Jaké barevné šaty jsou vhodné pro brunetky?

Jaké barevné šaty jsou vhodné pro brunetky?

Brunetky - nejkrásnější člověk bez nadsázky. Připomeňme, alespoň Angelina Jolie nebo Penelope Cruz, která obrátila mnoho mužů, a to i na ty, kteří se ve společnosti přátel chlubili, že jsou potěšeni blondýnkami. Tajemství jejich popularity je schopnost vybrat si správné oblečení pro jejich vlasy. Jaké barevné šaty jsou vhodné pro brunetky?

Proč temné vlasy krásky řídit muže šílené? Mají vlastní charisma. Muži, kteří se dívali na vlasy, hádali, že je v nich vášnivá vášeň, jsou pro ně neuvěřitelně sexy, atraktivní. A není nutné, aby se oblékaly do hlubin duše, aby se oblékly do šatů jasně červené nebo vínové. To je běžná chyba všech, kdo podniknou první kroky při obnově obrazů pro dospělé, kteří chodí na univerzitu, za prací nebo na procházku. Důležitá změna: některé brunetky nosí světlé a nevypadají vzdorně, zatímco jiné dávají přednost pastelovým odstínům. Je to pravda?

Jaká je barva brunetek? Je ovlivněn odstínem vlasů, odstínem kůže, barvou duhovky a řadou osobních vlastností vzhledu a postavy. Seznámení s tímto článkem dá hodně: dívky pochopí, jak si vyrobit šatní skříň a vypadají stylově ve společnosti.

Tón pleti

Pravá pravda: některé barvy jsou kontraindikovány dokonce i takovým jasným osobnostem, jako jsou brunetky. Čím chladnější je rozsah barev, tím slabší obličej. Studené barvy zvýrazňují zčervenání pleti a dělají z ženy nemocnou a unavenou.

Barva očí

Výběr oblečení vědomě a vážně, její barva změní vzhled, což je výraznější a jasnější. Některé oblečení dodávají kůži záři, zatímco jiní se lesknou. Někdy je možné dosáhnout obou současně.

Vlasy

Barva oděvu je vybrána tak, aby zdůrazňovala odstín vlasů, a neporovnává se s ním.

Móda

Externí data hrají primární roli při výběru barvy oblečení, ale nikdy nezapomenou na módní trendy sezóny.

Jak určit typ barvy

"Teplé" brunetky: rysy

 • Výrazný žlutý pigment na kůži;
 • Pleť je světle porcelánová, příliš světlá a narůžovělá. Každý rok se vyskytují problémy s opalováním, protože kůže se téměř nerozpálí nebo se opálí pomalu.
 • Žíly na zápěstí jsou zelené nebo s nazelenalým přetečením;
 • Světlý obličej bude dávat zlaté náušnice;
 • Když má na sobě sněhově bílé oblečení, kůže se stává nažloutlou;
 • Šaty z bledě růžového broskvového přílivu vypadají perfektně na „studených“ brunetkách.

„Studené“ brunetky: rysy

 • Převaha červeného pigmentu na kůži;
 • Kůže obličeje a rukou je tmavá nebo světlá s broskví nebo zlatým odleskem;
 • Žíly na pažích jsou modravé, s jasně modrým odstínem;
 • Stříbrné náušnice dodají obličeji jas;
 • Když se oblékají bílé šaty, kůže se stává modravou;
 • Šaty s jasně růžovým subtone vypadají perfektně na "studených" brunetkách.

Co na sebe

"Studené" dámy

Před voláním univerzální možnosti je tedy nutné popsat, jak navenek vypadají ti, kteří v zásadě chodí studené tóny. Takové mladé dámy mají zářivě černý nebo hnědošedý odstín vlasů a jejich kůže je příliš světlá. Příroda je obdařila kontrastem, protože lehká bledost + bohatá barva vlasů = dokonalý vzhled. Jediné, co musíte pro sebe pochopit, oblečení v barvě by nemělo vyčnívat na pozadí vzhledu. Vyhněte se oranžové, hořčici, žluté, khaki, olivám, šedozelené. Šaty takové škály barev změní mladou dívku na starou ženu nebo jí nedovolí vyčnívat z davu.Bílá barva nevyhovuje ženám s příliš lehkou kůží. V opačném případě dojde ke sloučení s odstínem pleti, který rozostří hranice oblečení.

Nejlepší kombinace pro dívky s takovým vzhledem: barva levandule, fuchsie, smaragd, fialová, modrá studená oblast, modrá, neon. Pouze oni dostanou průchod k provádění nekonečných experimentů s různými odstíny barev ve stejném oblečení. Doporučují také šaty a kostýmy v tónech karamelu, mléčné čokolády, růžové a broskvové. Aby nedošlo k přepsání pravidel z článku, poskytněte univerzální poradenství. Který Světlý vzhled je poskytován těm, kteří se budou snažit, aby barevný gamut šaty byly měkké. Stříbrný a platinový náramek s vložkami z kubického zirkonu a zirkonia doplní vytvořený obraz.

Teplé Brunetky

Tyto dámy jsou skutečnými „tmavými“ nebo světlými majiteli. Srst je tmavě kaštanová s červeným odstínem a měděnou barvou. S takovými externími daty jsou vybrány oblečení oranžové, červené, korálové, terakotové nebo hnědé. Ukazují, že se oblékají do kostýmů oliv, zeleného kapusta a khaki. Vyhněte se růžovým s výrazným bledým, světle šedým, hnědošedým odstínem, protože takový oděv zkazí světlý vzhled, takže je v davu nerozeznatelný. Z šperků jsou vybírány zlaté šperky s třpytivými a viditelnými drahokamy. Nikdy neberte stříbrný gizmos s takovým vzhledem.

Hnědé šaty

Obleky a šaty v barvách bílé, zelené, modré, červené a mokré jsou nejlepší pro hnědé oči. S vybledlou kůží vyberte halenky, trička, šortky, barevné odstíny. Také nýty a upevňovací prvky by měly být neviditelné. V opačném případě na sebe narazí celý efekt a mladou dámu za touto ulicí nevidí. Pokud chcete jas, je lepší koupit dražší šperky a bohatý barevný gamut. Náušnice a náramky s fialovými, žlutými kameny zdůrazňují vybrané oblečení a jeho texturu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky