Sprchový gel Dove

Sprchový gel Dove

Sprchování není jen každodenním hygienickým postupem, je to rituál. Ranní sprcha, pokud je také kontrast, pomáhá probudit se, rozveselit se, naladit se na produktivní den a být ve skvělé náladě. Večerní sprcha je naopak relaxační a zklidňující. Spolu s proudem vody se všechny problémy a starosti a špatná nálada vymývají. Chcete-li koupel procedury přinést maximální potěšení, budete potřebovat speciální nástroje pro péči o tělo.

Sprchový gel je skvělou alternativou k mýdlu. Koneckonců, nevysušuje pokožku, ale naopak jemně a jemně obklopuje a vytváří pocit pohodlí. Různé druhy sprchových gelů umožňují každému modernímu zákazníkovi vybrat si pro sebe několik možností. Výrobky značky Dove, které se drží hesla „Společnost pro opravdovou krásu“, jsou populární.

Vlastnosti a výhody

Chcete-li pochopit všechny vlastnosti produktů značky Dove, musíte se ponořit do původů samotné společnosti. Přeloženo z angličtiny, značka „holubice“ je „holubice“. Holubice je pták světa. Jak to stalo se známé, toto logo, stejně jako jméno sám, je nehoda. Zpočátku byly výrobky určeny pro vojáky, kteří byli zraněni v důsledku nepřátelství. Symbolické jméno tak pevně spojené s touto značkou, že dnes výrobky péče o tělo, které zobrazují létající holubici, se staly populárními po celém světě.

Společnost má širokou škálu produktů péče o tělo a vlasy pro ženy, muže a dokonce i dětskou linku. Složení sprchových gelů Dove je navrženo tak, aby maximálně hydratovalo, tónovalo nebo naopak relaxovalo, vyživovalo pokožku prospěšnými složkami, osvěžovalo a šetrně ošetřovalo. Bohatá paleta chutí vám umožní vybrat si prostředky v závislosti na preferencích chuti nebo na cílovém cíli. Například pro ranní hygienické procedury stojí za to se podívat na prostředky s výraznou vůní citrusů. Pro večerní cvičení se ale hodí vůně máty, levandule, skořice nebo vanilky. Je třeba poznamenat, že vůně sprchových gelů Dove je poměrně stabilní a nasycená. Pokud budete používat parfémy, pak je důležité vzít v úvahu okamžik, kdy se tyto dvě příchutě budou dotýkat.

Sprchové gely jsou mnohem populárnější než běžné mýdlo, a v tom není nic překvapivého, protože vlastnosti a výhody těchto výrobků pro péči o tělo jsou následující:

 • složení různých složek na bázi bylinných složek;
 • v kapalné formě zůstávají užitečné látky oddělených složek delší;
 • pohodlí obsluhy: dobře pění, snadno se vypere, nezanechává žádný „filmový“ efekt;
 • ziskovost díky dávkovači;
 • snadnost přepravy, což je důležité zejména pro milovníky cestování;
 • Široká škála produktů s různým využitím: zvlhčující, vyživující, relaxační, tonizující, pro jemné nebo naopak hluboké čištění, praní, podporu rychlejší regenerace pokožky atd.;
 • bohatý výběr chutí.

Jak si vybrat

Dnes se sprchové gely prodávají na každém kroku. Supermarkety, lékárny, malé butiky, kosmetická centra a kosmetické salony, specializované obchody - všude je dobrá volba produktů péče o tělo. Nákup můžete také provést v internetových obchodech. Značka Dove má vysokou spotřebitelskou poptávku, takže řada sprchových gelů je k dispozici v širokém sortimentu, aby uspokojila vkus každého zákazníka.

Jaká pravidla by se měla dodržovat při výběru sprchového gelu:

 • podle pohlaví (pro ženy nebo pro muže);
 • v závislosti na složení složky (i přes vyšší náklady by měly být upřednostňovány produkty na bázi přírodních složek);
 • podle typu pleti (kombinované, suché, mastné, citlivé, problémové);
 • v závislosti na vlastnostech (zvlhčující, tonizující, osvěžující nebo relaxační prostředky; anticelulitidový gel, gelový peeling s exfoliačním efektem je lepší koupit samostatně, protože se doporučuje používat zřídka);
 • podle chuti.

Jak používat

Jemnosti nebo nuance v použití sprchových gelů je dostačující. V první řadě nezapomeňte na možnost alergické reakce, zejména tato otázka by se měla obávat těch, kteří mají predispozici k tomuto onemocnění. Před prvním použitím neznámého přípravku pro péči o tělo je lepší provést testovací vzorek. Stačí aplikovat nový gel na malou plochu kůže, několik minut držet a opláchnout. Pokud po 30 minutách není zarudnutí, vyrážka, svědění nebo pálení, můžete tento gel bezpečně používat.

Podle doporučení dermatologů je nutné sprchovat se minimálně 2krát denně, zatímco produkty péče by měly být střídány: běžné mýdlo, antibakteriální mýdlo, gel nebo krémový sprchový gel. Tak se vyhněte závislosti. Výrobky, které jsou označeny jako „praní“ nebo „peelingový efekt“, by neměly být používány častěji než jednou týdně. Pokud mluvíme o anticelulitidových gelech, pak s těmito léky by mělo být velmi opatrné a dodržovat doporučení uvedená v návodu k použití.

Recenze

Existuje spousta recenzí o sprchových gelech ochranné známky Dove a ve větší míře jsou pozitivní, prakticky neexistují žádné stížnosti. Chcete-li začít, je třeba poznamenat, že nejoblíbenější, soudě podle počtu komentářů, jsou následující produkty: Hluboká výživa a hydratace, drahé oleje, ovoce splash, objetí něhy, osvěžující chlad, fíky a okvětní lístky Oranžová "," Probuzení smyslů "," Vanilka a Pivoňka "a další.

Uživatelé si všimnou, že nástroje se dokonale vyrovnávají s uvedeným účelem - jemně čistí pokožku, dodávají jí příjemnou vůni po celý den. Někdy se objevují stížnosti na příliš bohatou vůni, ale po otevření další poznámky čtete nadšené výkřiky o jemné a příjemné vůni. Lze konstatovat, že chuť není pro každého.

Mnoho lidí má rád jasné a krásné sklenice, jak někteří uživatelé poznamenávají, že není škoda držet takový kontejner doma.

Jak poznamenává více než jeden uživatel, kvalita sprchových gelů Dove plně odpovídá jeho hodnotě.

Více informací o kosmetice Dove Cosmetics se dozvíte z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky