Zinkový krém na obličej

Zinkový krém na obličej

Tvář je karta každé ženy. Ihned podráždění a zarudnutí okamžitě upoutají oko. Na jejich pozadí jsou první vrásky a vrásky znatelnější. Okamžitě se stává věkem ženy.

Pleťový krém se zinkem nejenže činí vaši pleť čistou a zdravou, ale také syntetizuje kolagen, který je zodpovědný za turgor a pružnost.

Pokud máte kožní problémy, nemůžete bez oxidu zinečnatého. Zajišťuje hojení ran, obnovu krevního oběhu v subkutánních integ- racích. S tímto krémem můžete zapomenout na problémy.

Vlastnosti

Neexistuje žádná krása bez zdraví. Stav kůže - lakmusový papír, který okamžitě ukazuje všechny poruchy.

Zinek je jedním z hlavních minerálů pro člověka. Podílí se na mnoha důležitých procesech, o kterých nás ani netuší. Externí krása, lesk vlasů a kůže jsou prací zinku.

V kosmetologii je cenný jako regenerační, hojení ran, proti stárnutí.

Přípravky na bázi zinku mají antiseptické vlastnosti. Uvolňují podráždění a otok. Rovněž kontrolují mazové výkaly, léčí akné a vyrovnávají úlevu od obličeje.

Nevýhodou těchto krémů je, že nemohou být použity jako základ pro kosmetiku. Nejlepší je použít je v noci.

Funkce oxidu zinečnatého v kosmetice jsou velmi rozmanité.

 • Ochrana před UV zářením.
 • Sušicí prostředek
 • Antioxidant.
 • Lék na hojení ran.
 • Antimikrobiální a protizánětlivé činidlo.
 • Uklidňující.

Použití v kosmetologii

Oxid zinečnatý je široce používán v kosmetologii. Tvář je vystavena častému poškození. Takové, na první pohled neviditelné příčiny, jako je mráz, slunce, způsobují spoustu problémů. Pokud stále berete v úvahu konstantní mikrotrauma a reakci na kosmetiku, obličej je neustále ve stavu mírného stresu.

To je velká půda pro výskyt podráždění, akné, akné. Všechny tyto nemoci způsobují hrubé pokrytí a dokonce zanechávají jizvy. Týká se poškozených oblastí, které potřebujete velmi opatrně.

Krémy na bázi zinku s touto úlohou vykonávají vynikající práci. Nejenže zmírňují záněty, ale také hojí a chrání. Použití takového nástroje pomáhá:

 • Léčení rány a podráždění.
 • Eliminuje akné a akné. Vysychá kůže.
 • Odradil výskyt zhoubných nádorů.
 • Vylepšení produkce kolagenu. Má účinek proti stárnutí.
 • Chrání z UF záření.

Takový nástroj si můžete koupit v lékárně i v obchodě. Neexistují žádné zvláštní rozdíly. Pouze zde mají kosmetické krémy příjemnější texturu a vůni. Přidání pomocných látek k nim také vyživuje pokožku.

Existuje několik typů krémů s oxidem zinečnatým. Všichni mají své vlastní charakteristiky a poslání.

Odrůdy

Pro mastnou pleť

Majitelé tohoto typu jsou si dobře vědomi toho, kolik problémů může způsobit nadměrnou sekreci kožního mazu. To je jen biotop všech druhů bakterií. Přebytečný tuk přitahuje prach a ucpává póry.

Pro takovou pleť je třeba pečlivě vybrat kosmetický přípravek tak, aby nejen ovládal sekrece mazových žláz, ale také harmonicky se staral.

Krémy na bázi zinku jsou tou nejlepší volbou. Vysychají a utahují póry. Baktericidní možnosti krému proti výsledným zánětlivým procesům.

Zvedací účinek

Bez zinku nebude kolagen produkován. Pokud je v těle dostatek zinku, proces stárnutí se nejen zpomalí, ale prakticky zastaví.

Bez ohledu na to, jaký krém oxidu zinečnatého si koupíte, bude mít vždy utahovací účinek. Tento stopový prvek je vynikajícím antioxidantem, zabraňuje škodlivým účinkům volných radikálů. Zlepšuje turgor a pružnost pleti, zlepšuje krevní oběh.

Ochrana před sluncem

Opalovací kosmetika se zinkem má výraznější účinek. Je dosaženo víceúrovňové ochrany kůže. Všimněte si, že to všechno dělá jednu kosmetiku.

Tonální

Požadavky na tonální bázi by měly být vždy příliš vysoké. Tento lék zůstává na kůži po celý den. Je důležité, aby nedošlo k ucpání pórů, dýchání, prospěchu a vyživování pokožky.

Základ s oxidem zinečnatým kombinuje možnosti dekorativní a pečující kosmetiky.

Léčivé

Nedostatek zinku v těle je považován za problém, který s sebou nese mnoho následků. Když jsou postiženy kůže a vlasy, není pochyb o jakémkoli zdravotním stavu.

Chcete-li zasáhnout všechny zdravé a čisté kůže, začněte se o ni správně starat. Můžete si koupit lékařskou kosmetiku v lékárně a v obchodě. Recenze ukazují, že téměř všechny dětské zinkové krémy jsou také vhodné pro dospělé.

Top značky

Tena

Oxid zinečnatý je součástí této kosmetiky. Určený krém pro ochranu a včasné hojení. Vhodné pro citlivou a podrážděnou pokožku.

Část vitamínu E vyživuje, zjemňuje a urychluje proces hojení.

Krém se vyrábí ve 100 ml zkumavce, je velmi hospodárný a snadno se používá. Kromě toho neobsahuje konzervační látky a další vonné látky. Vhodné pro osoby náchylné k alergiím.

Seni

Tento ochranný krém zabraňuje rozvoji zánětlivých procesů, urychluje regeneraci, hydratuje.

Pokud tento lék používáte neustále a pravidelně, zapomenete na odlupování, zarudnutí a svědění.

Bohaté složení produktu - zinek, lněný extrakt, oleje a glycerin - zvládá důležité úkoly. Vysychají podráždění, vyživují pokožku, zabraňují tvorbě jizev, hojí mikrotrhliny.

"Zinkový olivový"

Tento krém je určen pro péči o pleť. Je krásný ochrana před podrážděním, odíráním a dokonce i plenkovou vyrážkou. Také tento nástroj pomáhá vyhnout se spálení sluncem.

Vyvážené složení výrobku obsahuje oxid zinečnatý, který snižuje podráždění, je antiseptické a odpuzuje UF záření. Olivový olej zlepšuje regeneraci buněk. Zjemňuje a vyživuje pokožku. Kromě toho obsahuje také ricinový olej, který nejen změkčuje, ale také omlazuje pokožku.

Vhodné pro suchou pokožku.

Uriage Cu-Zn

Základem tohoto krému je měď a zinek. Dvě antiseptika, která dělají vynikající práci s nějakými, dokonce příliš složitými úkoly.

Náprava nejenže se stará, ale také hojí a hydratuje pokožku. Ideální pro děti i dospělé. Bojuje s atopickými reakcemi a podrážděním.

Použití tohoto krému vám přinese jen úlevu a potěší zdravý vzhled.

Ve videu níže, blogger dívka mluví o další zinek krém z Vyčistěte řádek "Instant haze".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky