Gel pro růst řas a obočí

Gel pro růst řas a obočí

Gel pro růst řas a obočí pomáhá v krátkém čase dosáhnout atraktivního a elegantního vzhledu pro ženy jakéhokoliv věku. Díky takové kosmetice jsou dlouhé, tlusté obočí a řasy získány bez nákladných procedur kosmetologem.

Vlastnosti

Obočí a řasy mají podobnou strukturu s vlasy v jiných částech těla, skládají se z cibulovité základny s kořeny a stonku. Je to zdravé kořeny s cibulkami, které ovlivňují hustotu a růst vlasů, jejich ohnutí, sílu a délku. Jejich stav závisí na individuálních vlastnostech organismu, pro každou ženu je odlišný, ale existují i ​​vnější faktory, které určují hustotu a krásu řas a obočí. Například používání kosmetiky, zejména levných, pochybných značek, má negativní vliv na jejich růst, ztrátu a narušení struktury.

Umělé obočí a řasy se nanášejí lepidlem, které může stimulovat ztrátu přirozených vlasů.

Vlasy potřebují výživu zejména mikroprvky a bílkovinami keratin, vitamíny A, PP, H, E, potřebují dostatečnou vlhkost, jinak se stanou suché a křehké. Bez těchto podmínek ztrácí řasy a obočí atraktivní vzhled. Nedostatek živin a suchých vlasů může být způsoben různými příčinami: únava, stres, nedostatek spánku, nezdravá strava, špatné návyky, špatná hygiena nebo vystavení slunečnímu ultrafialovému záření. Abyste se vyhnuli křehkým řasám a obočí, měli byste se vyvarovat přepracování, častěji chodit do otevřeného vzduchu, dělat aktivní cvičení a přijímat přírodní potraviny bohaté na vitamíny. Ale je tu také nejefektivnější způsob - kosmetické krémy a gely.

Co se používá

Gely pro růst řas a obočí jsou několika typů:

 • Přímo pro růst, který se používá nejčastěji. Komponenty obsažené v jeho složení, urychlují vývoj žárovek a zvyšují odolnost vlasů. Pro urychlení růstu se používají různé vitamíny a výtažky z přírodních bylin: měsíček, ženšen, heřmánek, hroznová nebo dýňová semena.
 • Gel pro posílení a aktivní zotavení Obsahuje vitamíny, minerální látky a účinné látky, které stimulují růst. Léčivá kompozice těchto přípravků se potýká s vypadáváním vlasů, ke kterému může dojít v důsledku stresu nebo hormonálních poruch.
 • Zamykatelný vzhled dává obočí a řasám výrazný tvar a aplikuje se před použitím řasenky. Zvyšuje zdánlivou hustotu, může mít další účinky: lesk, blikání nebo ohnutí.
 • Gel pro odstraňování řas, který obsahuje rozpouštědla, změkčuje a odstraňuje zbytky lepidla z vlasů a kořenů.
 • Dekorativní odrůda neobsahuje účinné látky, které stimulují růst a zabraňují proliferaci. To je nástroj pro poskytování jasné barvy a tloušťky, které mnoho používají místo řasenky.

První dva typy jsou nejužitečnější, protože nejsou jen kosmetické, ale také léčivé látky. Po několika týdnech užívání je patrný vizuální efekt, není třeba používat falešné řasy.

V dalším videu vám povíme o nejlepších prostředcích pro růst řas a obočí nejen masového trhu, ale i domácí produkce.

Užitečné vlastnosti

Takové gely mohou zvýšit rychlost růstu buněk v obočí a řasách, takže nejenže rychleji zvětšují objem, ale také zůstávají zdravé, nespadají předčasně. Vlasy samotné působením aktivních prvků se zesilují a zvětšují délku o 40-45% a tloušťku až 97%. Pigmentační látky jim dodávají hustou a bohatou barvu.Ztráta je snížena o 75%, všechny vlasy jsou rovnoměrně tlusté a objemné.

Keratinový protein, který je součástí většiny těchto výrobků, hydratuje a vyživuje vlasy, takže obnovují jejich přirozenou barvu, objem a lesk. Rovněž je vrácena flexibilita a odolnost ztracená v důsledku použití kosmetiky a make-upu. Kořeny a žárovky samotné působením gelu jsou pevně drženy ve folikulech.

Účinné látky v přípravku

Složení těchto fondů zahrnuje následující aktivní prvky:

 • androgenů zvýšení růstu vlasů;
 • vitamin A, posilování zaměstnanců;
 • inzulín zpevnění folikulů;
 • vitamíny B, PP, E, výživné vlasy, protože se stávají silnými a objemnými;
 • ceramidy produkující keratin, který se skládá z 90% vlasů.

Mnozí výrobci také přidávají k řasovým gelům výtažky z přírodních produktů - listy, semena, plody nebo mořské minerály, které posilují kořeny a stimulují růst.

Mnozí výrobci také přidávají k řasovým gelům výtažky z přírodních produktů - listy, semena, plody nebo mořské minerály, které posilují kořeny a stimulují růst.

Jak používat

Aplikuje se gel na obočí a řasy, stejně jako kosmetická řasenka s použitím speciálního kartáče, který je součástí soupravy. Před použitím musí být vlasy očištěny od kosmetiky a jiných nečistot. Víčka lze otřít olejem nebo mlékem. První vrstva gelu se nanáší jemnými hladkými pohyby. Pro lepší efekt můžete postup opakovat po minutě.

Aplikace je nejlepší před spaním, takže nejlepšího efektu je dosaženo zvýšením regeneračních procesů v těle. Postup se opakuje pravidelně 1 krát denně. V dopoledních hodinách je třeba omýt studenou vodou, v případě potřeby omýt zbytky neabsorbovaného gelu. Pokud je postup prováděn během dne, měl by být proveden před použitím jiné kosmetiky na obličej.

Přehled nejlepších nástrojů

V lékárnách a kosmetických obchodech najdete pro tento účel některé z nejoblíbenějších produktů.

 • Gel "MaxiLash" nemá žádné kontraindikace v použití a bude vyhovovat téměř každé ženě. Skládá se z přírodních složek na bázi vitamínů, minerálů a peptidů, které stimulují tvorbu kolagenu - hlavního "stavebního materiálu" pro růst vlasů. Speciálně navržená molekula Incell pomáhá dále rozvíjet keratinový protein, který slouží k posílení a zvýšení délky řas.

Ještě ve složení gelu "MaxiLash" je D-panthenoly, poskytující lesk a pružnost, které lze při aktivním používání kosmetiky ztratit. Aminokyseliny ve složení tohoto nástroje zabránit předčasnému vypadávání vlasů, posílit žárovky ve folikulech.

 • Henna Spa Gel má především přírodní složky bez škodlivých látek. Jako součást speciální barvy s efektem tetování, které skvrny a řasy sami, a kůže kolem nich. Při pravidelném používání po 2 týdnech již patrný vliv hustoty a sytosti. K dispozici je 7 druhů barev pro každý vkus.
 • Estel "Otium Unikátní" péče o víčka a obočí Obsahuje speciální komplex, který proniká hluboko do vlasových buněk a obnovuje poškozené řasy. Gel obsahuje mléčné bílkoviny, výživné tkáně, zpevňující žárovky a folikuly, které přispívají k dlouhodobé hydrataci. Složení výrobku je velmi měkké, s lehkou konzistencí a nepříznivým účinkem. Má blahodárný vliv na kůži očních víček.
 • Relouis "Dlouhé řasy" po 2-3 týdnech tvoří stabilní hustý objem a bohatou barvu. Silná textura spolehlivě zpevňuje jemné chlupy na očních víčkách, dává stabilní tvar s ohyby, drží po dlouhou dobu. Malá láhev je dost dlouho, protože průtok je velmi úsporný. Gel Relouis "Dlouhé řasy" nemá žádné kontraindikace a může být aplikován i pod řasenku.
 • Talika Gel na řasy má kosmetický účinek, vizuálně se objem a délka vlasů stává mnohem větší, ale v něm nejsou žádné aktivní posilující složky. Poskytuje bohatou barvu a lesk, chrání před vnějšími negativními faktory, například od slunečního ultrafialového záření nebo mikrobů. V kompozici se používají především přírodní látky: extrakt chmele, laktóza, vitamín B, polysacharidy a aminokyseliny.
 • Poetea Remedy vyrobené na základě jedinečných složek: výtažky z divokých květin, kopřivy, kiwi a jablka. Ze všech složek identifikovali vývojáři nejúčinnější vzorec pro posílení a pěstování obočí a řas.

Recenze

Mnoho žen doporučuje specificky stimulovat růst obočí a řas gely, jako alternativu k režii nebo použití tlusté kosmetické řasenky. Jsou ceněny pro nepřítomnost vedlejších účinků a potřebu očistit oční víčka po aplikaci kosmetiky. Mnoho nástrojů, například od Estel nebo "MaxiLash", jsou opravdu spolehlivé, dávají výsledky po 3-4 týdnech, jsou také ceněny pro své převážně přírodní složky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky