Dětské oblečení z Ameriky

Dětské oblečení z Ameriky

Děti vyrůstají velmi rychle, zejména velmi mladé. Nová sezóna přichází a začíná vzrušení mumií. Dítě vyrostlo a budete muset svůj šatník změnit téměř úplně. Stává se, že teenageři ve 3-4 měsících jsou čerpáni o 10-20 centimetrů. Takové změny často zachycují rodiče. Cena dětského oblečení je někdy i několikanásobně vyšší než u dospělého. Takže rodiče musí hledat způsoby, jak dát své děti do kvalitních, krásných a levných věcí.

Dobrá volba je koupit dětské oblečení z Ameriky. Svět je známým a populárním americkým dětským oděvem, u nás také oceňován.

Zvláštní pozornost je věnována kvalitě dětského oblečení, přední výrobci používají moderní materiály vysoké kvality a nové výrobní techniky.

Zajímavé světlé barvy zdobí zboží. Výrobci berou v úvahu zpětnou vazbu a přání zákazníků. Americké internetové obchody nabízejí dětské oblečení pro všechna roční období, pro všechny příležitosti - od každodenního a sportovního až po školu a slavnostní, pro všechny věkové kategorie - od novorozenců po teenagery.

Děti do 1 roku

Novorozenci nepotřebují mnoho oblečení. Děti vyrůstají velmi rychle a špiní se ještě rychleji a musíte je měnit několikrát denně. Oblečení pro nejmenší v internetových obchodech v USA je velmi žádané. Pro výrobu vest, těla, šatů, pyžam, košil, použijte vysoce kvalitní přírodní alergenní látky. Jemná dětská pokožka dýchá, plenková vyrážka a alergie jsou vyloučeny. Používají se přírodní barviva, oděvy si dlouhodobě udržují barvu, nedochází k deformaci z četných praní. Takové věci mohou sloužit více než jedné generaci.

Populární značky

  • Baby Vision - veškeré oblečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Potěší hojnost různých modelů a barev. Vysoce kvalitní řezané a krejčovské výrobky za cenu 2 USD za jednotku;
  • Disney - vynikající kvalita tkanin. Funkční dvojité řady spojovacích prvků - důležitý prvek úspor. Oblečení lze nosit déle úpravou velikosti spon. Náklady na zboží od tohoto výrobce jsou zcela demokratické;
  • Staré námořnictvo - schopnost kombinovat jednotlivé druhy, vytvářet soubory. Jasné barvy věcí přitahují pozornost a radost dětí. Vynikající kvalita a rozumné ceny přitahují pozornost rodičů;
  • Carter's - krásný, kreativní design, elegantní a odolné krejčovství. Stretch obojky usnadňují proces oblékání dítěte. Carter´s je jednou z mála společností, které nabízejí výrobky pro děti s různými tvary. Pozoruhodná je cena, která se rovná nebo je nižší než cena za dětské věci v obchodech, na které jsme zvyklí
  • Crazy 8 - originální a módní, praktické a pohodlné dětské věci bezvadné kvality. Oblečení této značky odpovídá stylu ležérní. Výrobci poměrně výhodně kombinují cenu a kvalitu. Každá kolekce má svůj vlastní styl a vlastnosti. Výrobky jsou zdobeny výšivkou, potiskem, flitry a nášivkou. Tento dekor je jako děti i rodiče. Oblečení nevyblednou, neprotahujte se, nevydržte více praní. Čipová společnost Crazy 8 je, že nevytvářejí nezajímavé věci. To znamená, že oblečení této značky pomáhá vytvářet individuální, nenapodobitelný styl pro každé dítě.

Malé princezny a rytíři

Děti rostou rychle, a už malé módy a módy dávají přednost své oblíbené barvě, vzoru nebo modelu oblečení. Často chtějí být jako máma nebo táta, milují oblečení s kreslenými postavičkami, princeznami a super hrdiny.

Americké společnosti Disney, Old Navy, Carter´s, Crazy 8 nabízejí obrovský výběr stylových, krásných a praktických dětí dobré kvality.

Má všechno, co by si malá princezna duše přála: jemná bavlněná trička, džínové sukně a sundresses, pletené vesty a fleece raglány, světlé barevné šaty, legíny a šortky. Věci zářivých barev, potisků a aplikací vždy potěší dívky.

Chlapci jsou potěšeni džíny, tričkami a šortkami, lehkými a teplými vestami se všemi druhy aplikací, kombinací vzorů a vtipnými nápisy. Věci jsou vyráběny v dynamickém stylu, aby odpovídaly aktivním a hbitým chlapcům. Oblíbené děti rostou, šatní skříň se musí měnit téměř každou sezónu. Ne každý si může dovolit koupit si oblečení často, ale všichni rodiče chtějí, aby jejich děti vypadaly dobře, nosily značkové módní věci. Dalším důležitým plusem značkového oblečení je jeho výborná kombinovatelnost, schopnost vytvořit ze dvou nebo tří věcí zcela nové, úžasné sady pro děti obou pohlaví. K řešení mnoha problémů pomůže online obchody slavných amerických značek.

Školní uniforma

Děti právě začaly letní prázdniny a rodiče jsou již přemoženi myšlenkami na připravenost na nový školní rok. Kde koupit batoh a školní uniformu? Taková forma, která je vysoce kvalitní a krásná, a ne moc porazit rodinný rozpočet. Internetové obchody předních firem Frenchtoast, Old Navy, GAP v USA nabízejí školní uniformy různých stylů, barev a modelů.

Široká nabídka elegantních a ležérních halenek a košile, raglánů a triček, sundresses a vesty, šaty a sukně, šortky a capri kalhoty, kalhoty a vesty a mnoho dalšího. Školní oděvy ve Spojených státech mají neustále vysoké požadavky na kvalitu. Krásné a stylové modely v kombinaci s nízkými náklady jsou dobrým řešením.

Značkové a stylové americké oblečení pro dospívající bude stát relativně levné a ocení rozmanitost stylů, barev a vynikající kvality. Obzvláště mnoho barevných oblečení je nabízeno pro dívky. Kombinace různých prvků oblečení, adolescenti vytvořit svůj vlastní individuální stylový obraz, cítit neodolatelnou dámu a princeznu. Chlapci také neignorovali, jsou jim nabízeny rozsáhlé nabídky triček, šortek, košile, džíny.

Poměr velikosti

Aby nedošlo ke zklamání ze zakoupených předmětů a užijte si nakupování, musíte správně určit velikost. Mřížka velikostí v Americe je zvažována v palcích a se liší od známého evropského a známého ruštiny. Dětské oblečení v Americe je šito podle průměrných metrických parametrů dětí příslušného věku, velikost je určena věkem. Pro děti do 8 let jsou rozměry určeny výškou a hmotností. Pokud dítě neodpovídá číslům (výška 95 cm, hmotnost 16,2 kg), objednejte si oblečení o jednu velikost větší.

Velikost Růst Hmotnost
2T 88 - 93 cm 13,2 - 14,1 kg
3T 93 - 98 cm 14,1 - 15,4 kg
4T 98 - 105 cm 15,4 - 17,2 kg
5T 105 - 111 cm 17,2 - 19,1 kg

Velikosti pro děti od 8 let jsou již rozděleny podle pohlaví a mají pevná metrická data. Při pohledu na zadané parametry výšky, objemu hrudníku, pasu a boků je snadné zvolit správnou velikost.

Pokud je výška vašeho dítěte větší než jeho vrstevníci, vezměte si větší velikost oblečení. Nízké a baculaté je lepší najít modely s označením ve velikosti "X", které jsou o 3 - 4 cm širší ve stejné délce.

Velikosti se mohou lišit podle výrobce a skladu. Chcete-li získat přesné informace a provést správnou volbu, vyhledejte informace v části Tabulka velikostí nebo Průvodce velikostí.

Nezávisle zjistíte také svou velikost. K tomu nezapomeňte, že 1 palec = 2,54 cm, jinými slovy 1 cm = 0,39 palce.

Pro větší jistotu, že jste si vybrali správnou velikost oblečení pro děti, doporučujeme provádět jednoduchá měření v následujících parametrech:

  • výška - od vrcholu k podlaze;
  • objem prsou - položte měřicí pásku kolem hrudníku, v nejvýraznějších místech;
  • objem pasu - v nejužším místě;
  • objem boků - v nejvýraznějších bodech.

Dostatečně základní dovednosti pro nakupování oblečení přes internet jsou považovány za schopnost správně určit jejich velikost a pochopit rozměrové tabulky. Vychutnejte si online nakupování a rozhodněte se správně!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky