Krém Nivea Doplňte Expert

Krém Nivea Doplňte Expert

Dnešní kosmetický trh je plný produktů péče, kde můžete najít kombinaci funkcí řady produktů. Jedním z těchto produktů je krém Nivea Make Up Expert, který si mnoho žen vybírá pro sebe.

Tato linka je novinkou společnosti a je určena speciálně pro kategorii zákazníků, kteří denně dělají make-up a zároveň na to nemají dostatek času.

Linka Nivea Make Up Expert obsahovala pouze několik nástrojů:

  • tekutý krém pro ženy s normální a suchou pokožkou osoby;
  • krémová tekutina pro typ tuku kůže;
  • krém pro aplikaci kolem očí.

Zpravidla se ve stejné linii liší prostředky ve struktuře - obvykle hustší a více nasycená textura jde pro typy suché kůže a lehčí pro mastnou pokožku. Ale toto pravidlo zde nefunguje a oba typy krémů mají unikátní tekutou strukturu.

Struktura tohoto produktu ve srovnání se smetanou v obvyklém smyslu slova je více tekutá, připomínající gel.

Jak je uvedeno v tiskové zprávě pro tento produkt, tento krém má nejlehčí texturu a obsahuje přinejmenším tuk, takže je absorbován mnohem rychleji než běžný krém. Tajemství popularity tohoto nástroje v jeho jedinečnosti, vzhledem k tomu, že to není jen vynikající péče o pleť, ale také skvělý základ pro make-up, na kterém nadace dokonale leží. Budete jako by obklopeni lehkým, jemným kouřem, jedinečné složení výrobku je schopno eliminovat podráždění kůže a chránit jej před agresivními vnějšími vlivy.

Konzistence tohoto produktu je vzduch - něco mezi hustým a kapalným stavem.

Po namočení kůže není lesklý lesk, ale pouze příjemná nenápadná vůně s květinovými tóny. Když krém schne, pokožka zůstává tak hladká, že použití dekorativní kosmetiky na ní je skutečným potěšením.

Ve videu - recenze krémové tekutiny Nivea Make Up Expert:

Jak se přihlásit

Použití tohoto nástroje pod make-upem je velmi jednoduché. Zde je, jak se to dělá:

  • když se probudíš první promytís použitím Vašeho oblíbeného gelu nebo speciální pěny;
  • naneste malé množství krému otřete je na kůži a lehkými pohyby prstů do kůže, s výjimkou rtů a oblasti kolem očí;
  • za minutukdyž je tekutina zcela absorbována, pokračujte v líčení, počínaje základem.

Hlavní věc je jednou, aby se správná volba Nivea Make Up Expert krém podle typu vaší pleti, a nikdy nebudete mít žádné problémy kvůli make-upu.

Složení tohoto výrobku neobsahuje ani parabeny, ani alkohol, ani minerální oleje nebo barviva, což způsobuje, že produkty jsou hypoalergenní.

Jak připravit kůži na make-up

Proces přípravy kůže pro skutečnost, že bude použita make-up - to je hlavní "péče" krém Nivea doplňte Expert. Soudě podle hodnocení uživatelů, textura krému je tekutina, což znamená, že to není jednoduchý krém, a to potvrzuje skutečnost, že jeho absorpce nastane okamžitě. To je velmi důležité pro založení pod make-upem, který se aplikuje hlavně na již absorbovaný krém. Nivea Make Up Expert jako základ vám nezvedne ráno a pak strávíte svůj drahocenný čas čekáním na krém.

Jedna minuta - a můžete bezpečně přejít na ranní make-up.

Je třeba poznamenat, že se nejedná jen o reklamu výrobce, je to názor žen, které zažily krém Nivea Make Up Expert na sobě a zanechaly zpětnou vazbu o své činnosti. Tento produkt však můžete použít nejen jako základ.

Tento nástroj lze nazvat 2 v 1, protože má jinou funkci.

Zvlhčuje a chrání

Speciální složení tohoto nádherného krému je bohaté na lotosový extrakt, díky němuž má hydratační vlastnosti.Tento extrakt má vysoký obsah flavonoidů - přírodních antioxidantů a díky nim zůstává pokožka dlouhá a mladá. Krém Nivea Make Up Expert obnovuje a tonizuje pokožku, posiluje mezibuněčné membrány a zvyšuje průtok krve. V tomto případě kůže změkne, intenzivně hydratuje a zklidní.

Je důležité, aby póry tohoto nástroje nebyly ucpané a akné se neobjevilo, ale naopak - kůže se zklidnila a zánětlivé procesy se zastavily.

Přítomnost tohoto vitaminu E ve složení tohoto účinného antioxidantu, známého jako vitamín mládí a krásy, je zodpovědná za regenerační procesy kůže, za její intenzivní výživu a zvýšení takových vlastností, jako je pružnost a pružnost. Nivea Make Up Expert zvládá tento úkol a může být kombinován s jakýmkoliv typem dekorativní kosmetiky na trhu. Při aplikaci této kompozice na pokožku jej ušetříte před dalším projevem suchosti, což znamená, že Nivea Make Up Expert není jen make-up základnou, ale také plnohodnotným hydratačním krémem.

To jsou však pouze prohlášení výrobce, který tak může chtít přilákat pozornost svých zákazníků ke svému zboží.

O zpětné vazbě

Podle společnosti Nivea, dostávají výhradně pozitivní recenze na své produkty, a hodnocení smetany a make-up umělců, a všichni uživatelé jednomyslně dát tento produkt všech pět hvězdiček. Je zřejmé, že výrobce nebude propagovat negativní odezvy zákazníků, ale stále existují další - nezávislá hodnocení jakékoli kosmetiky, včetně produktů s názvem Nivea Make Up Expert.

A v tomto případě není všechno tak jednoduché.

Nezávislé recenze těchto produktů jsou většinou pozitivní. Uživatelé dávají řadu důvodů, proč se jim krém opravdu líbil. Mnozí lidé uvádějí, jak snadné je aplikovat produkt a jak rychle se vstřebává do pokožky, aniž by kdykoliv před použitím make-upu.

Spousta pozitivních recenzí o vlastnostech krému na ochranu pokožky před suchem a řešení problémů typu mastné pleti.

Účinek se dosahuje na nejvyšší úrovni a trvá dostatečně dlouho. Mnozí uživatelé jsou spokojeni s takovými maličkostmi, jako je krásné balení a pohodlná nádoba. Mnoho věcí v recenzích říká, že krém Nivea Make-up Expert je opravdu vynikající a můžete ho snadno získat. Ukazuje se, že výrobce v tomto případě lze důvěřovat, a on ne šířil, když poznamenal, velký počet pozitivních recenzí.

Neexistovaly však žádné negativní recenze.

  • Někteří uživatelé poukazují na špatný hydratační účinek ve srovnání s jinými zvlhčujícími činidly. Vzhledem k všestrannosti Nivea, nebo spíše kvůli její schopnosti okamžitě vstřebat, utrpěl další efekt - vysoce kvalitní hydrataci. A to nejsou všechny nevýhody.
  • Také uvádějí nedůležité složení krému. Vzhledem k tomu, že se v dnešní době snaží každý používat organické produkty - mnohem účinnější a bezpečnější pro pokožku, má výrobek Nivea Make Up Expert s tím zjevné problémy. To lze vidět čtením recenze o tom.
  • Složení popsané na obalu, nemůžete pochopit, ale při provádění malé studie se stává zřejmé, extrémně nízký obsah ve složení složek přírodního původu. To rozhodně není důstojnost drogy, ale přesto hodnocení výrobku jako celku, obraz je stále pozitivní a Nivea Make Up Expert krém potěší mnoho žen, které se rozhodnou koupit.

Stanovisko make-up umělců

Neexistují také jednoznačná hodnocení.

Podle většiny je nástroj 2 v 1 pro spotřebitele velmi vhodný. Je také třeba poznamenat, že krém je opravdu vynikající příprava kůže pro make-up, zejména pokud je kůže normální typ. Kompatibilita výrobku s různými tonálními prostředky je velmi dobrá a mírně zvyšuje jejich trvanlivost.

Ale pro kůži tuku typu, stejně jako pro velmi citlivé, vyhlídky na použití tohoto nástroje nejsou tak jasné - takové základy nemusí být vhodné v těchto případech.

Zde budete potřebovat speciální krém a speciální základnu, jinak nemusí jednotná aplikace fungovat.

V drtivé většině případů, pokud pravidelně používáte tuto jemnou krémovou tekutinu, můžete se zbavit suché kůže, její těsnosti a loupání. Pokožka obličeje bude vždy měkká, pružná, hladká a dobře vypadající a zdravá.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky