Tsvetotyp "Light Spring"

Tsvetotip Light Spring

Při určování barevného typu vzhledu je třeba nejprve připomenout, že pojem typu barvy nemá nic společného s vnitřními vlastnostmi ženy nebo jejího data narození. Je určeno především paletou oblečení a odstínem kůže, očí a vlasů. Značný význam má také make-up pro typ barvy.

Podtypy palety na jaře

Typ barvy je do značné míry založen na přirozených vlastnostech osoby, jako je barva očí, kůže a vlasů. Jejich kombinace vám umožní určit, co stojí za vyplnění skříně, jaký make-up bude lépe vyhovovat a co je potřeba se zaměřit na vytvoření úspěšného obrazu. Obvykle lze všechny barevné palety rozdělit na teplé (jarní a podzimní) a studené (zimní a letní).

Zvažte typ barvy Jaro. Ve svém kontextu existuje několik podtypů: jasný, jemný, jasný a teplý pramen. Je zřejmé, že tyto podtypy lze nalézt také v kombinaci s podporou převažujících vlastností. Při výběru požadovaného podtypu věnujte pozornost přirozeným vlastnostem obličeje a porovnejte je s typickými charakteristikami.

Má jasný typ barev

Zástupci této skupiny jsou typické modré nebo světle zelené oči. Zpravidla je to blond nebo světlá blond, ale hlavní podmínkou je přítomnost žlutého, slunečného odstínu vlasů. Barva kůže má broskvové tóny. Často se vyskytují pihy. Tento typ je spojen s mírným počasím a probuzením přírody.

Jas a kontrast

Takový obraz je živým ztělesněním bouřlivého, aktivního pramene s odpovídajícími barvami slunce. Majitelé tohoto vzhledu mají kůži broskev nebo meruňkové barvy (s přítomností červenat). Oči by měly být jasně zelené nebo jasně modré, stejně jako smíšené barvy.

Tato sada barev je nejjemnější a vyžaduje zavedení tmavších odstínů v oblečení a make-upu. Majitelé tohoto krásného vzhledu by měli být v létě opatrní, a to z hlediska opalování. Aktivní vystavení slunečnímu světlu způsobuje zarudnutí pokožky a zevnějšku nevyzdobuje.

Jak si vybrat správný make-up?

Při výběru make-upu majiteli lehkého typu jarní barvy je hlavním úkolem správně zvýraznit převládající barvy. Použití jiných kombinací může vést k neúspěšnému obrazu: obličej bude nepřirozený a jeho krásné odstíny - méně znatelné. Proto by měla být pozornost zaměřena na každý detail - od tónů pleti až po oči a rty.

Nadace a prášek

Světlý pramen je především vhodný přírodní, ležérní make-up. Pro jeho aplikaci je nutné připravit pokožku - musí být monotónní a bez významných vad. Přichází tonalnik a prášek na záchranu. Krém je schopen skrýt zvětšené póry a vyhladit celkový tón pleti a prášek slouží jako konečný dotek, takže obličej je matný a sametový.

Barva tónu může mít zlaté nebo broskvové odstíny, ale v žádném případě by neměla tvořit ostré přechody. Hlavní věc - nadace by neměly být teplé odstíny.

V přítomnosti zarudnutí nebo akné se doporučuje použít zelený make-up barevný plán. Bílé, fialové a růžové tóny jsou nepřijatelné - jejich přítomnost učiní obličej šedivým. Potřeba obou prostředků je volitelná, vše závisí na stavu kůže.

Výběr barvy rtěnky

Obecně platí, že pravidla jsou stejná - žádné chladné barvy.Nejvhodnější barvy jsou korálové, růžové, zlaté nebo šarlatové.

Chcete-li vytvořit harmonický make-up, musíte dodržovat několik pravidel:

 • Přechody by měly být hladké a jemné. Ostré čáry v tomto obrázku na cokoliv;
 • „Sluneční svit“ barevného typu by měl být maximálně podtržen zlatými odstíny;
 • Důraz na líčení by měl být jedinečný, jinak bude zbytečný kontrast.

Vybíráme stíny

V tomto případě je volba poměrně široká. Jantarové odstíny, gama zelené, hnědé a béžové odstíny jsou dobrou volbou. Nepoužívejte odstíny černé, fialové, modré, růžové a fialové.

Barva vlasů

Ihned je třeba poznamenat, že nejoptimálnější možností je přírodní barva vlasů. Zdravé vlasy budou vypadat skvěle v každém účesu. Pokud se ale rozhodnete něco změnit, je nutné se v rámci jarní palety měnit. Radikální opatření nejsou vítána.

Oblečení a doplňky

Barvy šatníku pro jarní ženy také podléhají určitým pravidlům:

 • chladná bílá barva by měla být vyloučena. Správné možnosti by byly mléko, stejně jako barva vaječné skořápky;
 • V žádném případě nesmí v obraze převládat černá barva. Můžete jej použít pouze jako doplněk.
 • nejatraktivnější kombinace: modrá s béžovou, hnědou nebo žlutou, broskev s červenou nebo bílou;
 • Kontrast je nejlépe vytvořen pomocí příslušenství, nikoli samotného oděvu;
 • majitelé jarní barvy by se neměli bát nosit oranžové oblečení, jsou pro ně velmi vhodné.

Celebrity jarního typu

Ilustrativní příklady jasného jarního obrazu lze nalézt mezi slavnými lidmi. Jsou to:

 • Britney Spearsová;
 • Lindsay Lohan;
 • Drew Barrymore;
 • Scarlett Johanssonová.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky