Krém na kyselinu hyaluronovou Eveline

Krém na kyselinu hyaluronovou Eveline

Novinka mezi kosmetikou je krém Eveline s kyselinou hyaluronovou. Ale jen velmi málo lidí skutečně chápe, co vlastně název této kyseliny znamená a jak přesně je to tak dobré. Kromě toho ne každý ví, jak si vybrat kosmetiku pro určitý typ pleti. Proto v tomto článku povíme o výběru správné kosmetiky a některých jejích složek.

Vlastnosti

Když jsme mladí, naše kůže nevyžaduje další hydrataci. Vypadá svěží a pěkná. Ale s věkem po asi 30 letech, tělo začíná proces stárnutí, a naše kůže již nemůže vyrovnat se s poskytováním všech živin a zvlhčování, které potřebuje.

Eveline krém umožňuje péči o vaši pleť v každém věku snadno a efektivně. Vazba molekul vody, nasycení, tedy osoby potřebným množstvím vlhkosti a zabraňuje jejímu odpařování vytvořením ochranného filmu na kůži.

Eveline krém s kyselinou hyaluronovou omlazuje obličej, činí ho krásným a tónovaným v každém věku, vyhlazuje vrásky a udržuje jasný profil. Pečlivě chrání před ultrafialovým zářením, navíc hypoalergenní krém a je vhodný pro jakoukoliv pokožku.

Některé výhody

 • Hydratační - Nejdůležitější úkol tohoto produktu. Díky tomu se pokožka stává měkkou a vrásky se vyhlazují a objevují se méně často;
 • Kolagen, vyvinutý kůží, umožňuje udržet pružnost a pružnost;
 • Ochrana, který poskytuje osobě bezpečnost před vnějšími vlivy.

Je třeba mít na paměti, že více neznamená lepší. Obrovské množství krému nejen nepomáhá kůži, ale také to bolí, tvoří nezdravou pleť, strie a akné.

Aplikační pravidla

Nemusíte slepo následovat naše rady, je lepší si pozorně přečíst návod nebo se poradit s kosmetičkou před použitím. Některá pravidla je však třeba dodržovat.. Například:

 1. Před použitím krém, který potřebujete navíc vyčistěte kůži. Pro tento účel jsou vhodné všechny produkty - tonika, čisticí prostředky a tak dále;
 2. Krém se aplikuje pouze na vlhkou pokožku.;
 3. Před použitím stojí za to trochu zahřát v dlani;
 4. Při šíření krému do obličeje Udělejte si čas a to s jemnými masážními pohyby;
 5. Výrobek se nejlépe aplikuje na obličej. tenká vrstva - to stačí k péči;
 6. Je třeba použít krém ne více než dvakrát denně;
 7. Musí být použita jakákoliv kyselina hyaluronová. nejpozději hodinu před odchodem a půl hodiny před spaním.

Můžete se dozvědět o některých tajemstvích účinné aplikace krému na kůži obličeje z níže uvedeného videa.

Správný výběr

V moderním světě existuje mnoho různých produktů s kyselinou hyaluronovou, takže každé oko bude běžet. Chceme všechno vyzkoušet a v důsledku toho skončíme s ne příliš kvalitními prostředky na našich rukou a zklamáním z vynaložených peněz a nedostatkem efektu. Aby se tomu zabránilo, dodržujte některá pravidla.:

 • Štítek, což naznačuje, že kyselina je ve složení, stále nic neříká. Musíte věnovat pozornost seznamu složek a najít správnou komponentu sami. Potřebujete přesně kyselé, nepřidané soli;
 • Silný zápachZpravidla se říká, že výrobky nemají vysokou kvalitu. Dobrý krém by měl mít pouze lehkou, nenápadnou vůni;
 • Ve složení denní krém musí být UF filtrkteré chrání před slunečním zářením a v noci - retinol;
 • Pokud jsou mezi ingrediencemi zelený čaj, kyselina mléčná nebo vitamíny E a C, zdvojnásobuje hydrataci a omlazuje pokožku.

Krém s kyselinou hyaluronovou by se měl začít používat po dvaceti pěti letech. A zde je velmi důležité věnovat pozornost specifikovanému stáří fondů, protože to, co nám vyhovuje ve třiceti, nebude fungovat na padesát.

Složení

Eveline krém s kyselinou hyaluronovou, tzv. "Bio Hyaluron 4D", je mírně odlišný ve složení, ale většina účinných látek je stále společná.

Například látka volaná aquaporiny určené ke zvýšení dostupnosti vody a výživě její pokožky. Také snižují počet vrásek. Bio-hyaluronová kyselina je tvořena jedinečným vzorcem společnosti Eveline. Jeho úkolem je zodpovědnost za pomalé stárnutí, zadržování vlhkosti uvnitř buněk a hladkou kůži.

Kolagen pomáhá pokožce získat zdravý lesk a pružnost.. Dokonale regeneruje a obnovuje. Kmenové buňky jsou vynikajícím antioxidantem a další regenerační vlastností, která šetří pokožce před stárnutím.

Bio-vápník zajišťuje, že v našich tělech máme vždy vápník, protože s věkem se vymývá.

Druhy

Eveline rozděluje fondy do několika samostatných typů.. V podstatě toto rozdělení do věkových kategorií.

 1. 30+ Tento krém, vytvořený speciálně pro začátek pěstování staré kůže. V tomto věku se snižuje regenerace a exfoliace. Krém je schopen předcházet stárnutí a hydrataci.
 2. 40+ - důraz je kladen na účinek proti stárnutí a výživa a ochrana se stává více. Chrání před vnějšími dráždivými látkami.
 3. 50+. Kromě kyseliny, vápníku a kmenových buněk jsou přítomny, zaměřené na výživu a dává pleti mladistvé a pružnost.
 4. 60+ - Je to krém s účinným hydratačním a napínavým účinkem. Je zaměřen na zpomalení stárnutí a silnou hydrataci.

Recenze

Spousta recenzí o smetaně po třiceti. Říká se, že dobře hydratuje a vyživuje, a také se opravdu přizpůsobuje věku kůže. Jak mnozí říkají, neupchává póry a je snadno použitelný.

Z negativních - několik lidí poznamenal, že po použití tohoto nástroje, kůže začala svědění a slupky. Ne všichni jsou s vůní spokojeni, mnozí říkají, že je to spíše chemické. Jeho textura, která se ukázala být těžká a mastná, způsobuje větší konzistenci v nočním krému než v denním krému.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky