Krémová řada Faberlic "Platinum"

Krémová řada Faberlic

Péče o pleť je jednou z nejdůležitějších rituálů pro ženy na celém světě. Dívky vždy pečlivě sledovaly svůj vzhled od mladého věku. Ve starověku to bylo praní pramenitou vodou a bylinným odvarem. Moderní ženy mají široký výběr prostředků k zachování čerstvosti a přitažlivosti bez ohledu na věk.

Kosmetika značky Faberlic se zamilovala do mnoha dívek díky kvalitě, široké škále kosmetických výrobků a dostupnosti produktů kdekoli v zemi. Produkty mají přijatelnou cenu a důvěryhodnou kvalitu.

Vlastnosti

Řada krémů Faberlic "Platinum" představuje sadu kosmetiky proti stárnutí, která je určena speciálně pro ženy starší 35 let. V tomto věku vyžaduje pokožka obličeje zvláštní péči, aby bylo možné pozastavit první změny související s věkem a udržet pružnost delší dobu.

Hlavní součástí všech nástrojů této řady je platina.

Vzácný kov v krémech a sérech je novinkou mezi výrobci pečující kosmetiky. Zlepšuje prokrvení pokožky obličeje, přispívá k odstranění toxinů a obohacení buněk kyslíkem. Tato akce pomáhá úspěšně se regenerovat a má omlazující účinek. Platina je navíc hypoalergenní.

Kromě platiny je hlavní účinná látka doplněna dalšími účinnými látkami, které se již osvědčily v boji proti vyblednutí kůže. Kyselina hyaluronová Je znám pro své kosmetické vlastnosti, které jsou zaměřeny na zachování přirozené vlhkosti v horní části těla. Díky tomuto efektu se jemné vrásky stávají méně patrnými a celkově se zlepšuje struktura kůže.

Panthenol každý je známý svými léčivými vlastnostmi, vyhlazuje, dobře hydratuje a zklidňuje. Cílem speciálně navrženého komplexu Skin Architect je zabránit tvorbě hlubokých vrásek.

Je třeba poznamenat, že v této kosmetice nejsou žádné takové škodlivé látky jako parabeny, umělá barviva a vůně, SLS.

Obsah soupravy

Sada Platinum obsahuje všechny populární nástroje potřebné pro komplexní péči. Skládá se z čistícího mléka, omlazovacího denního krému, regeneračního nočního krému, krému na oční víčka a séra „Youth activator“.

Platinové čistící mléko podporuje jemné odstranění dekorativní kosmetiky a dalších nečistot z povrchu obličeje. Platina zabraňuje podráždění, čistí a podporuje plnění mikrodamů. Alantoin změkčuje horní stratum corneum a urychluje odstraňování mrtvých buněk, čímž obnovuje integument. Panthenol zvlhčuje a vyhlazuje mělké vrásky.

Způsob aplikace: Naneste malé množství mléka na houbu a odstraňte veškeré nečistoty z povrchu kůže. Aplikujte ráno a večer.

Platinový omlazující denní krém zlepšuje strukturu pokožky a posiluje ji, obnovuje elasticitu. Tento nástroj ovládá vodní bilanci, chrání před sušením po celý den a vrací pružnost díky kyselině hyaluronové. Molekuly platiny věnují zvláštní pozornost poškozeným oblastem epidermis a obnovují je. Speciální receptura Skin Architect minimalizuje tvorbu hlubokých vrásek.

Jak se používá: aplikuje se ráno, po odstranění kůže obličeje.

Platinový regenerační noční krém poskytuje plnou noční péči. Po aplikaci činidla pronikají molekuly platiny do spodních vrstev kůže a zpomalují oxidační reakci v nich. Tónuje pokožku, dává jí příležitost zotavit se a zabraňuje stárnutí.Speciální přísady-výplně tlačí vrásky díky vlastní expanzi hluboko pod kůží, čímž se vytváří hladký efekt po dlouhou dobu.

Způsob aplikace: aplikuje se večer, po vyčištění obličeje.

Oční krém Faberlic Platinum používá se pro nejjemnější spiknutí. Kůže na tomto místě je tenčí a vyžaduje zvláštní péči. Platina pomáhá obnovovat pokožku a eliminuje mikrodamage. Arganový olej, vitamíny A a E, jako součást tohoto výrobku, poskytují další ochranu před UV zářením a dobrou výživu. Nástroj má změkčující účinek, zabraňuje těsnosti pokožky a kyselina hyaluronová snižuje počet mimických vrásek.

Sérum "Aktivátor mládeže" Zvyšuje efekt zvedání, který má denní krém série Platinum. Platina se hojí a obnovuje. Účinek utažení se dosahuje použitím speciálního komplexu SkinFlex. Trvá dlouho.

Sérum používejte každý den několik minut před nanesením krému.

Recenze

Podle zpětné vazby od zákazníků značky Faberlic lze konstatovat, že pravidelné používání tohoto výrobku vám umožňuje částečně zvrátit čas a zářit zdravou kůži ráno a celý den. Jak ukázaly pozorování žen, které si vybraly řadu Platinum pro sebe, efekt se projeví téměř od prvních dnů užívání.

Některé z nich však nemohly dosáhnout žádoucího výsledku, protože pro úplný výsledek je nutné mít celou sadu nástrojů, ale byla použita pouze jedna věc.

Dívky, jejichž kůže je náchylná k suchu, zaznamenaly příznivé účinky fondů.

A teď video recenzi série Platina od Faberlic.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky