Tsvetotip "Studené léto"

Tsveotyp Studené léto

Pokud chce dívka vždy vypadat módně a přitažlivě, pak by si při tvorbě vlastního obrazu měla zvolit sadu oblečení, make-upu a vlasů, založenou na vlastním barevném typu. Jaký je typ barvy? To je druh barevného vzhledu a každý má svůj vlastní. Každý zástupce krásné poloviny lidstva, který studoval typ svého vzhledu, může v každém okamžiku rychle a kompetentně vybrat ten luk, který zdůrazní jeho zásluhy a zakryje viditelné nedostatky.

Každý typ barvy má specifickou sadu charakteristik, požadavků a pravidel, které od sebe odlišují všechny existující typy barev. Aby bylo možné správně určit barvu, podívejte se blíže do zrcadla a zhodnotit vlastní externí data: odstín a typ pleti, barva vlasů, barva očí.

Charakteristika typu barvy

Dívky patřící do typu „Cold Summer“ mají lehký tón pleti. Patří mezi ně: narůžovělé, porcelánové a mírně namodralé. Výrazným rysem tohoto typu barvy je také studený odstín očí. Mohou být šedé, modrošedé nebo modré. Ale i mezi představiteli tohoto typu barev jsou dívky s hnědýma očima. Pokud jde o vlasy, jsou obvykle světle hnědé nebo mírně popelavé, i když existují mladé dámy, které mají měkčí odstín vlasů, například světle hnědé.

Základní šatní skříň

Dívky typu „studené léto“ by měly pečlivě vybírat svůj šatník. Je třeba mít na paměti, že majitelé tohoto vzhledu nejsou vhodné oblečení teplé barvy. Všechny tóny by měly být studené a mírně tlumené. Pro tento typ vzhledu existuje určitá paleta oblečení, která je vhodná pro vytváření módních obrazů. Podívejme se na základní odstíny.

Dívky typu „studené léto“ by si proto měly vybírat oblečení takových barev jako žlutá, fialová, fialová a smaragdová. Tyto odstíny jsou vhodné pro vytvoření letní nebo jarní šatní skříně. Pokud ale mluvíme o podzimu a zimě, pak by měly převládat tmavší tóny. Například tmavě zelená a zakouřená.

Při tvorbě šatníku a výběru některých oděvů v obchodě nezapomeňte připojit model, který se vám líbí na obličej, a zjistit, zda vám to vyhovuje nebo ne. Pokud tón tváře na takovém pozadí vypadá přirozeně a nic vás neplete, můžete si tento výrobek bezpečně zakoupit. Nicméně, pokud si myslíte, že kůže vypadá nezdravě na pozadí blůzy, halenky, šaty nebo jiné oblečení, pak je lepší tento výrobek odmítnout.

Doplňte

Make-up základny

Při výběru základu nebo základu pro lehkou pleť byste měli mít na paměti, že je velmi důležité zvolit odstín, který bude odpovídat barvě tváře a neliší se od něj. V případě typu „Cold Summer“ by měly být upřednostňovány nejlehčí béžové tóny, odstín slonoviny atd. Příliš tmavé nebo zlaté tóny zvýrazní nedokonalosti pleti a dodají vám unavený vzhled.

Ideální pro letní dívky, jako základ je vhodný BB-krém světlých tónů. Tyto krémy jdou velmi snadno a osvěžují pokožku.

Červenat

Dívky této barvy by neměly být příliš horlivé s rouge. Lícní kosti můžete jen lehce zastínit ve studených a růžových tónech. Jakékoliv červené, cihlové a hnědé odstíny by měly být kategoricky vyloučeny.

Oční make-up

Při výběru řasenky mějte na paměti, že to bylo v tónu s oční linky.Pokud jde o samotnou tužku, zde bude vypadat bohatě hnědá, šedá nebo tmavě modrá. Černé oční linii je třeba se vyhnout. Nedoporučuje se používat žádný typ očních linek.

Rtěnka

Mezi preferované odstíny - celá paleta růžových květů. Neváhejte si vybrat bobule, šeřík, třešně a další tóny růžové. Pokud dáváte přednost kreslení rtů tužkou, pak zkuste zvolit, aby tón byl tmavší než samotná rtěnka.

Barva vlasů

Mnozí z představitelů krásné poloviny lidstva, kteří mají typ barvy „Cold Summer“, mohou být nespokojeni s barvou svých vlasů, které jim příroda obdařila. Někteří to považují za příliš nudné, nenápadné a obyčejné.

A nakonec každá žena někdy přichází s myšlenkou změnit svůj vlastní obraz, a aby se mírně změnila její podoba, mnoho mladých dam se rozhodlo barvit své vlasy. Je dobře známo, že člověk je přesně barva vlasů, kterou měl od narození. Pokud se ale stále rozhodujete nebo musíte překreslit (například v případě šedých vlasů), měli byste si pamatovat jedno hlavní pravidlo: v žádném případě byste neměli volit odstíny, které jsou příliš tmavé nebo příliš teplé.

V opačném případě riskujete získání několika negativních účinků takového barvení: především se váš vzhled dramaticky změní. Například tmavá nebo čokoládová barva vlasů nebude harmonizovat s tónem pleti a barvou očí. To zase zničí celý váš pohled. Proto, pokud jste odhodláni změnit obrázek a barvit si vlasy, pak je lepší zvolit barvy ze studené palety co nejblíže k vaší přirozené barvě vlasů.

Je velmi módní nyní se uchýlit k neobvyklým, složitým metodám barvení: barvení, ombre, shatush a tak dále. Proto, aby nedošlo ke zničení typu barvy a nevytváření nadměrného kontrastu v jeho vzhledu, můžete překreslit pouze několik pramenů nebo použít částečné objasnění.

Šperky a doplňky

Co se týče bižuterie, pak jsou možnosti stříbrného a bílého zlata ideální pro typ „Cold Summer“. Šperky z bílých nebo růžových perel budou také skvělým doplňkem k obrazu. Pokud hovoříme o drahých kamenech, doporučujeme vám podívat se na možnosti v chladných barvách. Může být glazovaná, tyrkysová nebo smaragdová.

Je také důležité, aby podobná barva vzhledu správně vybírala příslušenství. Například, volba kabelku, dát přednost semišové nebo matné možnosti. Je však třeba se vyhnout výrobkům z lakované kůže.

Pokud si vyberete příslušenství pro léto, například sluneční brýle, důrazně doporučujeme, abyste se rozhodli pro opce, které mají černý rámeček nebo jsou vytištěny ve zvířecím stylu. Také body by neměly být příliš objemné a masivní. Bude to vypadat dobře modely stříbrné nebo jiné syté barvy ze studené palety.

Typ mužské barvy

Muži se také liší svým druhem barev. Ačkoliv se znaky „Cold Summer“ barev u mužů mírně liší od ženských charakteristik. Obecně platí, že muži této barvy mají světle blond, méně často - tmavě hnědé vlasy s popelavým odstínem. Jejich oči jsou šedé, modré, šedo-modré nebo šedozelené. Ale pokud jde o tón pleti, zde v létě muži se neliší v bělosti jejich obličeje, jejich tón pleti jde mírně do teplých odstínů.

Pokud mluvíme o šatníku, pak by muži tohoto typu barev měli věnovat pozornost monochromatickým modelům oblečení. Budou vypadat skvěle na denim. Mezi hlavní paletou, která vyhovuje mužům typu „Cold Summer“, můžete vypsat barvy ztlumených tónů. Může být šedá, tmavě fialová, zelené odstíny. Mezi jasnými barvami by měla být upřednostňována purpurová, žlutá, celadonová, modrá, smaragdová a také bílá nebo černá.

Slavní zástupci

Mezi celebrity patřící do tohoto barevného vzhledu patří Justin Timberlake, Cameron Diaz, Natalia Vodianova, Paris Hilton, Elizabeth Boyars, Uma Thurman, Mila Jovovich, Leonardo DiCaprio atd.

Stylové obrázky

Abychom se naučili správně vytvářet stylové obrazy, doporučujeme, aby majitelé barev „Cold Summer“ doporučili věnovat pozornost níže uvedeným příkladům.

Chcete-li vytvořit letní vzhled, dívky tohoto typu barev by si měly vybrat jemné pastelové barvy.

  • Například, vezměte si světlé světlé šaty světle růžové barvy nebo šampaňského barevného odstínu, doplňte je mléčně barevnou kabelkou (je lepší, když je to volba na řetízku nebo spojce). Vyzdvihněte sandály na vysokém podpatku zdobené jasným potiskem. Tímto způsobem můžete bezpečně jít na rande nebo jen na večerní procházku s přáteli.
  • Jako ležérní vzhled doporučujeme sestavit sadu tvořenou bílými šortkami a průsvitným tričkem v šedé nebo modré barvě. Jako příslušenství zde používejte béžový batoh malé velikosti. Šedé tenisky nebo bílé sandály se perfektně hodí do tohoto luku.
  • Pro chladné letní nebo jarní dny se hodí sada hubených džíny v kombinaci s bílým tričkem z volného střihu a taškou na ramenním popruhu v béžové barvě. Sbírejte boty se širokými podpatky nebo klíny. Zakryjte kabát tyrkysovým nebo světle modrým odstínem.
  • Jak bylo uvedeno výše, džínové oblečení bude ideálně vyhovovat mužským zástupcům tohoto typu barev.proto by základní sestavy pro každý den měly být vyrobeny v kombinaci s džíny.
  • Například, vyzvednout běžné džíny, doplnit tuto možnost smaragdově zelené tričko, a dát koženou bundu přes to. Jako boty používají oxfords nebo mokasíny se šněrováním. Získejte skvělý obraz na podzim a na jaře každý den. V této podobě můžete jít na schůzku s přáteli, na procházku a dokonce i na rande.
  • Pokud vytvoříte obchodní image, v tomto případě budou džíny nepatrně nevhodné. Formální oblek vybrat v tmavých barvách. Může být tmavě modrá nebo černá. Tuto možnost doplňte vínovou košili a nízkými oxfordy. Získejte skvělý způsob, jak jít do kanceláře nebo na obchodní jednání.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky