Korálové barvy v oblečení

Korálové barvy v oblečení

Vlastnosti

Korálové barvy jsou odvozeny z přírodního mořského korálu, který dal název všem odstínům barevné řady barev. Ve skutečnosti, rozmanitost úžasné palety s korálovým odstínem je velká, mezi populární a populární stylisté volání:

 • růžová
 • broskev;
 • perla;
 • oranžová;
 • červená
 • terakota;
 • načervenalé;
 • nahnědlý
 • malina

Hollywoodské krásy se často objevují na veřejnosti v šatech vyrobených z látek, které se podobají změkčenému ohni v barvě. Stávkující korál je schopen vyzdobit každou ženu, bez ohledu na její věk a vzhled. Barevná barva je pozoruhodná a krásně zdůrazňuje důstojnost obličeje a tvaru. Dělat majitel ženský, jasný korál přitahuje pohledy mužské poloviny.

Jak kombinovat

Originální barva, oddělená od palety červené, získala úplnou svobodu a je v módě vnímána jako zcela nezávislá. Hra barev s tak zajímavým tónem se stává znatelnější a rafinovanější.

Barvu korálů v oblečení lze v této sezoně nazvat trendy. Světlé odstíny jsou určeny pro jaro a léto, ale v nejsměšnějším počasí, oni, jako žádný jiný, zvednou vaše duchy. Dobrá volba vhodného tónu pomůže zdůraznit opálenou pleť. Jakou barvu kombinuje korál?

 • Bílá Efektivně a ne tak dobře známé jako u klasické červené. Přidáním několika přechodných tónů, zejména stříbra a karamelu, můžete vytvořit působivý obraz, slavnostní a elegantní.
 • Okrová a béžová. Neutrální tóny umožní korálu vyjádřit se, zejména v podzimním a zimním počasí. Bohatý odstín zředí řadu měkkých tónů, které převládají v oděvu během chladného období. Svetr, šátek a čepice, rukavice a další doplňky zvýrazní základní barvy.
 • Pastelové barvy. Mezi nimi stojí za zmínku korálově šetrné světlé broskve, stejně jako fialově růžové, modravé odstíny. Společně a individuálně vyrazili jasným barevným potiskem z korálového pravítka na šaty nebo dali neobvyklý oblek. Hlavní věcí je zachovat poměr nasycení mezi kombinovanými tóny, aby se nespojovaly a vzájemně se doplňovaly.
 • Modrá a tyrkysová. Pro tyto barvy je také preferován Coral gama. Obraz je klidný a zároveň působivý jako příklad projevu dobrého vkusu. Od nejjasnějších až po nejtmavší a ultramarínové, všechny modré odstíny jsou dobré pro kombinaci s trendy korály.
 • Černá Jasná barva korálu přináší do temnoty černé. Zároveň však harmonie přichází jen tehdy, když je černá mnohem více. Vynikající volbou může být doplnění bílou nebo šedou barvou.
 • Žlutá Slunný a nezapomenutelný tandem. Obecně platí, že jak šumivé barvy ze stejného rozsahu a jsou blízko sebe ve vnímání. Proto zde nebude žádná disharmonie, pokud se v outfitu vyskytne žlutý vrchol a korálové dno, nebo naopak. Pro set vyberte nej šťavnatější a chytlavé žluté, dokonce křiklavé a provokativní odstíny.
 • Zelená S červenou barvou tvoří tato barva tradiční kontrast. V kombinaci s korály se projevuje odlišným způsobem v módním a nestandardním souboru. Pro smaragdové odstíny je hluboký odstín korálů ve velkém stylu. Bledší zelená, měkčí růžový korál by měla být, takže tvoří harmonický tandem.

Co na sebe

V souladu s pravidly barevného kompatibility můžete pro každou sezónu snadno vytvořit řadu úspěšných souborů.Pro teplý podzim může být výbornou volbou kabát z husté tkaniny z nejjasnějších korálových odstínů. Pod ním stylisté navrhují nosit lehké nebo bílé šaty. Zvedne vaši náladu a deštník v tónu, dvoubarevné kabelce.

Tmavě modré džíny a boty bez paty doplňují narůžovělou srst nad kolenem, její barva zjemní a ozdobí tmavé a sytější spodní části vašeho souboru. Oblečte si bundu v modré barvě s šaty nebo sukni v terakotových barvách. Další výherní soupravou na podzim bude béžový svetr a narůžovělé legíny. Přidáním hnědých semišových bot a modré košile do souboru získáte stylový, neformální obraz.

Letní set se spoustou lehkých tyrkysových kalhot nebo bundy, stejně jako bot - potřebuje přízvuk ve formě triček neonově růžového korálového tónu.

Pro sebevědomou dámskou karmínovou barvu dokonale zapadá. To umožní zdůraznit linie obrázku, zdůraznit ošoupaný účes a vynikající make-up, zejména ve spojení s černou nebo fialovou.

Kombinace lehkých a nasycených korálových odstínů je také vítána. Vzhledem k tomu, že tato barva má nahnědlý lesk, perfektní zápas pro něj bude džínové oblečení. Máte-li letní džínové košile, přesně víte, co máte na sobě s dlouhou ohromující korálovou sukní.

Jediné, co korál netoleruje, je vulgárnost. Proto, aby soubory s ním byly promyšlené a pečlivé. Jako atraktivní přízvuk vyžaduje korálově zbarvená věc doplněnou o kouřové, béžové a bledě zlaté odstíny. Budete neodolatelný v duetu korálů a šampaňského, kombinace tak bohaté barvy se světle šedou a modrou vypadá radostně.

Co se týče šperků, zlato i stříbro jsou stejně vhodné pro různé odstíny korálové skupiny. Zlato - teplejší a stříbrné - chladné. Kovy mohou být přítomny na ruce ve formě neobvyklých náramků, být přítomny v náramkových hodinkách, zdobit krk v podobě řetízku nebo náhrdelníku.

Další stylový doplněk pro harmonickou kombinaci korálů - korálky světle modré barvy z několika pramenů nebo perlový náhrdelník.

Jak vyzvednout

Kdo je barva korálů? Chcete-li zjistit, který typ barev je vhodný pro které odstíny této nádherné barvy, zvažte kombinaci vzhledu všech čtyř typů s korály.

 1. Léto - dívky, které mají letní barevný typ, si mohou vyzkoušet šaty jakéhokoliv tónu, s výjimkou velmi jasných a neonově růžovo-oranžových.
 2. Podzim - oranžovo-terakotová a bledě broskvová bude pro vás nejlepší. Ale ne tak oslnivě se podíváte na rudovlasé krásy šatů z tkanin šeříku a růžovo-perleťových odstínů.
 3. Zima potěší majitele tohoto typu barev s pestrou a působivou jasnou linií. Je lepší upustit od bělených a tlumených světle růžových tónů, které je nahrazují karmínovými a načervenalými.
 4. Jaro - kromě delikátních a perleťových tónů mohou dívky s jarním typem vzhledu úspěšně doplnit do šatníku oblečení nejjasnější růžové a dokonce ohnivé odstíny korálů.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky