Krásné podprsenky

Krásné podprsenky

Krása je volná koncepce, ale pokud se budete držet klasických kánonů, pak krásná podprsenka by měla mít estetický vzhled, evokovat smysl pro obdiv a touhu mít stejný u většiny žen.

Co to je?

První podprsenky nesly extrémně praktickou funkci podpory poprsí a jejich vzhled zanechal mnoho být požadovaný. Kuželovité šálky namísto svůdného účinku způsobily opak a pás byl tak těžký a nepříjemný, že dámy raději nosily intimní část svého šatníku jen s naléhavou potřebou.

To vše se změnilo na počátku dvacátého století, když Američan, Mary Falls, Jacobs patentoval její vylepšenou verzi lehké a ženské podprsenky, kterou její současníci oblíbili. Patent byl brzy koupen bratry Warnera a záležitost padla do širokého proudu.

Moderní krásné podprsenky jsou určeny nejen k podpoře hrudníku, ale také k rozrušení vědomí opačného pohlaví díky tvaru, barvě, dekorativním detailům, struktuře materiálu.

Hlavní rysy

Takže, pojďme pochopit, jaké faktory dělají spodní prádlo velmi krásné.

Barva

První řádky grafů mají samozřejmě barvu. Jas není v žádném případě synonymem krásy, ale kompetentní kombinace barvy a textury látky může představovat model v takovém výherním světle, že oko nemůže být odtrženo. Krajka nebo guipure bohaté červené barvy mohou vypadat poněkud vulgárně, ale v kombinaci s hladkou tkaninou, jako je mikrovlákno, získává svůdný efekt.

Někdo pokládá monotónní podprsenku za nudnou, ale dokončení s černou krajkou radikálně změní situaci k lepšímu.

Styl

Souhlasíte, že pokud porovnáte neslyšící podprsenku na širokých pásech s elegantním modelem typu „balconette“, pozornost bude především přitahovat druhou. Krásná podprsenka znamená eleganci čar, rafinovanost a podíl koketní.

To je důvod, proč modely s hlubokým výstřihem, cross popruhy, stejně jako vizuálně rostoucí hrudníku push-up jsou tak populární.

Dekorativní předměty

Cibule v podstatě závisí na dekorativních prvcích. Tak volány, luky, dávají obraz nevinnosti a něhy, připsaný k obrazu princezny, a kontrastní barva šněrování bude si všimnout démonického začátku.

Malé kovové doplňky, jako jsou srdce, andělé, květiny, bude obraz hravý, a krajky trim, zejména černé, bude přidávat erotiku.

Výšivka, abstraktní nebo dokonce děj a beadwork, kamínky a oblázky jsou považovány za zvláštní chic.

Geometrické čáry a jiné výtisky

Výkresy a výtisky pravidelně zažívají vzestupy a pády, ale vždy zůstávají v kleci módních stylistů. Podprsenka, šitá z látky v malém květinovém vzoru, vypadá jemně a romanticky. Velké květy hrají svůdnou roli, zejména v jasných barvách. „Dravý“ tisk vytvoří halo agresivity, která je často líbena silnou polovinou lidstva, což stimuluje mužské výkony.

Zvláštní poslání je věnováno geometrickým liniím. Podprsenka, navržená podobným způsobem, vypadá extravagantně a eroticky, zejména pokud jsou linie vyrobeny z látky, která kontrastuje s barvou.

Spona

Kupodivu, ale ve vytvoření krásného obrazu, spona hraje významnou roli. Modely s předním upevňovacím prvkem vypadají díky pevné linii pásu na zádech výraznější a v závislosti na výběru a designu upevnění podél přední strany se upevňovací prvek může stát hlavním zajímavým prvkem.

Stylové obrázky

Japonští designéři značky Triumph Lingerie vyznávají tradici každoročního vydávání a vystavování netradiční kolekce, která zahrnuje nejneobvyklejší a netriviální know-how. Podle názoru kritiků, některé modely nemají nic společného s definicí "krásné", ale jak víte, chuť a barva soudruhů není.

Podprsenka - Akvárium. Podle stylistů se tento model kromě toho, že je krásný, vyznačuje svou schopností osvěžit majitele v letním vedru. V šálcích postavené mini-akvárium, dávat pocit chladu.

Sklo. Skleněná podprsenka je dobrá, protože nemusí být prát. Praní pod tekoucí vodou teplou vodou a mýdlem a - voila - jste opět v čistém, čerstvém oblečení. Podprsenka je vyrobena z korálků.

Pro fotbalové zápasy. Samozřejmě, že je to pochybný nápad jít na mistrovství fotbalu ve spodním prádle, ale proč ne doma před televizí? Plus přinese radost do druhé poloviny.

Krajka s perlami. Z takového modelu je nepravděpodobné, že by nějaká žena odmítla. Krajky a přírodní perly jsou klasickými prvky krásy.

Krajina. Ne prádlo, ale skutečné umělecké dílo. Japonská zimní a miniaturní tanečnice. Velmi krásná podprsenka s nádechem vysoké módy.

Zlatá. Čistá zlatá podprsenka s vykládanými diamanty nemůže způsobit ženský obdiv a muži. Jeden problém, model v hodnotě téměř dvou milionů dolarů, si sotva někdo může dovolit, a pokud takové štěstí padá, pak musíte mít nervy z oceli. Jinak, jak nosit takovou podprsenku?

Legendární modely

Podle historiků módy byla sestavena hitparáda nejkrásnějších podprsenek na světě, která zapadla do historie.

  • První místo. Seznam je samozřejmě veden push-upem, jehož první vzorek je uložen v Muzeu věd v Londýně.
  • Druhé místo. Je to pevně zavedená patentovaná lehká podprsenka Maria Falls Jacobs.
  • Třetí místo. Čestné třetí místo patří podprsence Sweet Dreams, stejná jako mladá Brigitte Bardotová ve filmech padesátých let. Sen všech současníků herečky.
  • Čtvrté místo. Čtvrtá pozice je podprsenka Marilyn Monroe s dvojitými popruhy a drátěný rám pro hluboké výstřih. Každý si pamatuje obraz hvězdy hvězdy ve třpytivých bílých šatech? Kdo by si myslel, že podprsenka je součástí jejího oblečení ...
  • Páté místo. Pět nejlepších zavře Angelica, nadčasová klasika.
  • Šesté místo. Zde je první sportovní vrchol Jogbra. To bylo vynalezeno v roce 1977, velmi usnadňovat životy sportovců.
  • Sedmé místo. Patří k podprsence. Nápad přišel k hlavě slavného módní návrhářky Jean-Paul Gautier, a zpěvačka Madonna úspěšně točila model, otočit to od spodního prádla do sexy svrchního oděvu.
  • Osmé místo. Osmá pozice je push-up podprsenka Wonderbra, inzerované modelem Eva Herzigova.
  • Deváté místo. V devátém místě je značka Victoria Secret drahokam podprsenka.
  • Desáté místo. První desítku doplňuje podprsenka uměleckého objektu pobuřující zpěvačky Lady Gaga.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky