Druhy tkaní zlatých řetězů pro muže

Druhy tkaní zlatých řetězů pro muže

Vlastnosti

V současné době existuje velké množství zlatých řetězců s nejrůznějším tkáním. Každý z nich má svou vlastní historii vzhledu, stejně jako jeho tvůrce. Mistři a klenotníci se snažili vytvořit něco originálního, zobrazující stále zajímavější strukturu vazeb na náčrtcích, dávajících do svých kreseb nějaký význam. Na první pohled, mnoho z tkaní zlatých řetězců jsou velmi podobné, ale pokud se podíváte pozorně, můžete vidět, jak rozmanité a jedinečné jsou.

Pánský zlatý řetízek může být prezentován jak ve formě náramku, tak ve formě náhrdelníku. Může sloužit jako samostatné příslušenství a může být použit pro přenášení kříže, přívěsku, přívěsku. Velký řetěz kolem krku zlata je nezávislá ozdoba, kterou není třeba doplňovat. Má pevný a luxusní vzhled, takže může zdůraznit vysoké společenské postavení každého člověka.

Tkaní zlatého řetězu může drasticky změnit jeho vzhled. K dispozici jsou řetězy s takovými vazbami, které se dají nosit denně, a jsou zde více elegantní dekorace, které jsou vhodnější pro zvláštní příležitosti. Tkáním se také rozlišují zlaté, pánské a dětské řetízky. Některé vzory jsou však stále vhodné pro lidi naprosto jakéhokoli pohlaví a věku. Kromě toho typy provedení zlatého řetězce ovlivňují jeho spolehlivost a sílu.

Nejvhodnější pro muže jsou následující typy tkaní:

Kotva

Tento druh obdržel toto jméno kvůli skutečnosti, že odkazy jsou opravdu vizuálně podobné řetězci pro kotvu, protože každý další odkaz je kolmý k předchozímu. Nejběžnější typ takového mužského zlatého řetězu se skládá z kulatých prstenců, zatímco složitější a zajímavější varianta zcela opakuje tkaní lodního řetězce. Ve druhé verzi měly spoje tvar oválu s dělící linií ve středu. Více originálních poddruhů kotevního řetězu je zkroucené kotevní opletení, které je zkroucené kolem jeho osy, a každý článek má mírně nepravidelný, zakřivený tvar.

Typ kotvy patří k unisexu, ale tyto řetězy jsou stále častěji nošeny muži. Pro pánské řetězy je charakteristická vazba větších článků, protože tyto řetězy jsou masivnější. Váha pánského řetězu zpravidla činí asi 50 gramů, v závislosti na jeho délce. Pánské šperky s takovým vzorem jsou považovány za velmi praktické, protože jeho prstence téměř neshromažďují nečistoty a prach uvnitř. Navíc tkaní tkaní je velmi spolehlivým a silným typem vzoru, takový řetěz se po dlouhou dobu nedeformuje a za normálních podmínek jeho nošení se neroztahuje.

Nejoriginálnější řetězy tohoto typu jsou šperky s tkáním v několika řadách. Obvykle je to tři nebo čtyři úrovně. Taková tloušťka řetězu vypadá velmi pevně, a proto je toto tkaní mezi lidmi velmi oblíbené.

Předpokládá se, že kotevní řetězy jsou vhodnější pro mladistvé a mladistvé do třiceti let. Starším mužským stylistům se doporučuje dát přednost klasičtějším modelům zlatých řetízků kolem krku.

Benátský

Tento typ je odvozen od tkaní tkaní, ale má některé charakteristické rysy. Vazby benátského tkaní větší a zároveň mají tvar čtverce nebo obdélníku. Dalším charakteristickým rysem je, že díry uprostřed každého spoje jsou poměrně malé. Každý článek je také namontován kolmo k předchozímu, ale tyto komponenty zlatého řetězu mají plošší tvar.

Jedná se o unisex řetězec, větší modely jsou zpravidla voleny muži. V sobě tkaní je poměrně neobvyklé, ne každý mistr to zvládne ručně. Aby se tento zlatý řetěz, mistři používají speciální stroj. Tato odrůda se vyznačuje spolehlivostí a pohodlím.

Obrněné

Jiný typ je tkaní tkaní, který je poněkud podobný kotvi, ale má množství rozdílů od toho. Každá vazba v takovém zlatém mužském ozdobě je mírně zploštělá, vazby jsou méně objemné a rovnoměrnější, takže takový řetězec je praktičtější: nezachycuje oděvy a nevyvolává pocit nepohodlí na kůži. Typicky tyto řetězy navíc pracují a brousí speciální zařízení. Pánské pancéřované zlaté šperky jsou větší než dámské šperky a mají drsnější vzhled.

Takové tkaní je lepší dát přednost dospělým mužům. Muži, kteří nosí brnění-oděné řetězce mají tendenci přitahovat pozornost a zdůraznit své vysoké postavení ve společnosti. Takový zlatý řetízek bude úžasným dárkem pro slušného muže, který následuje módu.

Figaro

Tento druh je odvozen od brnění tkaní, tolik je zaměňuje. Figaro je jiné v tom, že je méně uniformní než skořápka. Každý odkaz je také umístěn ve stejné rovině jako předchozí, ale mohou se lišit velikostí. Zpravidla jsou vazby takového řetězce drženy pohromadě podle určité pravidelnosti: jeden velký prvek, pak několik malých (obvykle tři nebo čtyři) a pak velký prvek a tak dále. Obecně, celý mužský figaro řetěz je tvořen do obyčejného vzoru opakování v kruhu.

Figaro je výhradně mužská forma tkaní. Je to docela spolehlivé a obecně pohodlné nošení. Je to někdy, že spoje takového řetězu mohou být zkrouceny kvůli rozdílům ve velikosti. Ale takové tkaní je docela krásné.

Rhombo

Tento druh dostal své jméno díky tvaru vazeb, které mají tvar kosočtverce. Tento typ mužského zlatého řetízku má minimalistický vzhled, proto vyhovuje téměř každému stylu a je velmi oblíbený mezi muži. Tento typ může být vytvořen ve dvou šířkách, tento typ má dvojitý rhombus. Řetězy jsou zpravidla vyrobeny z tohoto typu tkaní na krku a pro pánské zlaté řetízky - nejčastěji se používají náramky tkané trojitým kosočtvercem. Tyto tkaní patří mezi nejsilnější, protože každý článek není spojen s jedním, ale s několika sousedními spoji najednou, takový řetěz je obtížné zlomit. Široké zlaté šperky vypadají brutálněji, a proto jsou skvělé pro muže.

Bismarck

To je jeden z nejběžnějších typů tkaní, který se také nazývá kardinál. Je to jeden z nejstarších a proto nejspolehlivějších. Je tak silný, že takový řetěz je téměř nemožné prolomit nebo poškodit, proto je ideální pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl a mají zájem o sport.

Tento typ vzoru je vhodný jak pro muže, tak pro ženy, protože takový zlatý řetízek je velmi krásný a luxusní. Muži v něm, především, jsou přitahováni pevností a zajímavým designem, stejně jako spolehlivostí upevnění článků. Jedinou negativní stránkou tohoto typu zlatého řetězu je, že jeho vazby jsou poměrně malé, a proto jsou snadno ucpané špínou a prachem. To je důvod, proč je tato dekorace poměrně obtížné čistit.

Řetěz Bismarck je vhodnější pro muže se silnou postavou, protože tento druh řetězce se zdá být poměrně velký. Nejlepší je dát takový zlatý řetízek mužským sportovcům.

Bismarck

Další klasické pánské tkaní, které získalo svou slávu v polovině minulého století. Je to velmi všestranná vazba, která osloví člověka jakéhokoliv věku, bez ohledu na sociální postavení a styl oblečení.Bismarck se vyznačuje prolamováním a krásou, takový zlatý řetízek bude vypadat luxusně na krku každého člověka. Zlaté řetízky Bismarck s diamantovým obličejem budou elegantně zařízené.

10 foto

Někteří zvažují takové tkaní být univerzální, který je vhodný jak pro muže tak pro ženy, ale, zpravidla, Bismarck řetězy jsou noseny muži, protože tento typ je trochu hrubý. Takové zlaté šperky mohou být nošeny pod oblečením, například pro nošení kříže, nebo to může být nošeno přes oděv jako nezávislé šperky. Řetězec Bismarck se dokonale hodí pro obchodní image. Bismarcková vazba na řetízku s velkými spoji se zaměří na mužnost svého majitele.

10 foto

Had

Tento typ dostal své jméno podle anglického slova hada. Tento název je oprávněný, protože takováto dekorace ve vzhledu má skutečně zaoblený konvexní tvar a je tvořena prvky připomínajícími hadí kůže. Každý další odkaz se hodí těsně k předchozímu, skládajícímu se do pevného zlatého řetízku. Takový řetěz má dobré leštění, a proto má hladký povrch. Jinými slovy, takový řetězec se nazývá šňůra, protože ve skutečnosti vypadá jako šňůra.

Tento druh zlatého řetízku nelze roztříštit kategoricky, protože je velmi elastický a může být poškozen nebo zlomen pod tlakem. S takovým řetězem musí být velmi opatrně zacházeno. Kromě toho vyžaduje zvláštní péči.

Takový zlatý pánský řetěz může být nejen kulatý, ale také čtvercový, plochý. Druhá možnost je výhodnější, protože je velmi praktické nosit. Tento model se při nošení kolem krku nelepí na kůži a oblečení. Pro mužské modely řetězců se "had" vyznačuje přítomností větších článků. Jejich velikost výrazně ovlivňuje šířku a tloušťku celého zlatého řetězu jako celku.

Velmi populární typ pánského zlatého řetízku, tkaného z několika řetězců hadů, je velmi populární. V tomto případě jsou považovány za základ tři proužky hadovitého řetězu s plochým průřezem, které jsou opleteny. Ukazuje se tedy, že je to krásný široký mužský řetěz s neobvyklým vzorem. Někteří klenotníci představují řetězy ve formě copánků, tkaných z různých druhů zlata. Pánský řetěz, tvořený kombinací bílého a žlutého zlata, vypadá velmi solidně a luxusně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky