Oblečení pro novorozence pro vypuštění v zimě

Oblečení pro novorozence pro vypuštění v zimě

Příprava

Dnem propuštění z porodnice je významná událost jak v životě samotného dítěte, tak i jeho příbuzných. Chci, aby všechno šlo dokonale a nic neztmavilo. Aby se to všechno stalo tak, jak je plánováno, musíte se starat o kostým pro dítě předem. Mělo by to být nejen krásné, slavnostní a funkční, ale také pohodlné.

Oblečení pro novorozence by mělo být vybráno na základě několika kritérií, a to kvality, pohlaví dítěte a povětrnostních podmínek při vypouštění. Stojí za zvážení, kolik času dítě zůstane na ulici a postará se nejen o to, aby nezmrzl, ale také o to, že se přehřívá, protože dítě je zpravidla na ulici několik minut, zatímco většinu času bude mít dítě. být uvnitř i autem.

Nezapomeňte, že pravidla silničního provozu vyžadují přepravu dětí ve speciálních autosedačkách, takže oblečení musí být přizpůsobeno.

Obálky pro vypouštění

Zimní vypouštění z porodnice předpokládá negativní teploty venku, což znamená, že oblečení by mělo být nejen pohodlné, ale také teplé.

Nejobvyklejší možností pro vypouštění v zimě jsou ohřáté obálky. Při výběru stojí za to věnovat pozornost snadnosti materiálů a pohodlí. Rodiče zpravidla plánují použít obálku na další procházky, takže praktické a univerzální modely budou vyhovovat.

Jako ohřívač lze použít přírodní kožešinu. Tyto produkty poskytnou nepřekonatelné teplo a pohodlí, ale ne každý si to může dovolit, protože narození dítěte zahrnuje vážné výdaje.

Alternativní možností by byla umělá izolace kožešiny. V kombinaci s nevyfukovanými horními materiály jsou mírně horší v tepelně izolačních vlastnostech, ale mají výrazně nižší cenu.

Nejjednodušší a nejpohodlnější bude obálka pomocí isosoftu. Tato soft down bude vhodnou volbou při počasí od -5 do -20 ° C.

Jeho náhradníkem je hollofan. Toto syntetické vlákno, blízko přirozené dolů.

Pro nejnižší teploty je vhodná tepelná izolace fab, nezpůsobuje alergie a dokonale se ohřívá i v těch nejtěžších mrazech.

Na začátku zimy, nebo v předvečer jeho dokončení, teplota vzduchu je obvykle blízko nuly, tak volba může být zastavena na obálkách, které používají fleece nebo vlněné obložení jako izolace.

Transformace kombinézy

Tento model zimního oblečení pro dítě je také ve vysoké poptávce. Na rozdíl od obálek jsou méně elegantní, ale mohou být používány od narození dítěte do jednoho roku. Tento typ oblečení pro výbavu v zimě bude funkčnější a pohodlnější, kromě toho nebude v budoucnu vyžadovat zbytečné výdaje.

Zvláštností tohoto modelu je, že díky zipům lze kombinovat kombinézu a obálku podle potřeby. Snadno se nasazuje a sundává, což eliminuje dlouhé poplatky.

Izolace kombinézy-transformátorů je také často upevněna zipem, který umožňuje rozepnutí a nastavení stupně izolace výrobku.

Kombinézy budou ideální pro upevnění dítěte v kolébce pro bezpečnost pohybu.

Oblečení sada

Po vyzvednutí top šaty pro dítě, stojí za to se starat o nositelné věci. Kompletní sada položek by měla obsahovat:

 • Plenka;
 • Štíhlá kombinéza nebo skluz + kalhoty;
 • Ponožky a škrábance;
 • Montérky z ohřátých materiálů, kterými mohou být rouno nebo vlna;
 • Tenké víčko;
 • Teplý klobouk.Musí být přesně přizpůsobena velikosti dítěte, jinak se může plazit přes oči nebo otevřít uši dítěte;
 • Obálka nebo kombinéza;
 • Extra deka;
 • Slavnostní stuhou.

Také v dětských obchodech si můžete koupit hotovou sadu oblečení pro vypuštění. Je předem promyšlená a obsahuje všechny potřebné prvky pro určitou roční dobu. Tyto soupravy jsou velmi slavnostní a elegantní, což dodá zvláštní náladu dodnes. Navzdory pozitivním aspektům jsou však hotové sestavy mnohem dražší než ty samé. Kromě toho, mnoho nastávajících matek není s vybavením spokojeno. Některé prvky v nich nemusí být potřebné, nebo naopak nedostatečné kvality nebo neodpovídají požadavkům matky. V důsledku toho musíte koupit nějaké věci.

Pro dívku

Na první pohled se zdá, že výběr oblečení pro dítě, v závislosti na jeho pohlaví, není vůbec obtížné, protože tam je stereotyp - dívky jsou růžové a chlapci jsou modré. Ale to není úplně pravda. V současné době, oblečení pro novorozence je k dispozici v různých barevných gramech, a může dokonce mít dekorativní předměty.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, nejoblíbenější barvy oblečení sady pro dívky jsou žluté a fialové. Tyto barvy vypadají originálně a elegantně.

Také rozdíl v oblečení může být ve stylu. Často, pod obálkou dívek na těle s sukni nebo basky. Mnozí rodiče preferují oblečení zdobené kamínky nebo výšivkou.

Pro chlapce

Při rozhodování o tom, která sada se má na chlapce nosit, je těžké si vybrat. Populární odstíny oblečení jsou šedé, modré a hnědé.

Jako nositelné věci si rodiče často vybírají kalhoty v kombinaci s košili nebo vestou. Malí zástupci silnějšího pohlaví vypadají v těchto oblecích velmi roztomilý a okouzlující.

Univerzální barva, bez ohledu na pohlaví dítěte, bude bílá a béžová.

Obecná pravidla výběru

 • Věnujte pozornost přírodním materiálům. Pro novorozence se doporučují pouze kvalitní tkaniny bez přídavku syntetických vláken;
 • Nekupujte příliš světlé oblečení, protože mohou znečistit pokožku a způsobit alergie;
 • Všechno zakoupené by mělo být smazáno hypoalergenním detergentem a žehleno na obou stranách;
 • Volba nositelných oděvů stojí za to zkontrolovat švy. V ideálním případě by měly být vnější, aby se zabránilo tření pokožky dítěte. Pokud jsou švy stále vnitřní, musíte zkontrolovat jejich kvalitu. Měly by být měkké, tenké a téměř nepostřehnutelné;
 • Nákup výrobků s kamínky, korálky nebo jinou výzdobou, kontrola spolehlivosti jejich upevnění, malé části se mohou dostat do úst dítěte;
 • Izolace by měla být volena na základě klimatických a povětrnostních podmínek, aby dítě nezachytilo chlad nebo přehřátí;
 • Výběr svrchních oděvů, stojí za to se bavit na modelech se zipy nebo suchým zipem Jsou snadno upevnitelné, což sníží čas poplatků, protože v důsledku dlouhého oblékání se dítě může potit a teplotní kapky jsou v takovém útlém věku velmi nebezpečné;
 • Pokud je nákup obálky nebo kombinézy prováděn za účelem dalšího použití, měli byste věnovat pozornost odolnosti vůči vodě. Materiály odpuzující vodu budou užitečné pro chůzi ve dnech s vysokou vlhkostí;
 • Pokud plánujete přepravu v autě, měli byste dávat přednost kombinéze, protože je snazší upevnit dítě v dětské sedačce;
 • Oblečení pro novorozence by nemělo být příliš těsné.

Výběr oblečení pro dítě na extrakt, stojí za to zvážit všechny nuance. Musí být vysoce kvalitní a dobře promyšlené, kromě kombinovat slavnost a krásu.

Když se díváte na fotografie z této důležité události a ukazujete je svému dítěti, můžete se znovu ponořit do událostí tohoto radostného dne, záleží na kostýmu.

Nechte tento den být jasnou a nezapomenutelnou událostí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky