miluje pro svou příjemnou vůni, vzduchovou pěnu a také proto, že každý den dodává pocit čistoty a svěžesti.

Dnes budeme hovořit o hydratačním sprchovém gelu, zvážíme nejoblíbenější značky a pečlivě prozkoumáme zpětnou vazbu zákazníků.

Vlastnosti

Hydratační sprchový gel by měl nejen čistit pokožku dobře, ale také ji tónovat a zjemňovat. Tento nástroj bude vynikající volbou pro ty, kteří mají suchou nebo suchou pokožku. Po použití se kůže stává něžnou, jako je to u dítěte. Zpravidla hydratační přípravky obsahují různé oleje, rostlinné extrakty, glycerin, který jemně pečuje a činí pokožku měkkou.

Při výběru tohoto produktu stojí za to připomenout, že dobrý gel bude obsahovat minimální množství alkálie.

Bohužel je bez ní nemožné, protože je to právě to, co má čisticí vlastnosti. Čím více je však ve složení, tím škodlivější je pro kůži. Jakýkoliv sprchový gel obsahuje povrchově aktivní látky, na kterých závisí jak měkký výrobek bude. V tomto případě najdete v kompozici laurylsulfát, kokoglyceridy, betain. Těchto slov byste se neměli bát, díky nim mají prostředky pro sprchu dobrou schopnost praní a změkčení.

Také na etiketách gelu můžete najít složky, jako je kyselina citrónová a hydroxid sodný (jsou okyselujícími činidly), glycerin (používaný ke zvlhčení pokožky, ochrana a obnovení), rostlinné extrakty (čím více, tím více je považováno za přírodní). Při výběru sprchového gelu je lepší dávat přednost bezbarvým produktům nebo těm, kteří jsou blízcí tónům přirozeným. Čím jasnější a „chutnější“ kosmetický výrobek vypadá, tím více syntetických barviv obsahuje.

Odrůdy a recenze

Uvažujme podrobněji o nejoblíbenějších hydratačních sprchových gelech od různých výrobců a také o zákaznických hodnoceních o těchto produktech. Poté si můžete vybrat pro sebe nejvhodnější prostředky pro sprchu.

  • „Klorane Woody Note“ - gel určený pro suchou a citlivou pokožku. Výrobce slibuje čištění a hlubokou hydrataci. Cena tohoto nástroje je nadprůměrná - od 315 do 400 rublů za 200 ml. Ženy si všimnou úžasné vůně gelu, pokožka je po použití dobře vyčištěna a dokonale zvlhčena. Dívky si všimnou, že gel je koncentrovaný, takže se utratí ekonomicky. Většina kupujících tento nástroj pro duši považuje za nejlepší.
  • „Hluboká výživa a hydratace“ z Dove - tento nástroj je krémový gel. Výrobce slibuje hladkou a jemnou pokožku ihned po sprše. Navíc složení tohoto nástroje na ¼ sestává z hydratačního krému, který je jednoznačným plusem. Cena od 115 do 150 rublů za 250 ml. Většina zákazníků si uvědomuje, že gel má příjemnou texturu, zvládá své funkce 100%. Pleť se stává překvapivě jemnou a sametovou. Z minusů, dívky řekly, že produkt byl spotřebován příliš rychle, a také ne každý měl rád vůni (někteří považují za sladký).
  • Avonova mořská laguna - aromatický gel se 100% rostlinnými výtažky, dodává pleti pocit něhy a měkkosti. Cena asi 150 rublů za 250 ml. Mnoho zákazníků si všímá příjemné vůně, průhledné textury bez výrazných šťavnatých květů. Gel čistí a zjemňuje suchou pokožku. Hlavní nevýhodou tohoto výrobku však bylo, že dívky poznamenaly, že složení neobsahuje 100% rostlinných složek specifikovaných výrobcem na obalu.
  • „Nebeská harmonie“ od Avon - znamená s vůní konvalinek a jablek, obsahuje 100% výtažků přírodního původu, vitamín E. Cena je asi 150 rublů za 250 ml. Z minusů odběratele, opět, na vědomí, chemické složení a kůže není zvlhčena, jak slíbil výrobce. Z výhod je patrné příjemné aroma a dobré čistící vlastnosti.
  • „Flavour of Mystery“ od Avon - krémový sprchový gel s vůní exotické růže a jasmínu. Přípravek obsahuje 100% přírodní extrakty. Cena asi 150 rublů za 250 ml. Ze slabých stránek si zákazníci všimli velmi tekuté struktury. Vůně způsobila dvojí dojem, někdo s ním byl potěšen, někdo zjevně neměl rád, když si všiml, že je ostře chemický. Produkt čistí a zvlhčuje pokožku.
  • Avonův sladký sen - gel s čokoládou. Výrobce udává, že nástroj pěna krásně, snadno čistí pokožku, slibuje lahodné čokoládové aroma na kůži po použití. Cena je asi 150 rublů za 250 ml. Zákazníci především oslavují příjemnou čokoládovou příchuť. Znamená dobře pěny, kůže nevyschne, ale nedává vlhkost.
  • Avonova krémová fantazie - krémový gel s vůní karamelu a mandlí. Cena asi 150 rublů za 250 ml. Z výhod, které si zákazník všimne mandlového oleje ve směsi, gel dobře čistí a dobře pění. Zdálo se, že vůně je příliš klonující. Z minusů vyzařují: příliš tenkou konzistenci, nezvlhčuje pokožku.
  • Avon Aromaterapie - Gel z bambuckého másla, který je určen k ochraně kůže před suchem. Cena asi 150 rublů za 250 ml. Podle zákazníků tento gel velmi dobře hydratuje pokožku, činí ji měkkou a hladkou, navíc produkt voní dobře a dobře pění. Z minusů je možné určit, že výrobek má příliš tekutou konzistenci a má příliš chemické složení.
  • "Antisress" z Avonu - gel s ylang-ylangem a pačuli. Cena je asi 150 rublů za 250 ml. Zákazníci si všimnou, že gel dobře pění a dokonale čistí pokožku, aniž by ji vůbec zvlhčoval, dokonce ji trochu schne. Vůně neodpovídá uvedené, podobně jako velmi sladko-chemický zápach.
  • „Gel-krém s šípkovými a růžovými oleji“ z „PhytoCosmetics“ - hydratační, obnovuje rovnováhu vody na kůži. Výrobce slibuje jemnou péči a příjemnou svěžest, hydratovanou pokožku a ochranu před ztrátou vlhkosti. Cena od 90 rublů na sklenici 150 ml. Zákazníci především označují přirozené složení tohoto výrobku, což je velmi důležité. Gel má příjemnou vůni a texturu, pokožka je po aplikaci dobře vyčištěná a zvlhčená. Z minusů bylo uvedeno pouze to, že je těžké otevřít víko nádoby. Zákazníci uvádějí, že tento nástroj je jedním z nejlepších, ceněný pro svou nejpřirozenější kompozici.

Většina zákazníků preferuje produkty s nejpřirozenějším složením, což je samozřejmě správnější volba. Ale vždycky je tvůj.

Recenze jednoho z nejpopulárnějších sprchových gelů - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky