Módní oblečení pro dívky 11-12 let

Módní oblečení pro dívky 11-12 let

Všechny dívky ve věku 11-12 let již přemýšlejí o módě a stylu. Je to zvláštní věk, kdy je vaše dcera stále zdánlivě malá, ale na druhé straně již projevuje svůj charakter a definuje vlastní vkus a preference. Dívky se chtějí krásně oblékat a vystupovat mezi přáteli a spolužáky. Výběr oblečení pro malou princeznu je velmi důležitá a obtížná otázka, ke které je třeba přistupovat se všemi zodpovědnostmi.

Základní šatní skříň vám může říct o člověku hodně, vytvořit zvláštní náladu a udělat dojem. To platí nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Doplňte šatní skříň

Oblečení pro 12leté děti by mělo být rozmanité, módní a stylové. Je nutné se starat o přítomnost velkého množství oblečení, které by se lišilo barvou, texturou, stylem a samozřejmě vzhledem.

Nejdůležitější věcí, kterou by měli rodiče pochopit, je nákup přímo s dítětem. Pokud máma, táta a malá módy mají stejný pohled na módu a styl, pak je to v pořádku a nebude vytvářet zbytečné problémy. Ale pokud jsou preference jiné, pak v žádném případě nemůžete vyvíjet tlak na teenagera a přinutit ji, aby získala a neudělala nic, co by neměla ráda. Nejlepší je hledat kompromis a dosáhnout dohody.

Veškeré oblečení by mělo být kvalitní a vhodné pro věk. Mohou to být:

 • Několik párů džíny a kalhot. Džíny jsou nejvhodnější pro hubené a kalhoty jsou úzké s výhybkovým dnem.
 • Krásné šaty. Nejdůležitější pro teenagery budou šaty s délkou mírně nad nebo pod koleny. Zbarvení může být jakékoliv. Pro letní sezónu budou výbornou volbou světlé barvy a svěží lemy. Oblečení by mělo sedět na obrázku, ale v každém případě není těsné. Děti, kromě krásy, opravdu potřebují pohodlí.
 • Sukně. Nejoblíbenější a módní jsou kožené sukně různých stylů a délek.
 • Mikiny a mikiny. Pro chladný podzim a zimu budou zapotřebí různé barvy a vzory. Dnes je vícevrstvé velmi důležité.
 • Trička, tuniky. Světlé s veselými výtisky nenechají nikoho lhostejného.
 • Nezapomeňte na domácí oblečení, které by mělo být nejen krásné, ale také pohodlné.
 • Také pěšky by mělo být zakoupeno několik druhů obuvi, v závislosti na ročním období. Například pro léto se doporučuje nakupovat tenisky, baletní boty a sandály. Na podzim nebo na jaře budou užitečné vícebarevné gumové boty, vysoké tenisky nebo boty z různých vodotěsných materiálů.
 • Nezapomeňte na příslušenství. Žádná mladá móda se nevzdá malé světlé kabelky nebo batohu. A šátky, klobouky, čepice a klobouky dodají originalitu a kompletní obraz.

V šatníku mladé módní ženy ve věku 11-12 let jsou vítány věci jednobarevné i vícebarevné. A čím jasnější oblečení, tím sebevědomější a krásná dívka se bude cítit. Ale nejdou příliš daleko s kombinací odstínů. Koneckonců, velký počet květin v jednom oblečení nebude zdobit ani dítě.

Nejoblíbenější odstíny u dospívajících jsou:

 • Peachy.
 • Oranžová
 • Žlutá
 • Všechny odstíny modré.
 • Všechny odstíny červené.

Na stylové a módní oblečení mohou být různé vzory a tisky. Například postavy z karikatur nebo filmů, vtipné nápisy, zvířata, různé geometrické tvary, květiny. Stejně jako jakékoli dekorativní ozdoby z korálků, flitrů, krystalů, luky, stuhy a další věci.

Styly a tkaniny

Oblečení pro dívky ve věku 11-12 let by mělo být nejen módní a krásné, ale také vytvořené z přírodních materiálů. Dětská kůže je velmi citlivá a vyžaduje speciální léčbu.

Populární látky pro dětské oblečení:

 1. Žakár.
 2. Velvet
 3. Velur
 4. Džíny
 5. Pletené zboží

Nejoblíbenější módní návrháři vyrábějí oblečení pro dívky v různých stylech. Může to být:

 • Krásný a něžný romantický styl.
 • Snadné sporty.
 • Vojenské.
 • Cool biker.
 • Módní pop styl.
 • Původní rockový styl.
 • Unikátní retro styl.

Retro V tomto stylu si můžete vybrat kabát různých barev, se vzorem nebo monofonní a rozšířené sukně. Štíhlé kalhoty s ohnutým dnem budou také vypadat okouzlující.

Vojenské a motorkářské styly jsou si navzájem podobné a mohou být vyjádřeny v leginách, napodobujících přírodní kůži, oblečení s velkým počtem nýtů, spojovací materiál, knoflíky.

Dreamers se ideálně hodí pro romantický styl s bujnými jemnými sukněmi a šaty. Pastelové barvy, volánky, flounces, krajky - to vše dodá módní ženě jedinečný vzhled.

Sportovní styl je vhodný pro aktivní dívky, ale i zde se designéři rozhodli udělat vrchol. Dnes je populární nosit malé podpatky s tímto trendem v módním průmyslu.

Co nekupovat

Doposud se v obchodech nachází obrovské množství různých oblečení pro děti. Bohužel existují i ​​takové věci, které jsou pro ženu módy naprosto nevhodné ve věku jedenácti nebo dvanácti.

Jedná se o oděvy s délkou mini, průhledných nebo průsvitných tkanin, upřímných střihů na sukních a šatech, hlubokém střihu na hrudi.

Ošklivé vypadá na dětských nohách boty na vysokém podpatku. Navíc je to nebezpečné pro zdraví dítěte. Dítě může snadno zastrčit nohu, a pro pěstování kostí, hřeby nebo paty udělají hodně škody tím, že jsou schopny deformovat a upravovat nohu.

Aby dítě takové oblečení pro dospělé nekupovalo, stojí za to s ním mluvit a vše vysvětlit. Je třeba poznamenat, že rozhovory nepřinesou pozitivní výsledky, pokud matka sama stanoví ošklivý příklad a vloží mini šaty nebo halenky s hlubokým výstřihem.

K dnešnímu dni se díky slavným módním návrhářům a stylistům dětský oděv neliší od dospělých. Jsou založeny na skutečnosti, že každá dívka ve věku 11-12 let chce být ve všech rodičích, být módní, krásná a dokonce v jistém smyslu solidní a vážná. Ale nezbavujte dítě dětství a kompletně aktualizujte skříň s dospělými předměty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky