Avon krém

Avon krém

Avon kosmetika je známá pro každého. Mezi známými je nutně zástupce této společnosti, přes kterou si můžete objednat fondy zájmu. Dnes budeme hovořit o krémech, které tato společnost vyrábí.

Historie značky

Avon začal svou činnost v roce 1993, poté se zabýval velkoobchodním prodejem. O dva roky později zaregistrovali svého prvního zástupce v Rusku. O rok později byl ruský trh uznán jako nejrychleji rostoucí.

Tato společnost se zúčastnila charitativních soutěží, z nichž nejznámější je „proti rakovině prsu“. V roce 2009 získala ocenění za kvalitní produkty a další, jako například Aroma roku, Trust Mark a Superbrand.

V současné době tato společnost zaměstnává více než šest milionů zástupců po celém světě.

Vlastnosti a přínosy kosmetiky

V Avonu si můžete vybrat krém pro každou pleť a tyto nástroje řeší více než jeden problém najednou. Společnost vytváří krém pro hydrataci, ve dne iv noci, stejně jako produkty s anti-aging efektem.

Kromě toho:

 • Každý lék je nasměrován řešit určité kožní problémy, což je činí efektivnějším;
 • Složení těchto produktů je osvědčené a vysoce kvalitní, mnoho bezpečné pro zdraví a přírodní složky, zaměřené na řešení konkrétního problému;
 • Jsou vhodné pro použití.jsou lehké a dobře vstřebatelné;
 • Vyberte a objednejte Určitý nástroj je také velmi jednoduchý - pokud nemáte známé konzultanty, můžete vždy zadat objednávku v internetovém obchodě;
 • Každá linka obsahuje kosmetiku.Pomáhá poskytovat úplnou péči o obličej a nemusíte kupovat nic jiného než ostatní výrobci;
 • Avon nezapomněl a oblast kolem očí - pro něj existují speciální produkty, které poskytují šetrnou péči;
 • Fondy této společnosti mají trvalý účinek.

Vzhledem k tomu, že sortiment této společnosti má prostředky k odstranění každého problému, měli byste je vybrat podle svých potřeb.

Hlavní linie

Podívejme se, jaké řady výrobků Avon dnes představuje a na co přesně jsou.

První věc, kterou stojí za zmínku, je Avon Care, hlavní řada živin pro zdravou pokožku. Vytvořený pro každodenní péči, dobře hydratuje a činí obličej zářivým a krásným. Tento řádek obsahuje:

 • Osvěžující krém se změkčujícím účinkem "Zelený čaj";
 • Krém na ruce, nehty a kůžičky "Zelený čaj";
 • Vitamin E Náprava pro celé tělo a obličej obsahuje kakaový extrakt, obnovuje a hydratuje;
 • Hydratační a lehký produkt s extraktem z aloe "Aloe Tenderness";
 • Kakaový tělový krém Souffle, obnovuje, hydratuje a obsahuje vitamín E;
 • Činidlo obsahující vápníkkteré chrání a zvlhčuje ruce;
 • Redukční činidlo pro ruce a nehty s kakaovým máslem a vitaminem E;
 • Péče o olivový olej a vitamín B5, vyživuje a změkčuje;
 • Pro mládí rukou, produkt s kolagenem „Mládež je aktivní“;
 • Skvělá vlhkost ze smetany s mateří kašičkou;
 • Také pro ruce vynikající hydratační "luxusní péče";
 • Intenzivní nápověda - jeden z prostředků pro ruce, jehož jméno mluví samo za sebe;
 • Další produkt pro jemnost a krásu rukou "Aloe Tenderness";
 • Nutrient pro ruce a nehty "Šípky";
 • A ještě jedna "Dogrose", jen nyní vhodný pro obličej a tělo;
 • Krém na kakaové máslo, restaurování a zvlhčování;
 • Výrobek pro obzvláště intenzivní zvlhčování. péče o tělo s vitaminem E a mateří kašičkou;
 • "Měkké zvlhčování" - Je to krém na obličej a krém na ruce. Obsahuje oves a heřmánek, je dobře postaráno a vhodné pro všechny věkové kategorie.

"Clearskin" - řada produktů určených pro hluboké čištění obličeje.

Koneckonců, jasnější obličej, tím lepší je jeho barva a snadnější použití make-upu. Tato linka zahrnuje: rychle působící nástroje, bodové výrobky, hloubkové čištění, likvidaci černých teček. Tyto produkty se dobře hodí pro problémovou a citlivou pokožku, protože mají hypoalergenní účinky a čistou kompozici.

"Naturals" - z názvu je zřejmé, že v této linii se výrobci zaměřili na přirozenost složek. Krémy pro tuto řadu patří vanilkový extrakt, sakura, mandle a konvalinka.. Každý z nich je určen pro různé typy pleti.

"Nutra Effects" - linie péče o pleť proti stárnutí. Tady je důraz na výživě pokožky a zlepšení jejího vzhledu. Zahrnuje produkty jako "Balance", "Shining", Moisturizing "," Perfection "," Cleansing "," Anti-aging efekt ".

"Planetové lázně" - Speciální péče o pleť, proměněná v lázeňskou léčbu. Crema tohle Řada pro tělo, ruce a obličej, obsahuje bambucké máslo, dřevitou vůni, extrakt z acai, arganové a olivové oleje, levanduli a jasmín.

Tyto produkty jsou navrženy tak, aby vyživovaly a vyživovaly pokožku tak, aby dostávaly nejen náležitou péči, ale i odpočinek.

"Kůže je tak měkká"- řada produktů navržených speciálně pro odstranění chloupků na obličeji, usilujících o hladkost a krásu pleti."

Obrovské plus těchto řádků je, že je snadné najít ten, který vám vyhovuje. Tímto způsobem se můžete rozhodnout pro výběr určitých fondů.

Péče proti stárnutí

Každý ví, jak je těžké se starat o svou pleť, když vyrůstáme.

Čím více péče potřebujeme.. Ale se správným výběrem finančních prostředků je to snazší. Avon zajišťuje, že každý problém může být vyřešen a péče je věnována všem.

Anew - inovativní komplex péče o blednoucí kůži. Především uvolňuje obličej vrásek a dává mu mladistvé. Kromě toho, tyto nástroje model, obnovit, dotáhnout, nabíjení s energií a mají hluboký vliv na kůži. Tato linka obsahuje produkty speciálně určené pro kůži rtů a očí, protože tyto části těla vyžadují zvláštní péči.

Řada těchto krémů také zahrnuje výrobky rozděleny do věkových kategorií, protože péče o pleť je 30 let a deset let dříve - velký rozdíl.

Taková kosmetika by měla být používána lidmi staršími 25 let, protože v tomto okamžiku růst jen zastaví a začíná stárnutí. A nezapomeňte použít produkty vhodné pouze pro váš věk.

Aktualizace 35+ - To znamená pro obličej, vyrobený tak, aby vyhovoval stavu kůže specificky v tomto věku. Jedná se o noční krém, vyživující a hydratační, schopný poskytnout vám všechny užitečné látky během spánku. 86% žen potvrdilo, že pokud ho užíváte pravidelně, to znamená každý večer, po prvním týdnu, vaše tvář je znatelně vyhlazena.

„Energetický poplatek 25+“ - produkt k odstranění prvních známek stárnutí. Lze použít jak odpoledne, tak večer. Zjemňuje pokožku a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy, jako je sluneční světlo..

A samozřejmě pomáhá pleti obnovit a zůstat krásná a svěží.

Nový výrobek - parfémový krém

Někdy chcete mít takový nástroj, který by okamžitě působil, ale nepoškodil by to kůži., krém, který je vhodný pro všechno a vždy. V Avonu byla taková novinka, zvaná Perfector Cream.

Je multifunkční a má své vlastnosti z primeru a hydratačního prostředku, který kombinuje dva v jednom. Při aplikaci je pokožka zploštělá, zvlhčená a skryté nedostatky způsobené reflexními částicemi. Tento krém se také podílí na zúžení pórů.

Složení tohoto produktu je plné užitečných vitamínů a peptidů, které prodlužují účinek přípravku na celý den.

Populární produkty

Jak bylo zmíněno dříve, Avon zajišťuje, že každá žena dostane náležitou péči o její věk, typ obličeje a stav kůže.Shromáždili jsme některé z nejrůznějších krémů, takže si můžete vybrat něco pro sebe.

 • "Avon Foot Works" - změkčující krém na nohy. Koneckonců, v pravidelné péči je zapotřebí péče nejen pro naši tvář nebo zbytek těla, ale i pro naše nohy. V zimě jsou nohy obzvláště náchylné k suchu. Aby se tomu zabránilo, byl tento krém vynalezen. Obsahuje kyselinu mléčnou, která se stará o jemnost pokožky.

Tam je malé varování o tomto nápravě: po použití, neuchovávejte nohy na slunci, jinak může dojít k popáleninám, protože krém dělá kůži citlivou. Pokud se nemůžete vyhnout hledání nohou na slunci, nezapomeňte na ně aplikovat ochranu.

 • "Perfektní zvedání" - Další krém ve „věkovém“ segmentu. Mohou začít používat od 25 let. Jemně se stará o pleť, skrývá vrásky a vyhlazuje obličej, dává mu mladost a krásu. Navíc dobře se hodí v boji proti všem druhům vyrážek a lidí s citlivou, problémovou pokožkou.
 • "Ochrana a zotavení" - noční krém, který zaručuje ochranu obličeje, hydrataci a ochranu. Zpevňuje pokožku a účinně odstraňuje vrásky díky extraktům řas, antioxidantům, peptidům, proteinům a vitamínu E. Krém je navržen tak, aby obnovuje vnitřní obranné procesy, pomáhá člověku vydržet škodlivé účinky životního prostředí, jako je sluneční světlo, chlad nebo teplo.

Dva týdny pravidelného používání pokožky obnovuje zdravý vzhled, snižuje známky stárnutí, vrásky a zarudnutí a podráždění obličeje.

 • Shine by Nutra Effects - To je denní krém, který je plný antioxidantů, chrání a činí obličej zdravým a zářivým. Dobře se hodí pro jakýkoliv typ pleti, stejně jako pro citlivé a příliš podrážděné. Hypoalergenní.
 • „Okamžité vyrovnání“ - Krém, který dokonale vyhlazuje pokožku a stará se o ni díky peptidům a antioxidantům v kompozici. Reflexní částice napomáhají k tomu, aby byly nedostatky ještě neviditelnější. Hodváb pomáhá tváři stát se měkčí a měkčí.
 • Avon má také speciální řadu černého kaviáru pro hlubší odpočinek a péči.. Společnost vyrábí extrakt z kaviáru jesetera, přičemž si zachovává své užitečné vlastnosti, jako jsou aminokyseliny, fosfolipidy a stopové prvky. Díky svému vlivu se kůže stává pružnou a krásnou a výsledek vydrží dlouho.

Kaviár aktivně působí na kůži, odstraňuje vrásky a omlazuje obličej. Výhodou této série jsou přírodní ingredience, relaxace a nepopiratelný efekt. Je třeba objasnit, že černý kaviár, který se používá v potravinách, není vhodný pro kosmetické účely, protože se zpracovává se solí.

 • "Pokoj Provence" - Je to jemný krémový krém pro celé tělo. Dokonale zvlhčuje a činí pokožku jemnou. Aplikace je velmi snadná, necítí se na těle.

V jasmínu a levandulích má nejen příjemnou vůni a blahodárné vlastnosti, ale také vhodný pro jakýkoliv typ pleti.

 • "Omlazování dokonalosti" - regenerační krém na obličej, který pomáhá vyrovnat se se změnami souvisejícími s věkem. Vyživuje pokožku a hojí poškozené buňky, stejně jako dává mladým lidem.

Tento lék obsahuje výtažky z černé perly, platiny a je bohatý na antioxidanty.

 • "Ultra-food" - Jedná se o řadu živin, v nichž existuje mnoho různých složek, ale dnes bych rád přebral krém na kůži kolem očí. S tímto produktem obdržíte jemnou péči a při pravidelném používání po dobu několika týdnů si všimnete změny k lepšímu. Obsahuje omega 3,6 a 9 redukujících kyselin, které jednou provždy ošetřují suchou pokožku.
 • "Dokonalost" - Řada krémů a přípravků na péči s reflexními částicemi a nepopiratelným výsledkem. Noční krém této série dokonale vyživuje a zmenšuje póry. Obsahuje extrakt hedvábí a keratin.
 • Produkty "Echinacea a bílý čaj" rozdělena na prostředky péče o oči a prostředky pro obličej.Oba tyto produkty jsou určeny pro ženy starší 35 let, takže je zde bohatá strava a práce na snížení vrásek. Jako součást mnoha antioxidantů, stejně jako extrakt z echinacea a bílého čaje.
 • "Okvětní lístky růží" - Je to hydratační krém na obličej, který má velmi lehkou texturu. Nástroj zjemňuje tón pleti a činí jej "zářivým". Okvětní lístky růží pečlivě pečují o obličej a dávají mu dobrou péči.

Recenze

Korekční krém Clearskin Shromáždil jsem spoustu pozitivních ohlasů. Mnoho lidí píše, že pro mastnou pleť je prostě nepostradatelné, že je lehká a ekonomická. Kupující také poznamenal, že po asi dvou týdnech pravidelného používání se tvář stává zdravější a kůže je lepší, bez mastného lesku a vyrážek. V létě však byly i stížnosti na slabou vlhkost.

Péče o nohy Práce nohou neobdrželi žádné negativní recenze vůbec. Mnoho lidí si všimne příjemné struktury této smetany a šetrné péče.

Krém na obličej Anew 25+ mnoho uživatelů. Nejprve označují nepříjemný film na obličeji po aplikaci na mastnou pleť. Zbytek potvrzuje, že je znamená dokonale a po dlouhou dobu zvlhčuje a poté se kůže stává sametovou.

Avon Nutra Effects "Moisturizing" téměř všechny. Bylo řečeno, že on dobře se stará o mastnou i suchou pokožku, vyhlazuje její tón. Z minusů bylo pár lidí nespokojených s pachem.

Následující video recenze Avon produktů: Molodist Aktiv krém na obličej, Anew 25 +; hydratační a výživné masky, tělový krém souffle "Chocolate Truffle", "Flowers of Thailand" série "Planet SPA"; krém na ruce "Hydratační, s mateří kašičkou".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky