3D trička

3D trička

Co znamená 3D tričko?

3D trička se objevila poměrně nedávno a okamžitě vytvořila skutečný pocit. Ne každý ví, co to je? Oblečení barvené 3D technologií má velmi realistický trojrozměrný obraz. Tato funkce umožňuje vytvářet nejúžasnější, stylové a jasné extravagantní snímky. Mnoho obchodů nabízí služby 3D návrhu na zakázku.

Odrůdy

Existuje několik typů 3D triček. Oni se liší v řezu (trička, trička s asymetrickým dnem, zápas), materiál (bavlna, mikrovlákno, blokování) a samozřejmě, hlavní věc - 3D obraz na nich.

Trička s 3D tiskem

Trička se liší od triček v tom, že nemají rukávy. Jsou vyráběny jako trička, kompletně potažená vzorem a trička, jejichž vzor je umístěn pouze vpředu nebo vzadu. Zvláště neobvyklé jsou trička, 3D kresba, která vytváří vizuální iluze. Napodobuje například brnění nebo nahé části těla, jako by vypadal z děr.

S výkresy

3D kresby na tričkách jsou velmi rozmanité. Pletené výrobky s obrazem optických iluzí jsou populární. Prostě fascinují svou jedinečností a od nich, v doslovném smyslu slova, není možné odtrhnout oči! Další ze směrů - rostlinné tisky. Děti a mládež si ochotně vyberou úplet pro sebe s výjevy nebo hrdiny svých oblíbených karikatur a filmů.

Americké tričko žolíka

Společnost z USA s názvem The Mountain vyrábí trička s 3D výkresy. Jeden z nejpopulárnějších je tričko s postavou z komiksu o Batmanovi a klaunovi Jokerovi. Obvykle vypadá zlověstně z temnoty, s černým pozadím trička. Tato trička se prodávají v kamenných obchodech a jsou oblíbená u zástupců subkultur mládeže.

Se zvířaty, vlci

Trička s 3D obrazem zvířat - to je asi nejvíce hit! Roztomilé dívky si vyberou trička s okouzlujícími motýly a koťata, kluci - s brutálními medvědy a obrazy vlků. Ve starověku si lidé vybrali totem mezi zvířaty, ozvěny dávných zvyků jsou dodnes naživu. Pouze noví lidé nenosí náhrdelník zubů, ale trička s obrázky sympatického zvířete.

Výhody

Výhody 3D výtisků oproti běžným výkresům jsou nepopiratelné: kresba je realistická, pokrývá veškerou tkaninu, neodtrhává se a produkt neodlupuje. Každý najde obrázek podle svých představ. Někdo je šokován okolním obrazem jaderného výbuchu, někdo preferuje jemné květiny nebo kopii slavného obrazu. Trička s trojrozměrným obrazem umožňují každému, aby ve výkresu odrážel jejich osobnost.

3D soupravy triček

3D oblečení je velmi jasnou součástí obrazu! Pokud vytváříte soupravu 3D trička, nevytvářejte další jasné akcenty, abyste zabránili přetížení. Nenoste šperky ve formě broží, náhrdelníků, korálků. Budou zasahovat do integrálního vnímání obrazu, učiní jej méně realistickým a to je místo, kde je veškerá sůl trojrozměrného obrazu.

Výrobní technologie

Kreslení textilií za účelem získání trojrozměrného efektu se aplikuje ve dvou stupních:

  1. Kreslení obrazu na tkanině. K tomu použijte inkoust na vodní bázi, který je bezpečný pro zdraví. Ukazuje se, jasný obraz, ale žádný objem na to v této fázi dosud.
  2. Když je inkoust na obrázku zcela suchý, pokračujte dalším krokem: přidají se fragmenty tepelného filmu, jsou to oni, kteří dávají obrazu 3D efekt. Výrobek se umístí pod tepelný lis.

Pouze na konci druhé etapy práce je hotový výrobek, který svým jasným trojrozměrným obrazem potěší kupující.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky