Pánský kožich s kapucí

Pánský kožich s kapucí

Elegantní pánský ovčí kabát, doplněný kapucí, dokáže ozdobit každého muže, bez ohledu na jeho výšku, váhu nebo jiné rysy. K volbě by se však mělo přistupovat opatrně, abyste získali kvalitní, krásný, módní a praktický model.

Módní styly a modely

Mezi módní populární styly je třeba věnovat zvláštní pozornost mužům s takovými kabáty s kapucí:

 • Tenké. Tenké kožichy jsou určeny pro velmi chladné období. Skvěle nahrazují větrovky, kožené bundy a další jednoduché doplňky pro svrchní oděvy. Tenký kožich vytváří ohromující efekt a vytváří odvážný a poměrně přísný obraz;
 • Srst ovčí kůže Jedná se o krátký model pánských kabátů, který je mezi mladými lidmi velmi populární. Pokud hledáte praktický a pohodlný kožich, měli byste se určitě podívat na kožené bundy. Spojují sofistikovanost, praktičnost a relativní jednoduchost, kterou mnoho mužů hledá při výběru každodenního svrchního oděvu;
 • Pilot ovčí kůže. Téměř nejběžnější model pánského kožichu posledních desetiletí. Přítomnost muže v šatníku takových šatů mluví o jeho skvělé chuti. Nejen že vypadají nádherně a vypadají skvěle na mužské postavě, ale také dávají hlavní věci, které očekáváte od kožichu - pohodlí, teplo a pohodlí;
 • Na gumičce. Jedná se o kožichy vyrobené ve sportovním stylu. Jejich charakteristickým rysem je vzhled a dojem. Tohoto účinku je dosaženo přítomností širokého elastického pásu v pásové oblasti. Ale tento model je nejvýhodnější pro muže se sportovní postavou.

Materiály a povrchové úpravy

 • Kůže Vypadá to elegantní, naprosto a slušně. Kožené pláště jsou praktické, odolné proti opotřebení a mají ohromující vizuální efekt.
 • Suede. Dalším příkladem praktičnosti, elegance a mužskosti. Semišové kožichy, navzdory určitým obtížím v péči, jsou ideální pro obchodní muže, pro něž je důležité vytvořit odpovídající účinek na ostatní.
 • S vlčí srstí. Brutální, moderní a někdy okouzlující. Nyní se vlčí srst dostává na vrchol popularity. Není divu, že mnoho módních návrhářů ve svých sbírkách nutně představuje kožichy, doplněné kožešinou tohoto dravce. Modely s vlčí srstí jsou prezentovány v široké škále - semi-sportovní, krátké mládeže, klasické i dlouhé. Je důležité poznamenat, že vlčí srst se vyznačuje vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi.
 • Kapuce z ovčí kůže. Jedná se o klasiku ve světě pánských kožichů, která nikdy nepřestane být relevantní. Návrháři dnes v tomto trendu vdechují nový život, snaží se zvýraznit ovčí kůži avantgardními poznámkami, aplikovat nové barvy a používat zcela nové styly. Ovčí kůže má vysokou praktičnost, odolnost proti opotřebení a vynikající ohřívací vlastnosti. Navíc se v praxi prokázalo, že tato srst má terapeutický účinek na tělo.
 • Toskánská kožešina. Jedná se o speciální plemeno jehněčí kožešiny. Chcete-li získat podobný kožich je poměrně drahé. Ale takové šaty jsou modelem jemné chuti a skutečného luxusního zboží. Pokud nebudete litovat peněz na koupi bundy s toskánskou jehněčí kožešinou, určitě nikdy nebudete litovat toho, co jste udělali. Důležitou výhodou tohoto materiálu je jeho odolnost vůči našim mrazům. Muži sami si všimnou, že nošení takovýchto kožichů poskytuje vyšší tepelně izolační hodnoty než modely z ovčí kůže.
 • Kapuce od Moutona. Je vybaven širokou škálou stylů, které vám umožní vybrat kabát z ovčí kůže pro muže jakéhokoli věku. Pozoruhodná je skutečnost, že tyto nátěry slouží obrovské množství času, aniž by ztratily svou přitažlivost a kvalitu.

Délka (krátká, dlouhá, protáhlá)

 • Krátké Kožich s krátkým typem ovčí kůže s rovným krejčovstvím a vybavenými siluetami propůjčuje obrazu mužnost a brutalitu. Vynikající řešení pro ty, kteří často sedí na rubl. Také krátké modely jsou vhodné pro muže s úzkými rameny;
 • Průměr. Univerzální řešení, které vyhovuje téměř každému a vždy. Tučným mužům se doporučuje, aby si vybrali modely, které mají dekorativní vertikální siluetu, aby se postava natáhla a zúžila;
 • Prodloužené. Dlouhý kožich - ideální volba pro příznivce business office stylu. Vzhledem k velké délce srsti ovčí kůže nebude vypadat z košile na problém, bundu nebo svetr. Podlouhlé modely jsou praktické, pohodlné a navíc zahřívají boky.

Jak si vybrat

Chcete-li si vybrat ovčí kabát s kapucí, postupujte podle několika poměrně jednoduchých pravidel.

 1. Zkontrolujte, jak sedí na vás kožich, ať už se štětiny a vztyčí. Ujistěte se, že sedí, stojí, zvedněte ruce, abyste cítili úroveň pohodlí.
 2. Při šití používejte originální kůže. Je měkká a pružná, a když je poražena, okamžitě se vrátí do původního stavu.
 3. Posuňte prsty přes srst na kapotě nebo vložkách. Přítomnost znatelných stop indikuje vysokou kvalitu.
 4. Na řezu by neměly být žádné stopy bílé.
 5. Podívejte se na švy pro přesnost, rovnoměrnost a absenci kožešiny pod nimi.
 6. Šev kolem kapes s vysoce kvalitním krejčovstvím se zdvojnásobí.
 7. Pokud srst vylezne ven, vyfoukne se nebo má nerovnoměrnou barvu, je pravděpodobnost falešné vysoké.
 8. Hmotnost přímo ovlivňuje izolační vlastnosti. Čím těžší je kožich, tím teplejší budete v něm. Ale vezměte v úvahu vlastnosti zimy. Nadměrně teplé modely s mírnými zimami jsou naprosto zbytečné.
 9. Jedním z nejjednodušších znaků kvalitního kožichu s kapucí je jeho cena. Dobrá věc prostě nemůže být levná.
 10. Zkontrolujte kapotu, její upevnění, pohodlí nasazení hlavy a stupeň ochrany proti dešti nebo sněhu.
 11. Zeptejte se prodávajícího na dostupnost příslušných certifikátů a dokladů potvrzujících pravost značky a uváděné vlastnosti pánského kožichu s kapucí.
 12. Zkuste si tyto věci koupit ve specializovaných prodejnách. Nebojte se, pokud je Turecko producentem. Je zde vyrobeno mnoho krásných kožichů.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky