Dětské oblečení Nano

Dětské oblečení Nano

Nedávno se na ruském trhu objevila mladá kanadská značka dětského oblečení Nano. Tato moderní, aktivně se rozvíjející společnost se specializuje na oděvy pro děti od 1 roku. Díky novým technologiím a zajímavému designu je společnost stále populárnější. Každý rok Nano vyvíjí následující dětské modely:

  • zimní top sety
  • světlý kabát
  • pleteniny
  • ležérní oblečení
  • dovolená oblečení

Vlastnosti a výhody

Rodiče věnují velkou pozornost výběru zimního oblečení pro dítě. Konec konců, zima v Rusku je docela zima a trvá 4-5 měsíců. Přírodní podmínky Kanady jsou velmi podobné klimatu naší země. Proto Nano vyvíjí své modely s přihlédnutím nejen k fyziologickým vlastnostem dítěte, ale také k drsným klimatickým podmínkám.

Díky pokročilým technologiím a moderním látkám si oblečení této společnosti dobře udržuje teplo, odstraňuje přebytečnou vlhkost, nebrání pohybu dětí. Tkaniny, které používají Nano, mají vodu a nečistoty odpuzující vlastnosti. Péče o tyto výrobky proto není zatěžující.

Produkty mají moderní design, který odpovídá módním trendům. Oblečení pohodlně padne na postavu a nebrání pohybu dětí.

Se všemi nepochybnými výhodami těchto modelů je další výhodou cenově výhodná cena zimních souprav.

Charakteristika vrchního zimního oblečení

Svrchní oděvy Nano šije z tkaniny, která je pokryta teflonem DuPont. Tato tkanina se snadno čistí od nečistot a nepropouští vlhkost. Používejte vysoce kvalitní plnicí materiál nové generace Polyfill. Množství plniva v bundě je 240 g, 270 gr v kalhotách. Místa vystavená největšímu otěru jsou navíc vyztužena speciální nylonovou tkaninou Cordura.

Polyfill - hypoalergenní materiál. Volumetrické, lehké, neztrácí své vlastnosti v průběhu času a po mnoha praních. Teplotní režim takového oděvu vydrží až -30 stupňů.

Jako podšívka se používá hypoalergenní rouno Mikropolar. Je lehká, udržuje teplo dobře a zároveň odstraňuje vlhkost, zabraňuje nadměrnému pocení. Výrobky z ní jsou snadno udržovatelné, nenáročné, trvanlivé a velmi příjemné na dotek.

Dalším praktickým prvkem jsou ramenní popruhy v oblasti průlezu s vnitřkem bundy. S jejich pomocí v teplém pokoji bundu lze nosit jako batoh za zády. Kapota je upevněna na blesku. Nelze odstranit okraj srsti na okraji. Bunda má další vnitřní sukni, která chrání před větrem a sněhem. Manžety na rukávech a lycrových kalhotách se hodí k tělu a chrání ho před chladem.

Kalhoty na nastavitelném a elastickém pásu. Kolena a dolní lem nohavic jsou vyztuženy velmi odolnou tkaninou Cordura.

Díky těmto vlastnostem jsou výrobky Nano odolné a odolné proti opotřebení. A děti v zimním obleku se cítí dobře v jakémkoli mrazu a kaši, jsou chráněny před silným větrem a deštěm.

Demi-season kombinézy a kostýmy

Řada demi-sezonních modelů značky Nano je reprezentována kombinézou pro děti do tří let a obleky složené z bundy a kalhot pro děti od roku do deseti let.

Tyto modely mají tenkou vrstvu izolace v bundě, určené pro teploty od +10 do -5. Vnitřní podešev na zádech a na rukávech je z fleece. Hood se rozepnul. Kalhoty bez izolace na pletené podšívce. Kalhoty a manžety na rukávech jsou nastavitelné na délku. Použité kvalitní a spolehlivé kování YKK. Barvy sad jsou jasné a nasycené. Tkanina je také ošetřena speciálním a vodotěsným teflonovým povlakem.

Slavnostní a běžné nošení

Dětské oblečení Nano se vyznačuje praktickým designem, světlými barvami, kvalitní tkaninou nebo úpletem. Šatní skříň je snadno dokončitelná, věci jsou perfektně kombinovány. Modely jsou vždy nové, moderní a zajímavé. Výrobky z pletenin se neprotahují, dokonale udržují svůj tvar a zachovávají barvy i po mnoha pracích pracích prostředcích. Na místě zůstávají nášivky a výšivky.

Tak, dětské oblečení kanadské značky Nano je ideální pro ruské klima. Udržuje silné mrazy, liší se praktičností, odolností proti opotřebení a je k dispozici za cenu. Šťavnaté barvy ho činí módním a jasným. Proto je Nano vynikající volbou rodičů pro své děti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky