Dětské oblečení "Beruška" \ t

Dětské oblečení Beruška

Společnost "Beruška"

V naší zemi existuje asi 6000 organizací, které se zabývají výrobou dětského úpletu. Vzhledem k velké konkurenci mají výrobci pouze jeden způsob, jak zůstat na trhu - vyrábět výrobky s poměrem ceny a kvality. Postarat se o to ve firmě "Ladybug" Jméno tohoto výrobce z Jekatěrinburgu způsobuje příjemné asociace s roztomilým hmyzem, který všichni milovali v dětství a mají potenciální zákazníky.

Prvky značky

Základem výroby dětského oblečení "Beruška" je princip výrobních prací (tj. Manuální práce pracovníků různých specialit), což naznačuje, že každá věc vyrobená pod touto značkou je výjimečná. Tým zaměstnává pouze vysoce kvalifikované odborníky, profesionální švadleny, řezačky a designéry, kteří vytvářejí produkty, které jsou zaměřeny na koncového zákazníka, tedy na samotné dítě.

Tento výrobce je na trhu poměrně nedávno, od roku 2010, ale geografie spolupráce je již velmi široká a pokrývá nejen celé Rusko, ale také sousední země - Kazachstán, Arménie, Kyrgyzstán, Bělorusko.

Pro ty nejmenší

Ve sbírce pro děti od 0 do 1, klasické kombinézy, kombinézy, jezdce a vesty doplňuje bohatý sortiment roztomilých šatů, nádherných jumperů, kalhot, halenek, pyžama a triček s různým zvířecím potiskem.

Legrační žáby, nosorožci, sloni, myši a samozřejmě berušky nenechají nikoho lhostejného. Fantazie návrháři si zaslouží nejvyšší pochvalu.

Ceny

Ceny pletenin jsou velmi cenově dostupné - od 180 rublů pro jezdce až po 300 rublů pro kombinézu nebo šaty. V tomto případě výrobce neponechává žádné komponenty, každý detail je ve své třídě špičkový. Pro krejčovství se používá tkanina o hustotě nejméně 160 gramů, takže předmět se nevztahuje na delší opotřebení a časté praní. Při zpracování hran se používají pouze čtyřvláknové bloky, které činí šev větším, pružnějším a pružnějším, nitě z něj nikdy nevyčnívají.

Pro děti od roku do sedmi

Pro starší děti nabízí Ladybug také široký výběr oblečení. Romantické komprimované halenky a svetry, stručné, stylové a originální trička, světlé šaty, vzdušné sukně, spodní prádlo a mnoho dalšího.

Barevný rozsah je nejrozmanitější - od jemných pastelových tónů až po jasné a syté barvy. Více než 300 položek celkem. Všechny jsou slušné kvality a za velmi nízké ceny - od 250 rublů za tričko nebo sukni do 500 rublů za sadu svetrů a kalhot.

Krásné doplňky

Zvláštní pozornost je třeba věnovat příslušenství pro dívky. Rozsah je prezentován více než 100 pozic.

Čelenky, vlásenky, čelenky, klipy, chlupy s jemnými luky, vtipné uši, jemné květiny, vtipné spirály a srdce potěší rodiče a jejich malé princezny.

Všechny výrobky jsou vyráběny ručně, vyráběné s duší a péče o děti. S takovými dekoracemi začátečník módní dámy budou obzvláště pěkné a neodolatelné.

Svrchní oděvy

V chladném období má „beruška“ také co nabídnout svým zákazníkům. Zimní a demi-sezónní bundy, vesty a kombinézy, vyrobené ze 100% vysoce kvalitních přírodních materiálů, s přírodní a umělou kožešinou, se zahřejí za každého počasí, chrání před větrem a vlhkem. Světlé a originální barvy potěší oko. Velikost výrobků vždy odpovídá zadanému. Praktické kapsy, pohodlné zipy, stahovací šňůrky a elastické pásky vám umožní nosit objemné oblečení pohodlně a pohodlně, bez omezení pohybů, což je pro dítě velmi důležité.

Ceny za svrchní oděvy velkoobchod a velmi nízké náklady - od 1500 rublů pro demi-sezóna set, od roku 2000 pro zimní kombinézy.

O práci s klienty

Společnost Ladybug vyvinula vlastní přístup k prodeji svých produktů - nákup můžete provést pouze v internetovém obchodě. Dodavatelé pracují s fyzickými a právnickými osobami bez ohledu na jejich umístění. Všechny produkty uvedené v katalozích jsou k dispozici nebo mohou být objednány do 14 kalendářních dnů. Vždy je možné objednat, změnit objednávku nebo ji zrušit, společnost má vůči zákazníkům velmi loajální postoj.

Dodání v zemi trvá od 3 do 10 dnů. Návrat a výměna manželství a věci, které neodpovídají velikosti. Stojí za zmínku, že minimální objednávka částka je 10.000 rublů, a systém slev byl vyvinut. Objednávky jsou shromažďovány bez řádků, což zkracuje dodací lhůtu a dává společnosti výhodu oproti konkurenčním dodavatelům. S určitým množstvím objednávek v zemi se stává zdarma, což samozřejmě motivuje zákazníky k větší objednávce.

„Beruška“ má vazbu se zákazníky. Zákazníci ochotně ponechají zpětnou vazbu na zakoupené zboží, doporučují společnost přátelům, opakovaně objednávají. S zakoupenými výrobky je zpravidla každý spokojen, berou na vědomí originální design, elegantní švy, vysoce kvalitní materiály, žádné moulting a odolnost proti opotřebení.

Služba

Existuje však mnoho připomínek ke službě. Jedná se především o nedodržení dodacích lhůt a pomalou komunikaci s výrobcem a dopravcem. Někdy existuje rozpor mezi položkami objednávky a obdrženými položkami, ale dodavatel se obvykle vrací, vyměňuje nebo účtuje příplatky.

Obecně platí, že dětské oblečení z „Berušky“ jsou certifikované produkty, nízké ceny, hromadné nákupy, kvalita, která není horší než evropská, příjemná pro oči, různorodý sortiment, manuální práce, pohodlný servis a péče o zákazníky, v jakémkoli koutě země a sousedních zemí, které nebyly.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky