Pánský chker

Pánský chker

Charakteristické rysy

To je věřil, že choker je čistě ženské příslušenství, ale pokud se ponoříte do příběhu, je jasné, že ve fázi svého vzhledu takový ornament mohl být nalezen na krku mužů. Tento výrobek má atraktivní a stylový vzhled, takže bude vypadat perfektně na každého muže.

Časy, kdy zástupci silné poloviny lidstva nemohli nosit šperky, byli pryč. Pokud chce člověk v moderním světě vypadat stylově a módně, určitě potřebuje určité příslušenství. A co by mohlo být lepší, než sofistikovaný šok, který bude zdůrazňovat individualitu a chuť člověka?

Historie

Nejprve musíte zjistit, co přesně znamená slovo „choker“. Doslovně se překládá jako "smyčka", protože musí být nošena tak, aby výrobek pevně zakryl krk.

Předky této výzdoby jsou američtí indiáni. První tlumivky v jejich vzhledu byly velmi podobné tetování a měly zvláštní symbolický význam. Mayové nosili tlumivky, protože věřili ve své jedinečné ochranné a ochranné vlastnosti.

Muži ve starověké Indii nosili tlumivky, zotavující se v bitvě. Oni mají tuto výzdobu také měl symbolický význam, protože to bylo znamení bojovníka. Indičtí muži dávali přednost tlumivce ze dřeva, ptačích kostí nebo kostí divokých zvířat.

Odrůdy

Na moderním trhu existuje velké množství modelů, které se vyznačují tvarem, materiálem a barvou. Obrovský rozsah umožňuje každému člověku vybrat si nejoptimálnější variantu pro jeho obraz.

Kůže

Pánské tlumivky vyrobené z pravé kůže jsou velmi oblíbené díky svému atraktivnímu vzhledu a odolnosti. Kromě toho, kožené výrobky jsou považovány za univerzální, takže tato dekorace může být nošena téměř s jakýmkoliv oblečením. Kožené tlumivky jsou také velmi žádané, protože poskytují co nejpohodlnější nošení, nezpůsobují podráždění kůže a alergické reakce.

Z gumy

Charakteristickým rysem kaučuků je, že při vystavení vodě nemění svůj tvar. Odolnost proti vlhkosti dokonce umožňuje plavat bez odstranění této dekorace. Dokonce ani slaná mořská voda nemá žádný vliv na materiál.

S magnety a ionty

Pokud chcete získat nejen atraktivní dekoraci, ale i užitečný produkt, pak jsou tlumivky s magnety a ionty přesně to, co potřebujete. Použití tohoto příslušenství vám umožní zlepšit krevní oběh v těle, aktivovat buňky, urychlit metabolické procesy a příznivě ovlivnit zdraví. Kromě toho přítomnost magnetů a iontů pomáhá stabilizovat nervový systém a normalizovat krevní tlak.

Tattoo chokers

Tattoo chokers jsou tkaný náhrdelník, který se vejde do krku co nejtěsněji. Charakteristickým rysem tohoto modelu je jeho jemnost, takže ornament připomíná tetování;

Opletené

Je-li nutné vydat šok s drahými kovy nebo kameny, pak není nic lepšího než tkaný tulák. Hustota uložení na krk závisí na tom, jaké materiály byly použity ve výrobním procesu.

Metallic

Tyto pánské šperky budou vynikající volbou pro každodenní nošení. Do jisté míry, kov chokers může být volán univerzální verze, zatímco oni vypadají skvěle s džíny, tepláky nebo šortky.

Široký

Pokud jen před několika lety měly takové dekorace jen ženy, nyní se ve sbírkách designérů objevují i ​​pánské varianty širokých šoků. Hlavní výhodou takového vynikajícího příslušenství je, že se může nosit s svetrem.

Široké tlumivky budou ideální akvizicí pro muže, kteří mají malý krk. Přítomnost takového produktu vám umožní vizuálně zvýšit objem krku a dát obraz mužnosti.

Z přírodních kamenů

Přírodní kamenné tlumivky jsou ideální volbou pro každého člověka. Tyto produkty vypadají velmi stylově a atraktivně, což umožňuje vytvořit zajímavý a živý obraz.

Dřevo

Dřevěné tlumivky jsou obvykle prováděny jako korálky a jsou ideální pro dovolenou na pláži. Vzhledem k přítomnosti jedinečných komponent se tyto produkty nebojí vlhkosti, neztrácejí barvu od kontaktu s ní a jsou trvanlivé.

Módní trendy

Šok je tak populární a vyhledávaný šperk, který lze nosit téměř s jakýmkoliv kusem oděvu. Jedinou výjimkou je obchodní styl, protože muž v obleku s takovou výzdobou bude vypadat hloupě. Tato bižuterie bude skvěle vypadat na muže jakéhokoliv věku a velký výběr modelů vám umožní vybrat si ten správný způsob i pro nejnáročnější chuť. V této sezoně jsou oblíbené tlumivky vyrobené ze semiše, kůže, plastu, kovu nebo dřeva.

Model a přítomnost dalších prvků tlumivky závisí na tom, jaký druh oblečení bude opotřebovaný výrobek.

Například, pokud jsou šperky vybrány pro klasické džíny a tričko, pak je nejlepší zvolit skromnější možnosti, ale pod motorkářským stylem si můžete koupit tlumivky s kovovými vložkami. Sportovci si často vybírají tlumivky zdobené kamínky nebo jinými drahými kameny.

Velkou poptávkou v současné sezóně jsou možnosti, které jsou v etnickém stylu. Tato výzdoba bude cestou k státním svátkům a oslavám.

Co na sebe

Aby vybraný produkt dokončil obraz co nejvíce a aby vypadal atraktivně, je nutné zvolit správnou skříň. Volba konkrétní věci závisí na stylu, kterým bude nošení nošeno:

  • Obchodní styl - jeden z mála, s nímž se tulák nebude kombinovat. Neexistují žádné výjimky;
  • Gotický styl, která se vyznačuje jasnou převahou černé barvy, takže dekorace by měla být provedena v příslušném barevném schématu. Totéž platí pro takové oblasti, jako je punk nebo punk rock;
  • Neformální styl. S ním můžete také dusit, ale musíte pečlivě zvážit šatní skříň. Ozdobte v černé barvě dokonale v kombinaci s bílým nebo černým tričkem a džíny. Pokud je to košile, pak je nejlepší vybrat neutrální kůže možnosti pro to. A se sportovním kovovým šperkem bude skvěle vypadat.

Jak si vybrat

Dnes existuje na trhu obrovské množství modelů, takže ne každý člověk si může vybrat výrobek, který mu vyhovuje. Člověk by měl přistupovat k procesu výběru šperků s maximální odpovědností, aby vypadal co nejatraktivněji a nejlaději.

Návrhy se pohybují od nejběžnějších až po komplexní, které jsou vyrobeny z přírodních kamenů nebo zdobené drahými kovy. Šok bude skvělý módní doplněk, pokud bude správně vybrán. To lze provést pouze v případě, že jasně sledujete určité klíčové body výběrového procesu.

Choker - dekorace, která by měla být zvolena v závislosti na velikosti krku. Proto je důležité nejprve změřit krk a pak si koupit takový módní doplněk. Hlavním bodem choker je, že by se měl co nejvíc dotýkat krku.

Druhým krokem je odhad délky a šířky krku. Je třeba mít na paměti, že tlumivky budou vypadat skvěle na muže, kteří se mohou pochlubit dlouhým krkem. Pokud máte krátký krk, šperky nebudou vypadat stylově a elegantně. S velkou touhou nosit, i přes krátký krk, můžete si vybrat jemné možnosti.

Stejně jako ostatní dekorace mají i tlumivky přímý vztah s tvarem obličeje. Pokud vám příroda udělila kulatý obličej, pak takový stylový předmět rozhodně není pro vás, ale s oválným tvarem si můžete vybrat výrobek jakéhokoliv designu a velikosti.

Tak, pánské tlumivky jsou jedinečným doplňkem, který osloví každého znalce módních věcí. Velký výběr modelů a vzorů umožňuje i nejnáročnějšímu muži, aby si vybral nejlepší variantu pro svůj vzhled a obraz. Pokud chcete vypadat stylově, zdůrazňovat svou individualitu a stylový vzhled, nejlepší řešení budou pánské tlumivky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky