Typ barvy "Hluboký podzim"

Barevný typ Hluboký podzim

Všichni mistři, kteří pracují s vzhledem a obrazem, vědí, že hlavním tajemstvím úspěchu je pochopení barevného typu jejich klienta. Pro toto, lidé s jistými rysy jsou rozděleni do “jaro”, “léto”, zima ”a“ podzim. A někdy uvnitř jediného barevného typu jsou docela odlišní lidé s různými barvami očí a vlasů. V evropském stylu je obvyklé zvolit ne čtyři, ale všech dvanáct typů barev. Dnes zjistíte, jaký druh vzhledu je charakteristický pro "Deep Autumn".

Typ barvy Vlastnosti

Ženy-podzim jsou luxusní a elegantní, designéři je milují, z velké části jsou krásné ve své přirozenosti, plné ženskosti a šarmu. Hluboko (to se také nazývá „studené“, „tmavé“) Podzim je o něco více kontrastní než jiné podzimní podtypy, což je podobné jako u zimy. Ale dává jemný teplý tón pleti, stejně jako další příznaky.

Hluboký podzim může mít tmavé vlasy: kaštan, tmavě blond, čokoládu, hnědočernou. Barva nasycená očima, jasná (hnědá, zelená, lísková). Současně je tu mírně nažloutlý, zlatý odstín, načervenalý tón, ve vlasech jsou skryty ohnivé odstíny. Kůže je hladká, hladká barva, béžová, broskev, slonovina, a pihy (pokud existují) jsou teplé tmavé barvy, ne řvát. Podzimní studené odstíny, absolutní bledost kůže, modro-černé vlasy a modravé bílé oči jsou cizí.

Podzim málokdy mění přirozenou barvu vlasů: přirozený, krásný a bohatý přechodový tón harmonicky zdůrazňuje čistou a svěží pleť. Pokud se podzimní dívky rozhodnou pro módní pokusy, jsou pro ně vhodnější teplé hnědé, kaštanové a čokoládové odstíny s načervenalým, měděným nebo zlatým odstínem. Modro-černá, ashen blond, fialová a modrá tóny jsou zakázány, budou dávat bolestivý vzhled.

Hluboký podzim lze jen těžko nazvat „mladým“ - zdá se, že je to dost sebrané a důkladné ve srovnání s letními nebo jarními barvami jeho vrstevníků. Ale věk pro ženy na podzim přichází krásně a luxusně: je nepostradatelně zralejší, vznešenější. Dokonce i zralý „podzim“ lze jen těžko nazývat starými nebo mladými, vypadají úžasně s dobře zvolenou šatní skříní a správným make-upem.

Šatní skříň

Ženy podzimního typu mají často vynikající postavu, blízko standardní „přesýpací hodiny“: horní část těla a boky jsou vizuálně vyvážené, pas je jasně viditelný. Podzim je ženský a půvabný, ale ne jemný. Je plný šarmu a šarmu, takže to vypadá skvěle ve volných siluetách, polo-sousedících, stejně jako v klasice - A-silueta a rovný. Sexy těsné a sedící věci mohou zdůraznit nádhernou postavu, a tak, že obraz není příliš agresivní a vulgární, změkčují jej přidáním pláštěnky, halenky, svetru, například volného řezu.

Při výběru oblečení pro šatní skříň podzimní ženy dávejte přednost přírodním a vysoce kvalitním látkám, které jsou krásně přehozeny měkkými záhyby (hedvábí, samet, tvíd, vlna, bavlna, srst, kůže, ostatní). Texturované materiály vypadají jemně, s lehkým zdřímnutím, měkkým (ne lesklým) leskem. Podzim je blízký přírodě a přírodním, takže většina organických obrazů ve folkloru, etnickém a country stylu pochází z podzimních žen. Národní motivy a vzory jsou vhodné pro oděvy a doplňky subtyp hluboký podzim.

Orientální styl (velké doplňky ze zlata, přírodních kamenů, dřeva, kůže), třásně, štětce na oblečení a dekorace jsou kombinovány s obecným stylem podzimu, elegantně vyrazené.V šatníku hlubokého podzimu vypadají teplé pastelové odstíny všech barev dobře, hnědé, zelené od světla až po bohaté tóny. Červené, žluté, červené, zlaté barvy mohou být zastoupeny zejména široce (pšenice, švestka, broskev, lilek červený, brusinka lesní, písčitá, ostružina, losos, terakota, okrové gamma, burgundsko atd.).

Je lepší vsadit na korálové odstíny, vyhnout se chladným růžovým tónům. Dobré kombinace jsou získány v zelených barvách (smaragd, jedle, bažina, khaki, olivový), se žlutavými odstíny bílé (mléčná, smetanová, slonová kost), se zlatou, žlutou, měděnou, fialovou a červenou. Modrá barva může být také přítomna v šatníku hlubokého podzimu: to jsou tmavě modré tóny, mléčně modrá, azurová s teplým tónem, jako tlumené, změkčené a nasycené sluncem.

Ale z čisté studené, neonové, růžové, fialové, bílé a černé by mělo být opuštěno. Černá je lepší nahradit nasyceným antracitem nebo tmavě hnědou. Jasné kontrasty barev jsou cizí hlubokému podzimu, ale měkčí odstíny nebo klasické kombinace v teplých barvách dobře fungují. Je překvapující, že podzim snadno asimiluje jasné, nasycené a dokonce „alyapistye“ (někdy babičky) vzory. Například, dravé tisky (hadí kůže, leopard, tygr) jsou nejvíce ze všech podzimních podzimních žen, stejně jako kontroverzní luxusní (luxusní) styl. Zbývající typy barev jsou značně ztraceny a zmizí v nich a podzim se stává jasným, drahým a luxusním.

Chcete-li zdůraznit hladkou pleť a výhodně odstínit barvu očí a vlasů, vyberte si základní věci tmavě hnědé, nasycené zelené a načervenalé odstíny nebo jejich pastelové varianty. Pokud jsou nutné studené barvy, je lepší je oddělit od obličeje teplým základním tónem. Na takovém pozadí bude snazší sbírat zbývající detaily obrazu, je výhodné porazit vaše výhody.

Aby byl obraz pevný, věnujte pozornost doplňkům a šperkům. Zbavte se jednoduchých šperků a cenově dostupného příslušenství, které vytvoří nesoulad s vaším hlubokým, krásným a bohatým typem barev.

Doplňte

Make-up umožní každé ženě být expresivní a sebevědomý, pokud je správně vybrán. To je pravda - znamená to, že se bere v úvahu typ barvy a jeho vlastnosti. Paleta kosmetiky pro hluboký podzim se skládá také z teplých barev a šatníku.

Temný podzim má dokonce zlatou pleť, někdy tmavou. Šťastné holky barvy hlubokého podzimu stěží potřebují nadaci a korektory. Tato přirozeně sametová broskev nebo zlatý odstín téměř nepotřebuje rouge. Proto mohou být nahrazeny bronzerem, a pokud si zakoupíte univerzální tužky pro maskování, pak musíte věnovat pozornost prostředkům se žlutavým pigmentem. Mírně žlutý nebo zlatý odstín by měl být základem a práškem. Mimochodem, letní trendy s důrazem na zlatou kůži (třpytky, bronzery, bronzový ruměnec a prášek) jsou dokonale kombinovány se sametovým tónem obličeje a doplňují večerní a slavnostní obrazy.

Hluboký podzim má v přírodě výrazné oči a obočí, které nepotřebují velkou barevnou korekci. Naopak, mohou být příznivě zdůrazňováni a dávají elegantní tvar. Udělej si obočí jasnější pomoc tužka, řasenka na obočí nebo speciální sada (vosk a obočí stíny) hnědé tóny. Pro dosažení ohýbání, délky nebo objemu lze volitelně použít odstínové řasy s inkoustem. Oční stíny vybírat s teplým tónem - zelená, hnědá, zlatá, takzvané přírodní nebo nahé palety také činí vaše oči výrazným.

Lila a broskvové tóny najdou uplatnění, zkuste si vybrat teplejší a klidnější odstíny bez jasných a růžových pigmentů. Rtěnka v arzenálu hlubokého podzimu může být nejkrásnější a nejzajímavější barvy: od průhledných a delikátních "přírodních" (také se nazývá "šampaňské" až po tmavé třešně, s péčí v teplém gametu - korály, mrkve, mědi).Současně chladné růžové, fialové a neonové odstíny, fuchsie mohou zničit jakýkoliv podzimní pohled. Podšívka na rty může být stejná jako rtěnka nebo tmavší tón. Pro každou podzimní dívku je důležitá rovnováha v make-upu: vyberte si oči nebo rty.

Slavné ženy

Nejlepší příklad pro tvorbu vlastního stylu je foto celebrity. Když se na ně podíváte, bude pro vás snazší porozumět a orientovat se, pokud toto nebo takové oblečení a make-up vyhovují vašemu typu barvy.

Pro takový „kopírovací“ styl vyberte celebritu, jejíž barevný typ je co nejblíže vaší (barva očí, vlasy, rysy obličeje). Lidé stejného typu barvy mají často podobnou strukturu obličeje a postavy, takže tento způsob výběru stylu je jedním z nejvýhodnějších! Může pomoci přátelům a známým. Pokud vám na schůzce řeknete, že vypadáte jako jedna nebo jiná celebrita, sledujte její obrázky v bulvárních a časopisových časopisech. S největší pravděpodobností vám poskytne mnoho užitečných příkladů a poučení ze stylu.

Pokud popis hlubokého podzimu nepřinesl jasnost, pak se podívejte na fotografie slavných žen tohoto typu. Který z nich vypadáte:

 • Eva Langoria;
 • Keira Knightley;
 • Julia Roberts;
 • Michelle Obama;
 • Holly berry;
 • Jessica Alba;
 • Katie Holmes;
 • Jennifer Lopez;
 • Eva Mendezová;

Mezi populárními domácími hvězdami můžete také najít příklady temného podzimu:

 • Maya Plisetskaya;
 • Anna Bolšová (s hnědými vlasy);
 • Anna Kovalchuk;
 • Bianca a Nyusha.

To druhé by mělo být řečeno odděleně: zpěváci rádi hrají s černou. Přizpůsobení jasných a chladných modrých barev na červeném koberci však opět zdůrazňuje, že podzimní řada je k nim blíže. Ano, některé z chladných barev (šedozelené odstíny, modravé, vínové) ze zimního období někdy jdou velmi hluboko na podzim, ale jiné svěží barvy zcela zkazí dojem.

Věnujte pozornost těmto krásám - Kim Kardashian a Penelope Cruz. Mají poněkud pestrý a kontrastní vzhled, na kterém se tyto celebrity v zimě snadno reinkarnují z podzimního barevného typu a v tomto pomáhá profesionální oprava fotografií. Vytváří pouze teplý tón pleti a dokonale vyrovnanou pleť. Ale sotva si vzpomenete na alespoň jedno jasně modré nebo růžové šaty v jejich šatníku, protože tyto barvy vytvoří ošklivé zvýraznění a učiní váš obličej unavený. Takové "transformace" - akrobacie, tak vezměte na vědomí příklady hvězd a vyzkoušejte je sami.

Skutečná žena, bez ohledu na její typ barvy, by měla experimentovat s obrázky, aby našla svůj vlastní styl!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky