Gillette gel na holení

Gillette gel na holení

Dnes se mnoho žen ve snaze o krásu snaží zbavit přebytečných vlasů. To jim pomůže oholit gel GilletteIdeální pro jemnou a citlivou ženskou pokožku. Obsahuje přírodní oleje a aloe extrakt, který může nasýtit pokožku vitamíny a užitečnými stopovými prvky.

Denní péče o jemnou pokožku

Ochranná známka Gillette celosvětově známá svou kvalitou a nejnovějším vývojem v oblasti kosmetiky. V roce 1901, americký inženýr Král Gillett založila společnost pro výrobu holicích produktů. Ve svém týmu pracoval přední odborníci a kosmetologové, pro něž bylo důležité poskytovat zákazníkům měkké a příjemné oholení. Dnes jsou produkty slavné značky na vrcholu popularity.

Gel Gillette - Jedinečná kosmetika, která je vhodná pro všechny typy pleti. Může být používán jak muži, tak ženami.

Jedná se o hypoalergenní přípravek, který má vynikající vlastnosti a je schválen dermatology:

 • Půvabná plastová lahvička s dávkovačem nekoroduje a umožňuje hospodárné použití gelu. Pracuje s jedním lisováním, objem 200 ml trvá 2-3 měsíce pravidelného používání.
 • Lehká konzistence, hustá a hustá, krásná barva, která se promění v pěnu. Má příjemnou květinovou nebo ovocnou vůni.
 • Gel je rovnoměrně aplikován na pokožku. a pomáhá důkladně se zbavit nežádoucích vlasů.
 • Náprava zmírňuje podráždění v citlivých a citlivých místech.
 • Díky jedinečnému složení a obohacený formulační gel vyživuje, změkčuje, oživuje a hydratuje pokožku.
 • Poskytuje pocit po dlouhou dobu.

Jak se přihlásit

S gelem Gillette Proces holení se stává příjemným a ne únavným. Použití nástroje je snadné. Stačí dodržet jednoduché pokyny:

 • Nejprve malé množství droga musí vtlačit do ruky.
 • Pak kruhovými pohyby gel naneste na povrch.
 • Výsledná pěna se ponechá několik minut, aby vlasy lépe změkly.
 • Při používání nástroje Postupně se můžete připravit na proces holení různých částí těla.

Dámská kůže je něžná, zranitelná a tenká. Neustále potřebuje ochranu a zvlhčování, zejména pokud je zdůrazněna. Gel poskytuje bezpečné holení a pomáhá žiletce hladce klouzat po povrchu. Náprava zabraňuje řezání a podráždění. Dokonce i po takovém postupu se kůže stává hladkou a neztrácí své vlastnosti. Mužský gel Gillette poskytnou pohodlnou každodenní péči.

Prostředky nespalují kůži a nezanechávají nepříjemné pocity. Snadno se nanáší na povrch bez použití štětce na holení.

Chuť a barva

Kosmetika pečující o Gillette je prezentována ve všech jejích rozmanitostech. Pro citlivou a jemnou ženskou pokožku byla vyvinuta celá řada přípravků, které snižují tření břitvy a dodávají pokožce dodatečnou ochranu proti poranění:

 • Gel "Mach 3 Sensitive" Dokonale zapadá do různých holicích strojků. Fluffy pěna tvoří neviditelnou ochrannou vrstvu na kůži a pomáhá odstranit nepříjemné pocity po holení. Nástroj je měkký a hypoalergenní. Po ní nedochází k podráždění a zarudnutí. Přírodní složky přípravku vyživují a saturují pokožku užitečnými vitamíny, které mohou obnovit poškozený epitel. Gel neobsahuje vůně a barviva. Má jemnou, příjemnou texturu a skvělou vůni.
 • Drog "Fusion ProGlide" poskytuje dokonalou péči o tělo ženám.Jeho složení obsahuje nejcennější kosmetický olej Shi, který má hydratační a změkčující účinek. Příznivé vlastnosti tohoto výrobku poskytují pokožce nejlepší ochranu. Gel má svěží příjemnou vůni. Silná konzistence umožňuje hospodárné použití výrobku: pěna v malých množstvích zvyšuje objem. Je snadné a pohodlné použití: je rovnoměrně rozloženo po povrchu a poskytuje hladké a pohodlné oholení.
 • Série "Série" vhodný pro citlivou a citlivou pokožku, která nevydrží negativní účinky. Přípravek obsahuje extrakt z aloe vera, který je schopen zklidnit a obnovit poškozenou tkáňovou strukturu. Nástroj poskytuje hladký posuvný holicí strojek na povrchu. Dodatečná ochrana před mikrořezy a škrábanci, příjemnou vůní a měkkou strukturou umožňuje proměnit bolestivý zákrok na příjemné potěšení.
 • Delikátní „saténová péče“ Vitamin E je určen pro citlivou a citlivou pokožku. Dlouhodobě poskytuje bezpečný postup pro holení a pohodlné pocity. Díky tomuto léku se pokožka zvlhčuje, změkčuje a chrání před drobnými řezy a škrábanci.
 • Řádek "Venuše" bezvadně se stará o sametovou ženskou pokožku. Obohacené obohacené složení léčiva zajišťuje výživu, hydrataci a dvojitou ochranu před poškozením. Po nanesení nástroje nemusíte používat další kosmetiku, například krém pro obnovení rovnováhy epitelu. Gel s tím skvěle pracuje. Jeho příjemná struktura a vůně nezanechávají lhostejné ženské srdce.
 • Gel "Fusion Hydrating" dodá pocit svěžesti a příjemné vůně. Snadno a rychle pění a je rovnoměrně rozložen po povrchu. Prostředky v ideálním případě připravují citlivou pokožku pro holení. Díky jedinečnému složení, které obsahuje bambucké máslo a glycerin, lék vyživuje, chrání a hydratuje současně. To je nejlepší ochrana proti poranění a podráždění.

Kvalita ve výšce

Produkty Gillette miluje většina žen. Gel na holení poskytuje jemnou péči a spolehlivou ochranu při proceduře odstraňování chlupů. Soudě podle recenzí zákazníků, známý americký výrobce kosmetiky má mnoho výhod: vyživuje, hydratuje a chrání jemnou pokožku před mikroškrábáním a podrážděním. Pohodlné balení s dávkovačem umožňuje bezpečně uložit lék a ekonomicky ho utratit. Uživatelé si všimnou, že lahvička o objemu 200 ml trvá několik měsíců při pravidelném používání. Výrobky Gillette používají muži. Holení podle nich není zdlouhavým úkolem, ale příjemným postupem. Není třeba provádět žádné pokusy - jen věřte slavné značce a vyberte si jakoukoli sérii kosmetiky Gillette.

V tomto videu uvidíte tipy a pravidla pro holení Gillette.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky