Push-up podprsenka

Push-up podprsenka

Co to je?

Většina žen by jistě souhlasila s tím, že podprsenka je největším vynálezem ve světě módy, a push-up podprsenka je také nárokem na jednu z nejkrásnějších. Není žádným tajemstvím, že s věkem žena prsa podstoupí změny daleko od dobra, ztrácí svou elasticitu. A tady krása přichází na pomoc kráse s push-up efektem. Ten, kdo obhajuje přirozenost, může negativně vyjádřit vizuální v doslovném smyslu slova „podvod“, ale bude jednoznačně v menšině.

Push-up podprsenky jsou ideální pro majitele malé velikosti hrudníku, dávají objem a svůdné formy. Ženy s třetí velikostí a více se také nedoporučují tyto modely zanedbávat, protože podprsenka krásně zvedne prsa, podporuje ji, dává pocit pohodlí.

Vlastnosti a výhody

Vynález poprvé spatřil světlo v roce 1964. Zpočátku nebyl tvar podprsenky blízký přirozeným obrysům těla a měl šálek ve tvaru kuželů. Hlavní funkce byla považována za podpůrnou pro prsa, spíše než pro její estetický vzhled. Rám byl tvrdý, nepříjemný, takže prádlo bylo používáno pouze ve výjimečných případech.

Moderní modely jsou elegantní, lehké a příjemné na dotek. Gel, pěnová guma, syntetické materiály působí jako výplň pohárových šálků. Na základě údajů z průzkumů spotřebitelů je největší poptávka po gelových výplních, což dává formám přirozený vzhled.

Blíže k výběru push-up podprsenky, je doporučeno začít se seznámit s možnými možnostmi spodního prádla, abyste se rozhodli, jaký typ potřebujete.

 • Dospívající. Má měkký hrnek, jen mírně podpírající hrudník. Prakticky se necítí, netlačí a nezpůsobuje nepohodlí.
 • Klasika. Vlastník takové podprsenky sám může upravit objem prsu, vybrat správné poháry, které rozepínají a měnit v závislosti na případu.
 • S gelovými polštářky. Hruď je krásně zvednuta a krmena dopředu.
 • Push-up na náměstí. Díky penovému plnidlu se prsa vizuálně zvýší o dvě velikosti. Nicméně, podle hodnocení zákazníků, výplň způsobuje nadměrné pocení. Nedoporučuje se pro mládež.

Škodlivý a je možné ho neustále nosit

Povlečení vyrobené z přírodních materiálů neohrožuje zdraví. Naproti tomu pomáhá udržovat prsa v perfektním stavu, chrání před vznikem strie a dodává pocit pohodlí. Nicméně, nezneužívejte a nosit podprsenku po celý den. Bylo by lepší se vzdát této části svého šatníku, když spíte, preferujete pohodlné pyžamo nebo noční košili. Dokonce i nejmenší efekt mačkání může způsobit zhoršení krevního oběhu, a tím ovlivní kvalitu spánku a pohody.

Také byste neměli dávat bezpodmínečnou preferenci podprsence s dvojitým push-up. Pěnové plnivo není po většinu dne nejlepším materiálem pro kontakt s tělem. Tato možnost je vhodná pro výjimečné příležitosti, jako je vytváření večerních obrázků nebo pro zvláštní příležitosti.

Módní modely

Moderní módní průmysl nabízí obrovskou řadu push-up podprsenek pro každý vkus, příležitost a peněženku.

Bezešvé

Vedoucí a nenápadná bezešvá podprsenka v poslední době zaujala vedoucí postavení v popularitě. Perfektní volba pro každý den.To vám umožní cítit se jistě v halence z tenkého materiálu, což bude nepochybně oceníte zaměstnanci úřadu, kteří jsou nuceni dodržovat oblékání. Spodní prádlo se liší hedvábným povrchem látky a hladkými liniemi siluety.

S gelem

Gel nebo silikonové plnicí šálky pro polštáře vytváří iluzi svůdného objemu, perfektně drží svůj tvar. Hruď se pevně zalomí v korzetu, zvedne se a mírně se posouvá do středu, tvořící notoricky známý záhyb, který tak proniká mužské polovině lidstva. Silikonová podprsenka je pohodlná, vhodná pro šaty s hlubokým výstřihem. Mezi nedostatky by měla být uvedena hmotnost produktu, která se jistě projeví jako pocit těžkosti a únavy za 3-4 hodiny. Ale, jak víte, krása vyžaduje oběť!

Pitted

Tento model je určen především pro mladé dívky, v jejichž šatníku se poměrně nedávno objevila podprsenka. Podprsenka bez kamenů neupevňuje hrudník úplně a je spíše dekorativní než funkční. Dámy s formami, s výběrem tohoto modelu, budou čelit problému nesprávného střihu.

Transformátor

Transformační podprsenka se stane skutečným nálezem, pokud je potřeba nosit oblečení s otevřeným hřbetem nebo rameny, nebo hlubokým výstřihem. Návrháři rozdělují transformátory do několika kategorií:

 • S odnímatelnými popruhy;
 • S popruhy, které mění polohu z obvyklého na protínající se;
 • S ramenním popruhem kolem pasu;
 • Univerzální.

Vzhledem k velkému počtu háčků, může podprsenka trvat dvacet čtyři odrůd.

Dvoulůžkový pokoj

Dvojité push-up podprsenky jsou komplexní systém. Poháry mají hustou strukturu a jsou opatřeny dodatečnými těsněními v dolní části, vyplňujícím prostor, který by měl teoreticky zaplnit hrudník. Díky tomuto designu je prsa zvednutá vysoko a dodává majiteli pocit důvěry v její neodolatelný.

Třílůžkový

Trojitý push-up je podobný dvojnásobku, ale dává ještě větší vizuální objem.

Říše

Bra Empire je také nazýván Balconette, vzhledem k tvaru šálků, které mají analogii s balkony. Podprsenka je opatřena kostmi a drží hruď dobře.

Semi-grace

Navrženo speciálně pro dámy, které chtějí nejen podpořit poprsí, ale také upravit postavu. Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru velikosti, aby se předešlo pocitu nepohodlí ze svorek, které zasáhnou tělo.

Barvy

Barva podprsenky hraje velkou roli, zejména pokud tkanina šatů není příliš hustá a prosvítá. Ale i když je oblečená v neslyšícím oblečení, žena se bude cítit mnohem sebejistěji, protože ví, že spodní prádlo je kombinováno s barvami jezdeckého. Předpokládá se, že podprsenka s barevnými barvami je univerzální ve všech ohledech a hodí se na všechno, ale pokud je halenka bílá a materiál je průsvitný, nebude to vypadat velmi esteticky. Je lepší dávat přednost podprsence v bílém.

V nové sezóně návrháři doporučují věnovat pozornost modelům vyrobeným v pastelových odstínech máty a růžové. Ti, kteří preferují bohaté barvy, mohou být vybráni, aby si vybrali hnědou, fialovou nebo tmavě zelenou látku. Vintage styl je velmi relevantní, jehož hlavní zaměření je na kontrastní povrch. V trendu, kombinace nevinné světle růžové nebo světle zelené s erotickou černou.

Také v roce 2017 není nutné tisk ignorovat. Všechny "dravé" motivy v netradičních barvách, jako je fialová nebo tyrkysová, se dostanou do popředí. Nebudou se vzdát své pozice "hrášek" a kostkovaný tisk, perfektně kombinující s jemnou krajkou.

Pokud opravdu chcete mít elastickou hruď, která vypadá naprosto přirozeně a zároveň vytváří iluzi nedostatku spodního prádla, pak se k záchraně dostane transparentní podprsenka.Velmi zvláštní model skládající se z neviditelných silikonových polštářků, které se lepí na prsa a upevňují prsa ve zvýšené poloze a tak vysoko, jak chce žena. Výrobci, kromě vynikajícího vizuálního efektu, slibují zdvihání srovnatelné s postupem na klinice plastické chirurgie.

Materiály

Výrobci seriózních značek dávají přednost použití přírodních tkanin a hypoalergenních surovin pro šití spodního prádla. Hlavní části podprsenky jsou pás, šálky a popruhy. A pokud je přední část podprsenky do jisté míry strategickou zbraní pro svádění mužské populace, která je plná guipure, doplňků a ozdobných ozdob, pak je vnitřek vyroben z bavlny. Preferované možnosti bez švů.

Pro vnější část jsou často používány hedvábí a jeho deriváty, satén, elastan, krajky. Je třeba mít na paměti, že ne všechny syntetické tkaniny jsou neškodné. Nylon při vysokých teplotách může, kromě obvyklého podráždění, způsobit úpal tepla, vzhledem k tomu, že ztratí tepelnou regulaci.

Mikrovlákna, elastan a lycra, které se doporučují i ​​pro kojící matky a těhotné ženy, jsou bezpečnou syntetickou látkou, protože se mohou trochu protáhnout. Mladé dívky a teenagery jsou povzbuzovány k tomu, aby dávaly přednost modelům čisté bavlny, které umožňují kůži dýchat a neporušují rovnováhu tepla.

Jak si vybrat

Hlavním parametrem při výběru push-up podprsenky by měla být velikost, v opačném případě hrozí nebezpečí, že se kůže potře zbytečně pevným korzetem nebo ramenními popruhy, nebo naopak, nekonečně narovnáte popruhy, které sklouznou z ramen. Jak si vybrat správnou podprsenku?

 • Za prvé, pás - základ podprsenky - by měl být na zádech v přísně horizontální poloze. A pod ním by měly být snadno umístěny dva prsty.
 • Za druhé, v ideálním případě se střed přední části podprsenky pevně usadí na hrudník.
 • Za třetí, mléčné žlázy jsou zcela umístěny v šálcích.
 • Za čtvrté, kosti nezpůsobují nepohodlí.
 • A páté, popruhy jsou ve stavu středního napětí. S klesající popruhy, podprsenka nespadá z těla, ale i nadále držet poprsí.

Dalším způsobem, jak zkontrolovat, zda zvolená podprsenka zapadá do velikosti podprsenky, je nasadit ji a počkat několik minut. Pokud v průběhu času nezůstanou na těle žádné stopy, žádné praní prádla, pak je velikost správná.

Jak umýt

Nejbezpečnější typ mytí je ruční. Znečištěných oblastí můžete samostatně důkladně mýdlo a výrobek umístit do umyvadla s teplou vodou s detergentem pro jemné praní. Po určité době zbývá jen opláchnout prádlo v teplé vodě a nechat uschnout při pokojové teplotě. Přebytečná vlhkost se odstraní ručníky.

Pokud není dostatek času na ruční mytí, můžete použít pračku, ale podle řady bezpečnostních opatření. Za prvé, nezapomeňte upevnit všechny spony a háčky, pak dejte podprsenku do speciální síťové tašky pro mytí oblečení. Sáček umístěte do bubnového stroje s oblečením podobných barev a přibližně stejné váhy. Promyjte jemným režimem a vhodným práškem. Na konci praní byste měli okamžitě odstranit podprsenku a obnovit šálky do rukou. Sušení push-up podprsenky v pračce je přísně zakázáno.

Novinky značky

Moderní spodní prádlo na trhu se vyznačuje řadou push-up modelů a někdy není tak snadné zjistit, co si vybrat. Za tímto účelem zvažujeme nové vedoucí značky.

Intimissimi

Intimissimi podprsenky jsou vyrobeny z nejlehčího mikrovlákna, vnitřní povrch šálku je vyroben z čisté, bezešvé bavlny. Vzhled se vyznačuje zdrženlivostí, minimalismem. Barevné schéma splňuje klasické normy.Perfektní volba sebevědomé ženy, která ocení pohodlí.

Nekonečné spodní prádlo

Vývojáři preferují retro styl. Kolekce je bohatá na svůdné modely, zdobené tkaničkami, nejjemnější guipure, satén, aktuální tisky. Pokud je cílem dobýt milovníka, pak se prádlo Infinity vyrovná s úkolem sto procent.

Apollo

Linie spodního prádla v klasickém stylu spodního prádla značky Infinity. Vyznačuje se omezenými modely převážně bílých, černých a béžových barev. Klasické, nikdy z módy.

Calypso

Další sestava výrobce Infinity spodního prádla. Kolekce je vyrobena z pleteného materiálu. Vhodné pro dívky a ženy, které preferují přírodní látky a "dýchací" prádlo. Podprsenka ze série Calypso je vynikající volbou pro každý den, pohodlná, příjemná pro tělo.

Lormar

Italská značka vydala kolekci krajkových podprsenek s odnímatelnými popruhy v pastelových barvách. Vhodné pro každodenní nošení i večer.

Victoria Secret

Designéři z Victoria Secret, kteří vydali řadu spodního prádla Showstopper, se rozhodli dobýt ženy vzpourou barev, množstvím dekorativních prvků, upřímnou erotikou. Dvojité, trojité push-up - to je tady. Ceny za výrobky značky jsou nadprůměrné, ale stojí za to.

Stylové obrázky

Candice Swanepole, slavný jihoafrický špičkový model a tvář značky Vitoria Secret, představila super erotickou kolekci Showstopper, před kterou žádný z představitelů mocných v tomto světě nemůže obstát. Hlavním rysem černé podprsenky, kterou nosí Candace, je tkanina, která vypadá jako kůže.

Irina Shayk, globální celebrita v oblasti modelování a nedávno i tváře společnosti Intimissimi. Před kamerami v lakonické černé podprsence se objevila nová kolekce značky, navržená v přísném stylu. Nic víc není znakem stylu.

Americký model Erin Heatherton, který předvedl nové produkty značky Victoria Secret, si vybral koketní model skutečné marshmallow lila-pink color. A zároveň jemně a odvážně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky