Transformace podprsenky

Transformace podprsenky

Jistě většina fashionistas měl takovou situaci, když si koupil nádherné šaty, ukázalo se, že podprsenka není absolutně vhodná, protože popruhy trčí na otevřených místech. Nejčastěji se to děje s oblečení, které mají otevřený zádech nebo upřímný výstřih. K dnešnímu dni, návrháři a couturiers našli cestu ven a vytvořili transformující podprsenku.

Vlastnosti

Transformační podprsenka otevřená zpět, ramena nebo hluboký výstřih výstřih dokonale zapadá vzhledem k tomu, že má několik smyček na popruhy na každém z šálků, a jejich počet může dosáhnout až dvacet osm na zadní straně. Můžete tak bezpečně experimentovat a vytvářet různé verze polohy popruhu. Návod k použití je vždy připojen k prádlu.

Pros:

 • Komfort při nošení.
 • Důvěra.
 • Možnost nastavení výšky šálků.
 • Spíše univerzální spodní prádlo, které vyhovuje většině oblečení.

Nevýhody:

Pro tyto podprsenky existuje jen jedna nevýhoda, ale není to kritické. Prakticky všechny push-upy nemají schopnost odstranit pěnové nebo heliové vložky a při vysokých teplotách v místnosti nebo na ulici to způsobuje nepohodlí.

K dnešnímu dni transformují podprsenky obrovské množství známých značek. Tento nový produkt nevynechal žádný respektující módní návrhář.

 • Ochranná známka Milovitsa vytváří transformující podprsenky s velkým výběrem barev. Každá móda si může snadno vybrat vlastní spodní prádlo.
 • Mají Intimissimi Najdete zde elegantní, originální a jedinečné modely, ve kterých se všechny dívky budou cítit nejen sebejistě, ale také žádoucí.
 • Arktur. Firma se zabývá především výrobou punčochového zboží, ale spodní prádlo je velmi kvalitní a praktické. Potvrzují to všechny ženy, které nakupovaly zboží od značky alespoň jednou.
 • Ardi. Značkový výrobce z Dánska, který vyrábí moderní a kvalitní prádlo a domácí oblečení. Všechny modely jsou originální a mají jiný styl. Od sladké romantiky až po agresivní sexuální.
 • Ambra. Značka z Itálie, která začala svou existenci ve vzdálené 1962. Veškeré současné spodní prádlo je navrženo a vytvořeno speciálně pro zakřivené tvary. Navzdory tomu se však vyznačuje milostí a originalitou. Veškeré spodní prádlo je vyrobeno pouze ručně a za použití kvalitních tkanin a dekorativních materiálů, takže náklady na šatní skříň Ambra jsou mnohem vyšší než u jiných značek. Ale stojí to za to.
 • Calvin Klein. Jedna z nejoblíbenějších firem, která se také pyšní kvalitou a odolností spodního prádla. Všechny materiály mají zvláštní jemnost a měkkost. S pomocí různých modelů můžete vytvářet obrazy od skromných až po odvážné a elegantní.
 • Dim. Jedna z nejdražších firem, která začala svou existenci v roce 1953 a stále zůstává na vrcholu popularity. A to vše proto, že ženy ve spodním prádle z Dim cítí sebevědomý, ženský a sexy.
 • Victoria's Sicret. Touto značkou nelze projít. Je bezpečné říci, že zabere jedno z prvních míst mezi většinou žen na světě. Krásné modely transformace podprsenky mají šarm, pohodlí a kvalitu.

Existuje několik typů podprsenek:

 • Busty s plně odnímatelnými popruhy. Tyto modely jsou uchovávány na hrudi nezávisle a jsou vhodné pro všechny šaty, ale zejména pro otevřená ramena.
 • Kabriolet. Tento popruh lze připevnit k háčkům buď paralelně nebo křížem.Ideální pro průsvitné nebo otevřeně otevřené šaty.
 • Podprsenka s dlouhým páskem. Zde můžete snadno a jednoduše obalit popruh kolem pasu. Taková podprsenka je vytvořena speciálně pro oděvy s otevřeným hřbetem a nízkým střihem na prsou.
 • Univerzální model. Originální podprsenka, ve které můžete pomocí několika háčků vytvořit dvacet čtyři variant popruhů.
 • Push-up Tato volba je určena pro ženy s malými prsy. Objem poprsí vzniká díky vložkám z pěny a nedostatku pevných kostí. S tímto modelem můžete vizuálně zvětšit hrudník o jednu nebo dvě velikosti. Transformátor obsahuje dlouhý popruh pro pas a transparentní silikonové pásky.

Stojí za povšimnutí, že namísto pěny v push-up bras vložen gel. Taková tekutá náplň dokonale nabývá podoby prsu a dodává přirozený elegantní vzhled. Transformátor je ideální pro všechny otevřené šaty a samozřejmě pro hluboký výstřih.

A pro velká prsa se snažili mnozí stylisté a couturiers. Mnoho žen pociťuje nepohodlí s bustou, která je více než průměrná. Někdy mají těžký čas v doslovném a obrazovém smyslu. Podprsenky bez popruhů odpadají a musí neustále sledovat, správně.

Stojí za zmínku, že silikonové transparentní pásky, které byly na vrcholu popularity v uplynulém roce, dnes nechat mnoho být požadovaný. Staly se nepraktickými, irelevantními a příliš často se zlomily. Transformátor je ale skutečný nález, který je ideální pro velkou poprsí a vždy zvládá úkol.

Tam jsou podprsenky transformátory se sponami za i vepředu. Všechny jsou velmi pohodlné na nošení a nevyvolávají nepříjemnosti, jak se na první pohled může zdát. Argumentoval, že tento druh prádla je příliš drahý. Ale vyvrátit to je jen představit si, jak moc budete muset koupit speciální podprsenky pro každou otevřenou originální šaty.

Transformátor je všestranný kus oblečení, který by měla mít každá stylová žena. Je vhodný nejen pro sváteční šaty, ale i pro každodenní život.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky