Pláštěnka vám pomůže, abyste se nezmokli!

Pláštěnka vám pomůže, abyste se nezmokli!

Víte, jaká integrální a pohodlná část šatníku vám pomůže, když není deštník? Samozřejmě, pláštěnka. To je nejlepší ochrana před špatným počasím! Designéři se snažili, aby byli různí a pro každý vkus.

Vlastnosti

To je především praktické. Na rozdíl od deštníku zabírá dešťová pokrývka málo místa a může být vložena do kabelky nebo dokonce do kapsy. Pláštěnka váží trochu a snadno se vejde do ženské kabelky, a majitel si ani nevšimne, že si s sebou nese další položku.

Po použití dešťové krytky stačí opláchnout čistou vodou a v suchých případech ji můžete poslat do pračky.

Populární modely

V současné době jsou oblíbené modely pláštěnky. Například transparentní designové modely, ale je těžké je nazývat plnohodnotnými pláštěnkami. Mají kapuci, neobvyklé rukávy a kapsy, ve kterých je díky průhlednému materiálu vidět, že tam leží.

Jsou zde lichoběžníkové a přímé výhledy. Tam jsou také opakovaně použitelné, které jsou poměrně husté a vyrobené z pogumované tkaniny, a na jedno použití, jsou levné a rychle se chátrají.

Pláštěnky jsou tak rozmanité, že si můžete vždy vybrat správný model pro konkrétní případ.

Mnoho designérů přidává příslušenství, jako jsou popruhy, vzory, vložky kontrastních barev do svých modelů pláštěnek. Dešťové bundy mají výbornou barvu v barvě, která vypadá velmi neobvykle, což způsobuje pocit sklovitosti.

Jak si vybrat

Chcete-li si vybrat správnou bundu, musíte se nejprve dozvědět, z čeho je vyrobena. Můžete ji zmačkat, zatímco by měla mít původní podobu.

Praktické jsou pláštěnky, které nebyly v době výroby šity, ale pájeny, vydrží déle.

Špatné počasí není důvod být smutný! Světlé pláštěnky se rozjasní až zatažený den.

Co na sebe

Za prvé stojí za to připomenout, že se nejedná o ležérní oblečení, to znamená, že se může nosit pouze za vhodného počasí.

Pokud bunda není průhledná, můžete na nohu přidat šátek, gumové boty a šortky a top oblečení.

Podobně i jiné oblečení, ať už džíny nebo šaty, vypadá dobře s pláštěnkou.

Stylové obrázky

V každodenním životě, i v pláštěnce, můžete vypadat stylově. Mnoho designérů vyrábí pláštěnky s botami, jsou vyrobeny ve stejném stylu, vypadá neobvykle, neobvykle a stylově.

Ženy

Pro ženy se stylový obraz v pláštěnce rozjasní zatažený den. Například pláštěnku, přestože jste o jejím účelu okamžitě neuhodli. Vypadají jako neobvyklá halenka nebo sako.

Na bílém pozadí dobře vyniká jasný a barevný tisk. Délka pláštěnky je jiná, takže se určitě ochrání před deštěm. Existují také modely s 3D obrazem, holografickým vzorem a dalšími. Pro obchodní lady existují přísné klasické modely.

Muži

Pro muže existují pláštěnky ve sportovním stylu. Mají několik výhod. Tkanina, zpravidla je lehká, dýchá, nezvlhčuje, odpuzuje vlhkost a je dobře větraná. Některé z nich jsou vyrobeny z hedvábí. V těchto pláštěnkách můžete také vypadat stylově.

Nezapomeňte však na původní úkol - ochranu před deštěm. Ve velmi špatném počasí jsou pláštěnky s další vrstvou.

Dítě

Pokud jde o všechny dospělé, existují dětské pláštěnky. Pro děti je důležité nejen kvalita a materiál výroby, ale také vzhled oblečení. Tyto modely neomezují pohyb dítěte a přítomnost tlačítek nebo zipů bude mnohem lepší a praktičtější než jednoduchá tlačítka.

Dětský déšť může mít různou délku, ale nejlépe nad kolenem, protože děti na dlouhou dobu nesedí na jednom místě.

Nejlepší je koupit více velikostí, protože se musí nosit na svrchních oděvech.

  • Pro chlapce

Pro chlapce, tam jsou jasné barvy: modrá, zelená, šedá, s obrazem své oblíbené postavy her nebo animované série (Ben 10, Spiderman, Transformers, auta, Batman, Minions). Nejlepší s kapsami, ve srovnání s dívkami, chlapci milují nosit všechny své věci v nich.

  • Pro dívky

Pro dívky se hodí růžový, teplý bílý tón. Z tisku nejvíce budou mít rád květiny, motýly, víly, kočku Kitty, Barbie, princezny, s postavami animované série "Masha a medvěd." Chcete-li plášť, můžete si vybrat vhodnou kabelku a boty.

Doporučení kupujících

Podle mnoha kupujících při nákupu pláštěnky pro děti, je velmi důležité, že sada je kompletní a zůstává suchá, když prší. Na koncích rukávů a nohou se nacházely pružiny, které neumožnily proniknout vítr a déšť.

Vyžaduje se odklopná kapuce, jinak nebude chránit před větrem a bude prostě ustupovat. Pro čištění stačí jen houba s mýdlem a vodou. Tam by měl být také podříznutí pod podpaží, na zadní straně, v blízkosti kapes, aby se zabránilo tzv. "Skleníkový efekt".

Při nákupu pláštěnky pro dospělé často věnujte pozornost praktičnosti a vzhledu, pájení, propustnosti pro vlhkost, úpravě pomocí lan na pasu a manžet.

Mimochodem, jeden z nejdůležitějších prvků pláštěnky pro dospělé i děti jsou reflexní pruhy.

Abychom tedy shrnuli, hlavní kritéria při koupi pláštěnky jsou soudržnost částí, z nichž je plášť deště vyroben. Pro lidi, kteří si cení trvanlivosti, jsou to věci z kvalitního materiálu: nylon, membránová tkanina, polyvinylchlorid nebo PVC. Délka je od kolen a může končit u kotníků.

Pro fanoušky různých stylů je tu mys. Pro ženské svůdce je leopardí barva pláštěnky pro milovníky avantgardy - mimozemský kostým.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky