Kiko Kidswear

Kiko Kidswear

Domácí oblečení pro děti již dlouho v Rusku neudržuje vysokou úctu.

Firmy, které je vyráběly, byly bohužel poslední, kdo přemýšlel o kráse. Pro ně je prvořadou úlohou kvality.

Teď, když je trh tvrdá konkurence, vyrábět kvalitní a stylové oblečení pro chlapce a dívky.

Mezi vedoucími představiteli Ruska je Kiko.

Dětské oblečení této značky, navzdory svému nedávnému vystoupení na policích, získalo širokou popularitu mezi krajany a dokonce i v zahraničí - v některých zemích v blízkém zahraničí.

Které věkové modely jsou určeny? Kupujte je pro děti od 0 do 16 let.

O značce

Kiko je domácí firma, která vyrábí oblečení pro chlapce a dívky ve věku 0 až 16 let.

Je uznávaná jako přední hráč na ruském trhu ve svém oboru. Jen málo lidí věnuje tak velkou pozornost problematice šití a marketingu dětského svrchního oděvu. Značkové výrobky nejsou jen populární. Časem jsou testovány na sílu, kvalitu, styl. Jakmile se objevily první chvály od krajanů, vedení začalo hledat distributory v zemích Blízkého zahraničí.

Významnou roli v dobývání zahraničních trhů hrála účast na tematických výstavách. Stánky společnosti přitahovaly pozornost účastníků k těmto událostem, a proto jim ctily vysoké známky a ocenění.

Ano, i když je to důležité, ale stále není pro výrobce rozhodující.

Nejdůležitější je uznání rodičů.

Výhody:

  • Využití vysoce kvalitních materiálů v krejčovství;
  • Poskytuje každému dítěti model pohodlí;
  • Vývoj stylového designu pro každý výrobek;
  • Přiměřená cena.

Sortiment

Mnohé značky začínají svou činnost stejně jako Kiko, ale ne všechny jdou do konce. Vedení se nezměnilo a své tradice nemění. Každá sukně nebo blůza, která vycházela z dopravníku, je kontrolována na kvalitu.

Při šití zavádějí nové materiály, pracují na návrhu nových modelů. Výsledkem je, že se nové kolekce objevují v prodeji v maloobchodních prodejnách a buticích se záviděníhodnou pravidelností.

Každý nový materiál není povolen k výrobě bez absolvování certifikačního postupu. Koneckonců, ze skutečnosti, že děti nosí v dětství, záleží na tom, jaký bude jejich život v budoucnosti.

Rodiče si ve svých recenzích všimnou, že oblečení Kiko je chytré, praktické, odolné a zároveň stylové. Již více než 10 let vyvíjejí nové soupravy a do hlavní řady doplňují nové modely kabátů, kombinéz, spodních bund, bund a obleků.

Svrchní oděvy - kombinézy

Jak vypadá hlavní adresář společnosti? Existuje více než 200 modelů a typů dětských věcí. Samostatná linka - kombinézy.

Je považován za všestranný produkt a říká, že je vhodný i pro chlapce i dívky.

Pro začátek je třeba poznamenat, že je určen pro děti - děti do 1 roku věku, které nemohou chodit, nebo o něco starší než tento věk. Ostatní výrobci si při šití nevyberou kvalitní materiál, a proto získají „studený“ model. Firma Kiko věnuje velkou pozornost izolačním a vlhkostním vlastnostem svého oblečení. Výsledkem je, že dítě nezmrzne ani v nejchladnějším dni.

Není nutné hledat značkové oblečení ve velkém obchodě. Nákup se provádí častěji prostřednictvím Internetu. K dispozici je firemní internetový obchod s celou řadou produktů. Objednávka netrvá dlouho a dodání do regionů se provádí co nejdříve.

Bundy

Populární zimní oblečení - bunda dolů. Dospělí i děti jsou s ním nadšeni. Přesto mezi dospělými a dětskými modely propasti.Proč Protože modely dětí jsou vyráběny s přihlédnutím k psychologii mladší generace.

  • Jas je primárním parametrem pro rodiče a jejich děti. Aby se dítě ve dvoře neztratilo, oblékli vše jasné, což je patrné a pomáhá předcházet tragédiím, například nehodám;
  • Brilantní prvky / detaily. Bez nýtů, přezek a jiných dekorací by Kikoovy modely ztratily svou velkorysost;
  • Kapsy ve tvaru srdce, poupata, atd.;
  • Kolekce spodních bund pro teenagery je stará až šestnáct let, což se neliší od modelů pro dospělé. Teenageři tak mohou napodobovat své rodiče;
  • Vodotěsný polyester nebo polyamid impregnovaný vodoodpudivou směsí je hlavním materiálem šití. Peří dolů - výplň.

Výše uvedené principy jsou základními principy, které se specialisté společnosti snaží sledovat v každé věci. Ale nejsou všichni. Ne v řadě modelů, chladícím pohybu. Ne mezi nimi a těmi, které způsobují nepohodlí při nošení nebo ne dost světla.

Recenze

Kombinézy pro holky Kiko - svrchní oděvy, které krajanské matky nacházejí vysoce kvalitní, ale neúměrně drahé. Děti rostou rychle a nákup oblečení je drahý, ale jeho úspora nevede k ničemu dobrému.

V sortimentu modelů ruského výrobce jsou ty, ve kterých můžete projít několika sezónami v řadě bez strachu z praní nebo nekvalitních švů. Kombinézy pro děti ve věku 2-3 let mají velikost 92 cm, modely jsou krásné, mezi nimi jsou růžové. Je lepší zvolit tmavší model, protože bude méně značkový. Prsa a horní část rukávů na něm mohou být lehké, protože tyto části je obtížné obarvit.

Všechny bundy Kiko jsou pozoruhodné vysoce kvalitními výrobními materiály. Je odolný, příjemný na dotek. Kalhotky - spodní část prudce šustí, když do nich děti narazí kolem domu. Zvuk je nepříjemný, ale jen proto, že byste se neměli vzdát slušných a kvalitních věcí. Materiál na modelu je jako materiál, který se používá při výrobě deštníků. Izolace - fleece. Pro usnadnění nasazení na rukávy a nohavice jsou nohavice šity z jiné tkaniny, která klouže. Navlékněte si rukávy, pokud je bunda na zimu dlouhá. 2-3-leté dívky milují přenášet pera do kapes. Tady jsou hluboké, prostorné. Pokud je to žádoucí, dejte do nich kapesník, abyste otřeli zašpiněná pera nebo slzy, které náhodou vnikly do očí kvůli silnému větru.

Zimní verze, kterou mnoho mumií potěší, je tmavě růžový model, zdobený originální výšivkou. Koneckonců, v zimě je hlavním svátkem Nový rok. Aplikace na modelu - ve formě sněhových vloček nebo jelenů. To vše připomíná Chukotku. Výšivka je jednoduchá, zdá se, že ji vyrobili ručně „křížem“.

Na podzim si mladší chlapci kupují bundu Kiko a kromě jejích kalhot. Nemůžete nosit více plnohodnotných kalhot, i když jsou na podvazky, protože budou vždy ustupovat, budete je muset opravit a vytáhnout. Je obtížné najít vhodné semi-overaly, navzdory množství produktů od výrobců podobného typu na trhu.

Model vypadá slušně, i když cena je nízká. Navzdory skutečnosti, že nyní jsou výrobní závody společnosti soustředěny v Číně, kvalita není čínská. Nikdo nedělá modely pro chlapce na principu "stejně jako byl". Všechny detaily modelu pro chlapce jsou promyšleny dovnitř a ven, což znamená, že nic nezasahuje ani nenarušuje. Pás s elastickým materiálem na mnoha semi-overalech, zádech a prsou jsou na správných místech. Výsadba je vysoká, ale je řízena speciálními popruhy. To pomáhá chránit opěradlo před expozicí. Pokud je dítě starší, ale kalhoty mu nebudou malé, popruhy se rozepnou. Ve spodní části každé kalhoty "sukně" do studeného vzduchu nespadaly dovnitř semi-overaly. Pomáhá také zabránit mokrým nohám při průchodu kaluží.

Podle mumií, semi-overaly omezují pohyb chlapců. Nedovolují jim relaxovat, utíkat ze srdce přes kaluže. Mokré, ale ne okamžitě.Kup si je ve školce, ale ne na procházce po ulici, zahrnující modelování sněhuláka, běh kolem závěji a ležící ve sněhu. Děti mohou skočit do kaluží, běžet, předstírat, že plavou. Po takové spontánní radosti se vrátí domů, aby si vyměnili oblečení, aby nezachytili chlad. Pokud budete chvilku čekat a nebudete běžet domů, voda se vstřebá a kalhotky a kalhotky budou mokré. Ať už to bylo cokoliv, ale v kombinéze Kiko se nosí při t = -5 nebo více stupních.

Jak se starat?

Péče o ně, stejně jako pro jiné značky oblečení, snadné a jednoduché. Mohou se umýt v pračce při teplotě t = 40 ° C. Žehlení na cokoliv. Trvá minimálně čas na sušení: večer to umyli, ráno si to dali.

Pokud je znečištění lehké, setře se vlhkou houbou namočenou v prášku, mýdlové vodě nebo saponátu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky