Kombinace žlutého oblečení

Kombinace žlutého oblečení

Léto, slunce, teplo, svoboda, radost, energie, pozitivní, pohyb, smích jsou synonymem žluté. Velký význam byl spojen se žlutou ve starověké Číně. Pouze císař měl dovoleno nosit oblečení ze slunce a zlatých barev. Jednoduchý člověk si to nemohl dovolit. Koneckonců, žlutý pro jeho jas okamžitě přitahuje pozornost na svého dopravce.

V Rusku byla žlutá také ve zvláštním postavení, protože obchodníci z Itálie, Indie a Číny přinesli látku této barvy. Stojí to báječné peníze. Takový luxus si mohli dovolit jen vyvolení.

Což znamená

Toto je barva odhalení, realizace, svobody, štěstí. Žlutá označuje teplé tóny a nese pouze pozitivní emoce. To jde dobře s jinými barvami - zelená, modrá, červená, oranžová. Žlutá paleta obsahuje studené odstíny - citron a teplo - barvu žloutku. Často si ho vybírají lidé hledající změnu.

Ancients měl barvu zlata a slunce, on rozlišoval horní třídy. V Tibetu a mezi Slovany je žlutá symbolem žárlivosti, heroldem odloučení, v Asii, zármutku a smrti. Žlutá - barva mysli, pomáhá soustředit se, rozvíjet zájem, inteligenci. To je barva rozporů a kontrastu, barva života. Pomáhá vyrovnat se s depresí.

Žlutá je schopna přenášet informace, protože není náhoda, že se tisk nazývá „žlutá“. Může se přizpůsobit životu a může obtěžovat pneumatiku. Žlutá pomáhá sledovat hmotnost, reguluje trávení, může zlepšit duševní stav, přidat důvěru, zlepšit sebeúctu. Fanoušci žluté správně hodnotí sebe, jsou aktivní, lásku pozornosti. Žlutá pomáhá rozhodovat a začít jednat.

Sunny ženy

Dívky, které ve svých šatech preferují žlutou barvu, jsou dobrodružné a energické. Oni jsou v neustálém hledání a dovedně vyhnout se selháním.

Výběr konkrétního odstínu ze žluté palety může také hodně o člověku říct. Hnědo-žluté vybrat dívky, které cítí potřebu štěstí a pozitivní emoce. Červená a žlutá bude mluvit o emocích a impulsivitě. Velké originály a nápadité osobnosti vybírají citrónovou barvu. Bledě žlutá dávají přednost lidem, kteří se obávají odpovědnosti.

Zlatý - speciální stín. Symbolizuje moudrost, přizpůsobivost k životu, odolnost. Tato barva potěší lidi a naplní je pocitem štěstí.

Žlutá barva v oblečení zvyšuje náladu a zdůrazňuje přirozenou krásu. Nezapomeňte do skříně přidat solární detaily. Žlutá vypadá skvěle v nezávislém obrazu a úspěšně doplňuje vzhled v kombinaci s jinými barvami.

Základní kombinace žlutých oděvů: \ t

  • bílá
  • černá
  • šedá
  • hnědý,
  • modrá
  • modrá
  • červená,
  • fialový,
  • zelená.

Kombinace s jinými barvami

Žlutá a bílá kombinace je považována za klasickou a je ideální pro letní sezónu. Obraz je kompletní a nezapomenutelný. Můžete k němu přidat body. Zlatá kabelka učiní obraz večer a nádherným.

Žlutý-černý pár dělá obraz přísný a kontrast. Žlutý oblek nebo šaty s černým doplňkem nebo černý vzhled se žlutým detailem pásu nebo kabelkou vypadá působivě. Bílý může tuto dvojici doplnit. Nepoužívejte vodorovné pásy, pokud samozřejmě nejste inzerující mobilní operátor nebo včelín s včely.

Kombinace žlutá a šedá je skvělou volbou pro podzim. Tento duet je vhodný pro každou příležitost: od procházky v přírodě a na párty s přáteli na obchodní večeři.Noste stříbro namísto šedé, vyberte světlejší odstín žluté. Pro kancelář fit tlumené tóny.

Žlutá jde dobře s jinými barvami. Při kreslení obrazu používejte různé odstíny. Pokud jste jen žluté věci různých tónů, bude to vypadat těžce, aby bylo rušivé a únavné. Veškerá pozornost nebude zaměřena na vás, ale na oblečení. Proto kombinujte barvy, hrajte s jejich kombinací.

Všechny odstíny duhy

Různé odstíny žluté vypadají harmonicky s hnědou, protože tyto barvy jsou v duchu blízké. Tato kombinace byla navrhována návrhářům samotnou přírodou, a proto nevychází z módy

Zvedněte hlavu a uvidíte jasnou oblohu a jasné slunce. Kombinace žlutých a modrých oděvů je velmi úspěšná. Vyberte si jasné, nasycené tóny pro procházku. Večerní nebo obchodní pohled se projeví pomocí tlumených barev.

Vynikající volbou by byla žluto-modrá gama. Obnoví obraz. Tato volba bude harmonická zejména v létě, protože lehké, tekoucí látky vypadají zvláště výhodné ve žlutých a modrých verzích.

Žluto-růžový pár lépe opustit strany. Taková volba zdůrazní vaši originalitu a neobvyklé myšlení.

Další mimořádná kombinace je žlutá s červenou a oranžovou. Tyto barvy lze dokonale kombinovat do jednoho obrazu se správným výběrem odstínů. Jediný by měl dominovat a druhý by měl být tlumený a hrát v zákulisí, který se používá v doplňcích a tiscích. Totéž lze říci o kombinaci žluté a fialové.

Příroda vyvolala další harmonickou kombinaci - žlutou a zelenou. Nemůžete se bát experimentovat a hrát si s různými odstíny. Jakákoliv kombinace bude vypadat dobře.

Pro koho je to jasný obraz?

Kombinace žlutých oděvů hovoří o lidské činnosti. Upřednostňují ho optimisté, bezstarostní lidé. Žlutý obraz vám pomůže vyčnívat z davu, upozornit na sebe a v případě potřeby si zapamatovat. Je však důležité si uvědomit, že nadbytek žluté může způsobit zmatenost a podrážděnost.

Žlutý vzhled bude v každém případě vyhovovat harmonickým osobnostem, dodá radost, teplo a světlo. K dispozici je 7 základních odstínů.

Hořčice - teplá sytá barva s červenou, vhodné pro jasně hnědé vlasy ženy.

Jantar - tmavě žlutý odstín. Je třeba se vyhnout dívkám s kontrastním vzhledem studeného typu barev.

Světle žlutá (vanilka) - studený odstín s nádechem růžové a bílé.

Citron - další studený odstín, velmi světlý, takže je vhodnější pro majitele opálené, tmavé pleti.

Pšenice - měkký zlatý tón, vhodný pro téměř všechny.

Chartreuse je žlutozelený neonový odstín. Vypadá skvěle na brunetky a opálené hnědé vlasy.

Hruška - tato barva v paletě je ještě blíže zelené. Je také vhodnější pro tmavovlasé ženy.

Výběr obrázku pro každý typ barvy

Kdo jde s tím, co nosit? To jsou dvě hlavní otázky, které se týkají všech módy. Výběr žlutého oblečení, měli byste se zaměřit na svůj vzhled a přírodní barvy. V závislosti na typu vaší barvy dávejte přednost jedné nebo jiné odstínové barvě ze žluté palety.

Zimní krásy by se měly rozhodnout pro studené odstíny - citron, vanilku. To dále zdůrazní kontrast exteriéru.

Přirozená přitažlivost jarních dívek je podtržena červeně a hnědě. Měly by být preferovány pastelové tóny. Vyvarujte se kontrastních kombinací s černobílými.

Stejné odstíny žluté barvy budou vyhovovat typu podzimní barvy. S jediným rozdílem, že by neměly být tlumeny, ale nasycené. V obraze můžete kombinovat jasné barvy.

Ženy letní orientace by si měly zvolit tlumené tóny - vanilku, pšenici. Zdůrazní přírodní krásy. Kombinujte žlutou s nasycenou šedou nebo tmavě modrou.

Rady pro všechny ženy: v příslušenství použijte žlutou barvu.Zředí jakýkoliv přísný obraz a stane se jasným přízvukem.

Pro všechny věkové kategorie

Žlutá barva pomůže udržet jas a čerstvost v každém věku. To platí zejména pro ženy 55 let a starší. Žlutá zdůrazní důstojnost postavy, pasu, učiní obraz štíhlejší a mladší. Vyberte si kvalitní materiály a povrchové úpravy. Ženy nad 50 let by se neměly vzdát jasných barev, ale měly by být sofistikovanější a elegantní.

Nenoste vybledlé věci, bude to obraz neuspořádaný a opotřebovaný. Po zakoupení žluté nové věci opravte barvu tak, aby vydržela déle. K tomu namočte oblečení do studené osolené vody. Obnovení žluté barvy pomůže odvar z pomerančové kůry. Nezapomeňte najít svůj odstín žluté a odvážně kombinovat s jinými barvami na obrázku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky