Pánské značky Tie Review

Pánské značky Tie Review

Když už mluvíme o elegantně a krásně oblečených mužů, často zastupujeme člověka ve stylovém obleku a kravatě. I když není nutné nosit toto příslušenství i na společenských akcích, je stále oblíbené u fanoušků business stylu. Pokud jste znalec stylových a kvalitních kravat, pak se v tomto článku dozvíte mnoho užitečných informací o značkových modelech se zajímavým designem.

Top evropské značky

Mnoho lidí kupuje značkové zboží, protože velké jméno a dobrá pověst výrobce zaručují vysokou kvalitu výrobku. K jejich vytvoření se používají kvalitní materiály a dekorace je příjemně příjemná. Globální značka navíc usnadní nalezení něčeho univerzálního a neobvyklého. Nabízíme stručný přehled firem s nejlepší pověstí, která Vás jistě potěší stylovým a velmi dobrým sortimentem.

Carlo visconti

Mnoho kvalitních věcí je vyrobeno v Itálii a tato značka není výjimkou. Vyrábí spoustu zajímavých modelů. Například slavné kravaty s potiskem mopedů, kteří rádi nakupují nejen mladé kluky, ale i dospělé muže, kteří chtějí ke skříni přidat něco originálního a neformálního.

Brioni

Elegantní kravaty značky Brioni potěší i náročné estety. Tato značka je také z Itálie. Zakoupené příslušenství Vás příjemně překvapí svou kvalitou a pohodlně se nosí.

Hermes

Další známou značkou je Hermes. Vazby z této značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hedvábné tkaniny, takže při nákupu by neměly být zmačkané. Přítomnost záhybů znamená, že před vámi je falešný. Při prvním dotyku se vám příslušenství bude zdát trochu drsné, ale po pár dnech zmizí.

Šestihranná kravata

Vazby ze společnosti Hextie se nazývají opravdovým dílem moderního umění. Vypadají elegantně a přitahují pozornost ostatních. Takové příslušenství bude výborným dárkem pro elegantní mladého muže s neobvyklou chutí.

Henderson

Pokud dáváte přednost klasice, pak věnujte pozornost uměleckým dílům firmy Henderson. Tyto vazby budou vyhovovat sebevědomým mužům, kteří preferují styl podnikání v oblečení. Hedvábné proužky nebo proužky se dobře hodí k klasickým oblekům.

Louis vuitton

O této značce neslyšela kromě toho, že lidé velmi daleko od světa módy. V každé nové kolekci najdete jak klasické doplňky, tak něco neobvyklého. Hlavní věc, nákup firemní kravatu, neběží do falešné.

Šéfe Hugo

Docela často falešné a příslušenství od Hugo Boss. Pokud si ale originál koupíte, bude vám sloužit po dlouhou dobu, potěší svou kvalitou a atraktivním vzhledem. Příslušenství v hodnotě asi sto dolarů bude skvělý dárek pro vašeho milovaného člověka nebo příbuzného.

Armani

Příslušenství z této značky jsou šity ručně, bez použití podšívky. Výsledkem je skutečné dílo moderního umění. Takže tato značka je milovaná kreativními lidmi a těmi, kteří se nebojí vystupovat z davu.

Zilli

Více originálních výrobků naleznete u této evropské značky. Jejich oblíbený model se dvěma identickými hranami umožňuje měnit vzhled po celý den. Takže, když jste ráno vytvořili obchodní luk, budete moci v pozdním odpoledni dát neformální stín.

Valentino

Valentinovy ​​italské vazby jsou dalším „dokonalým“ dárkem pro každého člověka. Výrobci používají pouze kvalitní tkaniny, včetně hedvábí a kašmíru.Tyto tkaniny se nosí po dlouhou dobu a vypadají opravdu elegantně.

Angelo bonetti

Tato značka nabízí velký výběr pletených kravat. Jsou vyráběny převážně v klasickém stylu a jsou ideální pro prosté košile. Vyberte si z nabízených sbírek libovolnou možnost a nebudete litovat.

Stefano ricci

Vazby z této značky jsou jejich vizitkou. S takovým luxusním příslušenstvím, kterýkoli z vašich luků bude jiskřit novými barvami. Jejich tvůrcem je známý italský designér, který je inspirován Florencí a světově proslulými uměleckými díly. Ročně se vyrobí pouze tři sta unikátních vazeb, takže každý z nich je opravdu cenný.

Canali

To je další osvědčená značka. Mohou najít kvalitní doplňky pro osoby s dobrým vkusem a velkými nároky na všechny drobné detaily. Budou vypadat dobře s jednoduchým oblekem, koupil v pravidelném obchodě, a exkluzivní oblečení na míru.

Gucci

Ve sbírkách tohoto slavného návrháře najdete také luxusní hedvábné kravaty. Jsou prodávány v krásném značkovém balení, takže budou skvělým dárkem pro sebe i pro své blízké.

Paul Smith

Konečně stojí za zmínku tuto značku. Věnujte pozornost novým sbírkám, abyste mohli utrácet peníze jen za nejlepší.

Stylové obrázky

Aby však obraz vypadal opravdu stylově, nestačí jen koupit drahou kravatu. Pokud ho nosíte v kombinaci s teplákem nebo hrubou košili, pak se atraktivní oblečení nestane.

Kvalitní designérská kravata ozdobí i levný oblek. Hlavní věc je, že se navzájem harmonizují. Pokud potřebujete jeden konkrétní obraz, pak je nejlepší zvolit příslušenství přímo pod stávajícím outfitem. Předpokládá se, že šířka kravaty by měla odpovídat šířce klopy bundy. Tento parametr lze také definovat odlišně. Zaměřte se na své tělo - širší kravaty se budou hodit pro více squatových mužů se širokým trupem, a pro ty, kteří mají štíhlou stavbu, je lepší zvolit elegantní úzké příslušenství.

Dalším důležitým bodem je barva kravaty. Chcete-li získat elegantní luk, věnujte pozornost kompatibilitě barev. Pokud chcete udělat dobrý dojem na ty kolem vás, je lepší se vzdát jasných dekorativních prvků a oko-lov barvy. Ne každý je může kombinovat s jinými věcmi.

Nejlepší možností je krásná pevná kravata. Vyberte si barvu, která vám vyhovuje a jde dobře s věcmi, které nosíte nejčastěji. Chcete-li vytvořit elegantní luk v klasickém obchodním stylu, budete potřebovat dekorativní detaily v základní barvě: šedé, béžové, tmavě modré nebo černé. Tyto odstíny jsou univerzální a jsou vhodné pro téměř všechny. Lehčí detaily lze kombinovat s tmavými barvami a něčím tmavším s pastelovými odstíny.

Pravidla klasického stylu říkají, že muž s rafinovanou chutí by měl být oblečen v obleku, který je tmavší než kravata. V tomto případě bude vaše oblečení skutečně harmonické.

Stylový značkový doplněk doplňuje nejen kancelářskou příď. Lze jej nosit s jinými věcmi, například s jednoduchou monochromatickou košili, doplněnou světlými džíny. Doporučujeme zvolit vhodnou obuv pro toto přísné příslušenství. Nejlepší ze všech - osvědčené klasické boty.

Nezapomeňte, že krása a styl se projevují v detailech. Proto, pokud chcete vytvořit opravdu stylový a harmonický luk, ve kterém můžete získat práci svých snů, kouzlo každé dívky nebo zdůraznit své postavení ve společnosti, pak vám správně zvolená kravata pomůže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky