Krém na mimické vrásky

Krém na mimické vrásky

První „vlaštovky“ ve formě malých vrásek v rozích očí se objevují velmi brzy - ve věku 20 let. V tomto věku se v těle vyskytují některé strukturální změny v kůži a například pokud se zcela přestanete usmívat, je možné se vyhnout vzniku vrásek na obličeji. ale to není možné.

Je nutné okamžitě začít bojovat s vráskami, a pokud to neuděláte v 25, pak se můžete sotva zbavit znatelného retikula v okolí očí.

Pomoc při odstraňování vrásek a zpomalení procesů spojených se stárnutím může být krémem pro mimické vrásky. Tento lék se prodává v kosmetických odděleních obchodů, stejně jako v lékárnách.

Co je ve složení

Kůže potřebuje stálou správnou péči, která je zajištěna vhodným výběrem kosmetiky. Konec konců, povaha vzhledu mimických vrásek není jen výsledkem dobré nálady a v důsledku toho i úsměvu. Jak stres, nedostatek spánku, tak nesprávně odstraněný make-up a nadměrné vystavení slunci vedou k jejich výskytu.

Krém se pak nazývá účinný, když odstraňuje vrásky, zlepšuje strukturu pokožky, aktivuje fungování kolagenu a struktury v kůži, hydratuje a vyživuje pokožku.

Tento krém by proto měl sestávat z následujících složek:

 1. kolagenu v hydrogenované forměutažení kůže a větší pružnost;
 2. komplex svalových relaxantůrelaxaci na obličejových svalech odpovědných za výrazy obličeje;
 3. peptidy schopné snadno proniknout do hloubky kůže a aktivovat proces spojený s buněčným dělením;
 4. ovocné kyseliny snížit tloušťku keratinizace dermis a stimulovat syntézu kyseliny hyaluronové;
 5. vitamíny, výtažky některé rostliny;
 6. včelí produkty chrání a vyživují pokožku a zlepšují metabolické buňky

Nejlepší nástroje

"Perfekcionista" od Estee Lauder

V žebříčku nejefektivnějších se ukázalo, že tento lék je schopen viditelně osvěžit pokožku obličeje a odstranit z ní všechny nežádoucí otisky neúprosného času.

Díky nové technologii, na které je založena, vám pomůže znovu získat hladkost pleti. Vaše kůže bude produkovat dvojnásobek množství kolagenu a peptidů odpovědných za vrásky.

Struktura tohoto korektoru je poměrně lehká, pro aplikaci se používá speciální aplikátor a absorpce do dermis probíhá poměrně rychle. Tento krém lze použít s jakýmkoliv typem pleti, nikdy nezpůsobuje zánět a nemá parfémovou vůni. Cena tohoto zázračného léku v naší zemi je asi 3000 rublů.

Darphinův "Ideální zdroj"

Krémy v této sérii mají vše, co potřebujete pro ženy po 30 letech, napodobují vrásky, které již byly velmi nápadné. Jedná se o aktivní složky ve formě japonského horalku, bílého ibišku a asijské centelly, zlepšující stav kůže a vyhlazující vrásky.

Bude to trvat jen dva měsíce, protože si všimnete, že takový komplex proti stárnutí má skutečně omlazující účinek. Krém lze zakoupit v obchodě za cenu 3100 rublů, tekutiny - za 3300, a séra - za 3800 rublů.

"Urnaround Concentrate Radiance Renewer" od společnosti Clinique

Tento krém vám zajistí hladkou a uvolněnou pleť.

Buňky kůže se obnovují, textura kůže se stává jemnou a barva je jasná. Tento lék obsahuje 80% přírodních látek:

 1. kaštanová kapuce;
 2. extrakt ze šalvěje;
 3. kořenové enzymy lopuchu;
 4. vitamín "E".

Kosmetický přípravek působí ve třech fázích, od dozrávání buněk až po enzymatický účinek na něj a exfoliaci.Člověk má pouze začít užívat tento lék, protože každý den bude znatelný pokles počtu vrásek a zlepšení tónů kůže. Takový krém na vyhlazení pokožky stojí 2500 až 3500 rublů v závislosti na objemu nádoby.

"Zachytit Totale" Dior

Součástí této řady proti stárnutí je vše, co potřebujete k péči o pokožku. To lze provést pomocí tohoto koncentrovaného krému, stejně jako speciální krém určený k péči o oblast víček. Každý takový lék je zaměřen na jednu věc: odstranit zbytečné záhyby z obličeje a dát elastické a elastické vlastnosti kůže.

Přítomnost kmenových buněk napomáhá k dosažení efektu, nejen omlazení pokožky v její horní vrstvě, ale také ovlivnění vrstev v hloubce dermis, kde korekce je poměrně obtížná.

V obchodech je nákup tohoto léku proti stárnutí možný za takové ceny: produkt péče o oční oblast stojí 4 100 rublů, cena krému je 4 220 rublů, cena za koncentrovaný krém je 6 100 rublů.

Age Delay Concentre Jeunesse by Chanel

Je to krémový koncentrát, který omlazuje pokožku.

Ve skladbě jsou:

 1. extrakt kvasinek, který obnovuje buněčnou aktivitu a koriguje procesy stárnutí;
 2. vitamin E;
 3. výtažky z rostlin;
 4. Aglycal, který chrání pojivovou tkáň před vytvrzením.

Tento lék je schopen omladit kůži na obličeji a skrýt známky jejího stárnutí. Cena v obchodech kosmetiky se pohybuje v rozmezí 1800 rublů.

"Vinolift Serum Au Resveratrol de Vigne" od Caudalie

Je to krém ve formě světlého gelu, který stimuluje proces obnovy na buněčné úrovni, díky čemuž se zlepšuje struktura kůže. Směs obsahuje molekulu hroznů resveratrolu, jakož i složky extraktů z rostlin, jako je vojtěška, oves, ženšen a podobně - celkem 11 položek. Odborníci doporučují použití této kompozice s detekcí prvních známek stárnutí - před zahrnutím nočních a denních krémů.

První aplikace výrazně sníží počet záhybů obličeje a vaše pleť bude hladká a pružná. Na prodej znamená náklady kolem 2000 rublů.

Swisscare Givenchy Firma Sérum Profilu

Tento výrobek je krém, který vyhlazuje vrásky. Tento vysoce koncentrovaný přípravek proti stárnutí obsahuje složky zeleného čaje a antioxidanty. Existují také extrakty z rostlin, jako je zimolez, naklíčená pšenice, bukové pupeny atd.

Léčivo interferuje s aktivitou volných radikálů a je spolehlivou ochranou pro kolagenová a elastinová vlákna.

Kromě toho se zlepšuje kapilární cirkulace a eliminují se toxické látky. Účinek bude patrný velmi brzy, nástroj je doporučován pro ženy starší 30 let jako základ pro základní péči. Cena je asi 1700 rublů.

"Renergie Yeux Multiple Lift" od Lancome

Lék se stará o kůži v oblasti očí. Účinek je vícenásobný, komplex GF-Volumetry v přípravku urychluje mezibuněčný metabolismus a díky arganovému oleji získává elastické a elastické vlastnosti. Cena takové drogy proti stárnutí je přibližně 4000 rublů.

"Fluoroxygen + C EyeC oční krém" Christina

Prostředky vysokého výkonu pro péči o jemnou pokožku v očních víčkách.

Odstraňuje mimické záhyby, opuch a tmavé kruhy. Krém je schopen chránit pokožku v oblasti očí před negativními účinky zvenčí. Složení tohoto léku obsahuje extrakty řepky, sóji, ovesné vločky a mandlový olej. Cena léku je kolem 2 600 rublů.

"Serum Vegetal" od Yves Rocher

„Čistý vzhled“ se také stará o pokožku očních víček.

Perfektní přírodní ingredience vhodné pro jakýkoliv typ pleti. Složení s gelem z aloe vera, šťávy z chrpy-modři, indického kaštanu a sezamového oleje vám ušetří mimické vrásky, odstraní kyanózu a opuch očních víček. Doporučené léky dámy pro 35. Cena v obchodě společnosti je 1090 rublů.

Další informace o tomto produktu se dozvíte z videa.

"Myokine" od Vichyho

Francouzský lék proti mimickým vráskám. Doporučeno od 25 let.Mezi aktivní složky obsahuje komplex pro vyhlazování vrásek s relaxačním účinkem na kůži - adenoxin, bambucké máslo a tokoferol. Lék vás potěší svým účinkem po týdnu jeho užívání. Cena drogy, kterou lze zakoupit jak v obchodě, tak v lékárně - 1300 rublů.

„Revitalift“ od L'Oreal

To je možnost rozpočtu proti stárnutí kosmetiky, protože si můžete koupit tento krém v obchodě za pouhých 600 rublů.

Přesto je tento kosmetický přípravek považován za jeden z nejlepších způsobů, jak eliminovat vrásky na obličeji - dokonale vyhladí a dotáhne pokožku na obličeji a krku a bude znovu vypadat mladě.

Tento lék má dvojí účinek, protože kůže se stává hladkou a elastickou. Účinek hlavních složek krému je zaměřen na hojení kůže a normalizaci imunitních procesů.

Více o Revitalift se dozvíte v L’Oreal v následujícím videu.

Recenze

Pravděpodobně, kolik žen, tolik různých názorů na to či ono smetanu. Ale všichni mluví pozitivně z některého z výše uvedených prostředků, takže pojmenovat to nejlepší je poměrně problematické. A to je pochopitelné, protože každá z nich je péče a ochrana vaší pleti. Pokud tomu věnujete pozornost a nenecháte si ujít okamžik, kdy se mimické vrásky již cítí, pak můžete dlouhou dobu prodloužit mladost pleti obličeje a dovedně skrýt jakékoli známky jejího stárnutí, což potvrzují četná hodnocení zákazníků.

Přečtěte si více o krémech mimických vrásek - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky