Stříbrný pánský řetěz s tkáním "Bismarck"

Stříbrný pánský řetěz s tkáním Bismarck

Řetězec je příslušenství, které neztratí svou popularitu v průběhu času. A je stejně dobrý pro obě pohlaví. Vše záleží na tkaní. Dámské řetízky jsou jemnější a drobnější, pánské - masivní a brutální.

Základní technologie tkaní

V závislosti na technologii tkaní přidělte pancéřování a kotvu. "Bismarck" a "Pearl" tvoří zvláštní skupinu.

Kotva. Charakteristickým znakem je kolmé umístění vazeb vůči sobě. Vypadá velmi zajímavá vazba kordu, ve které je řetěz tvořen dvojitými spoji. Tkaní kotev je jedním z nejspolehlivějších.

Tvar článků může být velmi různorodý: kruh, ovál, čtverec.

Carapace. Není náhodou, že tato skupina řetězců nese toto jméno. Odkazy vytvářejí druh skořepiny a jsou umístěny ve stejné rovině. Obvykle se jedná o široký a plochý řetěz.

Perlina. Řetězec tvoří prvky, které spojují vlákno. Výrobek připomíná miniaturní korálky. Tyto podmíněné korálky jsou kulaté, válcové, oválné, hladké, s řezem. Tato volba je ideální pro ženy.

Bismarck. V podstatě je tento typ tkaní používán v pánských řetízcích, které vzhledem k mohutnosti spojů vypadají jasně a chytlavě. Dekorace s tímto typem tkaní nepotřebuje přívěsky. Přetěžují ho a ztratí své kouzlo.

Vlastnosti

Tkaní "Bismarck" se vyznačuje trvanlivostí. Takový stříbrný pánský řetízek vypadá mohutně a působivě vzhledem k přiléhavému spojení odkazů, které ho zanechávají. Některé typy tkaní jsou prováděny pouze ručně. Další jméno "Bismarck" - kardinál nebo Kaiser.

Existuje několik typů tkaní "Bismarck":

  • Plochý nebo pramínek. Každý odkaz vypadá jako dvojitý kruh. Řetěz je poměrně široký a plochý. Je vhodný pro muže i ženy.
  • Semi-volume nebo spring. Velmi krásná a elegantní výzdoba. Spojky jsou vzájemně propleteny v různých rovinách a tvoří objemový řetěz. Kruhové spoje tvoří základ, který je navíc opleten oválnými kroužky. Parametry tloušťky a šířky těchto výrobků jsou téměř stejné.
  • "Python". Tento typ tkaní napodobuje plaz. Ne náhodou má odpovídající jméno. Vypadá volumetricky a mimořádně, ale bezpochyby stylově a módně. Má další jména: americký, italský, benátský, rozmar, faraon.
  • Royal nebo Byzantium. Takové dekorace jsou považovány za nejrozsáhlejší. Spojení jsou propletena v komplexním pořadí. Vypadají skvěle na krku mužů.
  • Fox ocas. Základ tvoří spárované propojení. Jedná se o variantu královského tkaní. Takový výrobek může být kulatý nebo čtvercový. Spojení čtvercového řetězu těsněji zapadají do sebe. Dekorace vypadá jako krajka s podmíněným čtvercovým průřezem. Ocas kulatější lišky je výraznější.
  • Dvojitá (dvojitá řada "Bismarck"). Tato metoda se často používá při výrobě náramků. Často se používá dodatečná dekorace ve formě kamenů, vložených uprostřed opakujícího se prvku. "Bismarck" sám o sobě je poměrně masivní, ale v tomto případě jsou v řetězci dva řádky. Hotový výrobek je proto velmi široký a velký. Nosit kolem krku je lepší zvolit jinou možnost.

Tipy pro výběr

Pokud chcete, aby stříbrný řetízek vydržel dlouhou dobu, vyberte si výrobek s ruční tkaní. Tato metoda je již delší dobu a je časově testována. Pro výrobu vazeb se používá stříbrný drát. Ručně vyráběné řetězy jsou nejdražší.Ale oni jsou zase nejsilnější.

Další možnost rozpočtu - řetěz vyrobený strojem. Základní kov je vzat na kterém stříbrný pás je zraněn. Poté se podklad leptá. Výsledkem je prázdný řetězec uvnitř. To může vypadat docela masivně, ale zároveň mají malou váhu. Ve srovnání s řetězcem ručního tkaní není takový výrobek dostatečně silný.

Jedním z hlavních kritérií pro výběr řetězce pro muže - postavu. Tenké muži by si měli vybrat produkty, které mají malé vazby. Masivní verze jim nevyhovuje. Velký nebo široký řetěz bude vypadat dobře na krku velkých mužů. Navíc jej vizuálně prodlužuje.

Často muži nosí řetěz s křížem, ikonou nebo medailonem, které jsou dost těžké. Tento přídavek snižuje životnost řetězu. Proto jsou robustní, pancéřované nebo kotvící produkty vhodné pro nošení závěsů. Je lepší zavěsit závěs na lehký nebo zkroucený řetěz, stejně jako automatické zavěšení.

Ať je řetězec jakýkoliv, je někdy nutné jej odevzdat klenotnické dílně, aby vyčistila a odhalila závady. Klenotník identifikuje zranitelnost, odstraní je a šperky potěší svého majitele na dlouhou dobu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky