Dětské zlaté řetízky

Dětské zlaté řetízky

Děti vždy chtějí být jako dospělí ve všem. To platí pro chování, chování, oblečení, šperky. Nyní se můžete často setkat s malým dítětem se zlatým řetízkem kolem krku. Co je to? Touha rodičů ukázat svou hodnotu, oddávat se přáním dítěte nebo vlivu módy?

Neexistuje jednoznačná odpověď a vždy budou dva názory: klady a zápory. Ale v každém případě mají právo se rozhodnout, zda si zlato koupit pro dítě nebo počkat, mají pouze rodiče.

Dětské řetízky kolem krku jsou nepochybně velkým rizikem. Psychologové a pediatrové se jednomyslně doporučují, aby si kupovali šperky pro děti nejméně pět let, protože pouze v tomto věku může dítě vědomě vyhodnotit prostředí.

Tipy pro výběr

Do dnešních dnů nelze v klenotnictví najít speciální řetězy pro dívky a chlapce. Ty prostě neuvolňují. Ale můžete si vybrat své vlastní šperky tak, aby to vypadalo roztomilé a dětinské, a ne hrubé a směšné.

Široká škála šperků nenechá nikoho lhostejného, ​​a mnoho velmi často ztratit při vstupu do klenotnictví, a získat první produkt, který přichází do našich očí. Před tím, než se vydáme na tak důležitý a vážný nákup, je proto nutné určit, co je pro dívku nebo chlapce nezbytné.

Stojí za to věnovat pozornost těmto detailům:

Weave

Tkaní by mělo být samozřejmě jednoduché a hladké. V opačném případě hrozí nebezpečí trvalého poškození vlasů, pokožky a oblečení dítěte. Nejlepší volba, například pro dívku 3 roky, je kotva a brnění. Například, láva a nonna.

Mnozí dospělí věří, že čím silnější je řetězec, tím krásnější a chytřejší. Ve skutečnosti to tak není, zejména pro dítě. Široká dekorace nepochybně přinese dětem nepohodlí a poškodí pokožku. Ale příliš tenké tkaní se neustále rozbije a opravy budou kvůli složitosti stát paušální částkou.

Samotné spoje musí být hladké, volné a nesmí být zkroucené.

Délka

Délka řetězu kolem krku má vybrat střední. Dekorace pro dívku nebo chlapce by neměla stlačovat nebo viset na hrudi. Ideální velikost je dvojnásobek průměru krku u základny. To je asi čtyřicet až čtyřicet pět centimetrů.

Spona

Z bezpečnostních důvodů musí být zámek opatřen řezem. V tomto případě se při roztržení nebo poutání spona otevře a nepřinese dětem bolest a nepohodlí. Zámek by se měl také dobře otevřít a pevně upevnit.

Je třeba poznamenat, že pro jemnou dětskou pokožku je nutné získat pouze kvalitní dekorace vysokého vzorku, například z bílého zlata. A pouze ve známých, respektujících klenotnictvích. Nemůžete ušetřit, protože levné, neznámého původu kovů, mohou způsobit vyrážky, svědění, zarudnutí a další alergické reakce. Jinak stojí za to odmítnout koupit.

Vlastnosti

S malou péčí si zlaté šperky dlouhodobě zachovávají svůj původní vzhled a nebojí se chemických reakcí a koroze.

Vysoce kvalitní zlaté šperky nejsou téměř nikdy alergickou reakcí.

Zlato jsou dva vzorky. To je 585 a 750. Čím vyšší je číslo, tím lepší a dražší kov, protože to znamená hmotnost v jednom kilogramu slitiny.

Vzácný kov je rozdělen do tří barev: žlutá, bílá a červená. Bílé odstíny jsou tvořeny příměsí stříbra, palladia, niklu a červeno - mědi.

Mimochodem, dívky jsou nejvhodnější bílé nebo žluté zlato, ale chlapci mohou bezpečně koupit červenou.

Bílé zlato může napodobit platinu a odlišit je může pouze odborník. Tento druh šperků je vhodný pro všechny, kteří nemají rádi žlutost, ale odmítá stříbro nebo nejsou finančně připraveni na kvalitní platinu. Pokud má být přívěsek připoután, může to být naprosto jakýkoliv odstín, který je s červeným nebo žlutým zlatem nepřijatelný.

Existují tři typy tkaní. Tato kotva, brnění a perla (koule). Cenově výhodnou variantu lze provést v kombinaci dvou nebo tří typů vazeb.

Tkaní kotvy je spojení do jedné řady dvojitých oválných článků. Tato volba je považována za nejodolnější a nejsilnější. Nejčastěji jsou tyto dekorace vybírány pro děti, protože jsou poměrně kvalitní a trvanlivé.

Carapace tkaní také má zvláštní lásku a popularitu mezi rodiči, protože to obsahuje velkou paletu různých vzorů. To zahrnuje takové tkaní jako:

  • Had (přeloženo znamená had). Hladké a krásné vzory pro řetězy a náramky.
  • Singapur Nejvíce ženský tkaní, které je ideální pro malé módy.
  • Bismarck. Většina tkaní je vhodná pro malé chlapce. Velmi silné a mužné spojení.

Zajímavostí je, že zlato samo o sobě je velmi měkký kov a snadno se poškodí a odstraní z něj lesk i při menších dotycích. Proto, aby tvar a trvanlivost šperků, jsou používány různé přísady.

K dnešnímu dni mají téměř všechny hlavní maloobchodní řetězce šperků osobní webovou stránku, na které jsou zobrazeny vzorky zboží. Tak, je možné doma, bez spěchu, rozhodnout a vybrat správné dekorace, a pak zakoupit produkt.

Z bezpečnostních důvodů by mělo být dítěti vysvětleno, že zlatý řetízek je nejlepší vzít před spaním, koupáním, vanou, aktivními hrami.

Po prostudování všech pozitivních a negativních bodů, výběru kvalitního, delikátního a krásného řetězce můžeme bezpečně říci, že dítě bude s dárkem spokojeno a bude ho nosit mnoho let.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky