Kojící podprsenka

Kojící podprsenka

Kojení dítěte mateřským mlékem je pro matku velké štěstí. Aby tento proces přinesl radost a dítě dostalo mléko ve správném množství, je důležité myslet na vlastní prsa i během těhotenství. Výrobky pro péči o prsa, speciální ošetřovatelská podprsenka je předpokladem pro bezpečné krmení novorozence.

Vlastnosti a výhody

Nově narozené kojící matky je tedy třeba mít na paměti, že speciální podprsenka je prostě nezbytná pro zdravá prsa a sytost dítěte. Co je podprsenka pro krmení se liší od obvyklé? Ne, to není jen šálky na knoflíky nebo zipy, které mohou otevřít hrudník v pravý čas.

Model pro kojící ženy je často prováděn z elastického materiálu. Tato velmi důležitá vlastnost je určena zvětšením prsou, někdy až třech velikostí. V tomto případě by prsa neměla být stlačována, protože vyvolává stagnaci mléka, laktostázy a mastitidy.

Kromě materiálu, podprsenka model pro krmení je promyšlen do nejmenšího detailu, takže široké popruhy rovnoměrně rozdělit zatížení na ramenou a zádech, protože rozdíl v objemu prsu těhotné ženy a kojení je obrovský.

Správný model krmení může zabránit ztrátě pružnosti a zachovat přirozenou krásu prsu, protože prsa ochablá po krmení děsí všechny mladé matky. Pro nejlepší účinek je však důležité nosit podprsenku před narozením.

Jak vidíme, krása prsu po krmení je bez správné podprsenky nemožné. A i bez ní není možné živit dítě v polních podmínkách, protože novorozené dítě se může probudit na ulici a požádat o jídlo. Nyní není nutné běžet domů s plačícím dítětem s kočárkem. Tlačítko nebo zip v jednom pohybu otevírá hrudník a maminka může po krmení dítěte pokračovat v chůzi. Samozřejmě v takových podmínkách je důležité myslet na pohodlné oblečení pro kojící matky s přístupem k prsu.

Další výhodou podprsenky - hygieny. Jednoduché a přírodní materiály výrobku nedovolují, aby se prsa potila, což znamená, že bakterie a mikroby se množí. Podprsenka se navíc snadno připevní k podkladu pro mléko, které může vyčnívat z hrudníku v nejnepříznivějším okamžiku, znečištění oblečení.

Modely

Podprsenky pro krmení jsou prezentovány v různých stylech a tvarech, což umožňuje používat toto spodní prádlo po celou dobu krmení dítěte.

Bezešvé

Bezešvá podprsenka je darem pro novorozené matky, protože v prvních měsících života dítěte musí být podprsenka prováděna 24 hodin denně, aniž by vzlétla na noc. Nepravidelný režim spánku dítěte, únik mléka způsobuje přemýšlení o bezešvém prádle.

Podprsenky bez švů mají tvar horní části a jsou vyrobeny ze syntetických tkanin, protože pružnost a dlouhotrvající tvar jsou důležité pro modely bez spojovacích prvků. Nelze se však obávat nepřirozených tkanin, vysoké technologie umožňují vyrábět prodyšná plátna. Jedinými spojovacími prvky v bezešvé vzor jsou tlačítka, která otevírají hrudník.

Na kostech

Zvýšená prsa během krmení potěší ne všechny. Takže majitelé velikosti 3+ vůbec nevědí, jak se vyrovnat s velkým objemem a co obléknout prsa tak, že to vypadá přinejmenším s důstojností.

Obyčejné elastické podprsenky bez kamenů se nemohou vyrovnat s podporou velkých prsou, takže je důležité věnovat pozornost modelům s kameny.Je třeba říci, že kosti jsou speciální, vyrobené z pružného plastu, který poskytuje měkkou podporu.

Podprsenky s kosticemi by se měly nosit na cestě ven a opouštět je doma a ještě více během spánku.

S pěnovou gumou

Podprsenka s šálky, které mají pěnu, umožňuje kojící ženě překvapit ostatní krásný tvar prsou. Současně je vrstva zhutňovače tenká a žena nezažívá kompresi prsu.

Podprsenky s pěnou jsou vybaveny pružnými kostmi. Liší se od běžných modelů pouze ve volném přístupu k hrudníku. Nosit takový model se doporučuje jen zřídka, protože podprsenka nemá pružnost.

Přední zip

Univerzální náramek pro denní i noční model - přední uzávěr. Zadní strana stylu má tedy podobu horní části, ale uprostřed jsou háčky nebo knoflíky.

Na blesk

Tlačítka, která otevírají prsa pro krmení, způsobují mnoho kontroverzí v maminkách. Někteří používají tento detail s pohodlím, zatímco jiní prohlašují, že to je téměř nemožné vrátit uzávěr s dítětem. Pro držitele tohoto názoru je podprsenka navržena se zipem.

Zip může být umístěn pod prsou, a může jít svisle podél šálku a být blíže ke středu hrudníku. Jemná pokožka prsu je chráněna proužkem látky, takže se nemusíte obávat o sevření.

Navzdory takové originální nápad, zip podprsenka má významnou nevýhodu. Takže blesk je nevyhnutelně patrný pod pevným oblečením.

Barvy

Podle zkušených maminek musí mít ošetřovatelská podprsenka praktickou barvu. Zvláštní čest v kruzích maminek má šedé a černé odstíny. Mléko šmouhy jsou téměř neviditelné a vzhled tmavých podprsenek s krajkovým lemem je docela sexy a ženský.

Bez lehké podprsenky je však také nemožné, zejména v létě, protože, jak vidíte, je hloupé jít celé léto do černých triček? Lehké, lehké vrcholy jsou nutné k nošení bílého nebo mléčného prádla. Béžové podprsenky by se měly nosit pod průsvitným oblečením. Důležitým rysem péče o světlé podprsenky je instalace vysoce kvalitních vložek pro únik mléka. Skvrny z bílých modelů nespěchají, aby opustily podprsenku, což ho nutí proměnit v model pro výhradně domácí ponožky.

Materiály

Během krmení ženské samice potřebují jemné materiály. Pokud jsou přirozené, například hypoalergenní bavlna. Proč brassic hypoalergenní? Faktem je, že tváře drobků nevyhnutelně přijdou do styku s tkaninou podprsenky a je důležité, aby tyto dotyky nezpůsobovaly podráždění kůže a nepohodlí při krmení.

Mikrovlákno pochází ze syntetických materiálů používaných pro „speciální“ podprsenky. To je také hypoalergenní, a také velmi elastické, který umožňuje, aby se pohodlné podprsenky vrcholy z ní.

Musím si koupit

Mnoho žen, které se snaží ušetřit rodinný rozpočet, přemýšlí o důležitosti podprsenky pro krmení. Potřebuji ho? Rozhodně je to potřeba. Krása prsu, zdraví dítěte a plné kojení přímo závisí na tom, na první pohled, nedůležité detaily.

Jak si vybrat a kdy koupit

Během těhotenství a po porodu by se v životě ženy měly objevit alespoň dvě nové podprsenky. Jsou schopny poskytnout pohodlí budoucnosti a mladé matce, pokud se na nich rozhodnou správně.

Poporodní

Odborníci radí nákup kojící podprsenku měsíc před narozením dítěte. To je pak to velikost prsou je blízká budoucí velikosti s proudem mléka, nicméně, vzít v úvahu skutečnost, že prsa může výrazně zvýšit.

První kojící podprsenka by měla být postavena, protože není známo, jak proudění mléka ovlivní prsa. Mnoho mladých matek nemůže nosit modely s kostmi až po skončení krmného období.Po narození drobků, pokud si budete přát, si můžete koupit podprsenku s kosticemi, aniž byste to zkusili.

Základ pod prsou by neměl tlačit dolů a zároveň by měl spolehlivě fixovat prsa. Správným řešením by byla elastická základní páska.

Hruď v podprsence by neměla být stlačena. Pokud jsou na straně a nahoře hřebeny kůže, zkuste větší velikost. Bát se vynechat velikost, vyberte ten, ve kterém je malý prostor na vrcholu šálků, protože hrudník musí zvýšit.

Vnitřek šálků by měl dobře absorbovat přebytečné mléko, v tomto případě je bavlněná podšívka perfektním řešením.

Když už mluvíme o velkých prsa, vzdát se podprsenky vrcholy. Nebudou schopni podporovat hrudník a pod jejich váhou bude nevyhnutelně zraněno a dostanou nové strie. Těsné modely na širokých pásech a široké základně zaručují správné umístění prsou. Hledání modelů s kameny je lepší opustit v době po narození dítěte.

Přes velikost a tvar prsou je důležité vyzkoušet si kojící podprsenku, protože jejich cena není malá. Pokud se vám model z internetového prostoru líbí, najděte si dodavatele s předmontáží před zakoupením.

Design je důležitým detailem při výběru. Mladá maminka by si měla užívat svého nového těla. Krajka z přírodní tkaniny, krásný odstín pomůže i v podprsence bez kamenů, abyste se cítili sebejistě a sexy ženu.

Pro těhotné ženy

Mnoho těhotných dívek není ve spěchu koupit speciální podprsenku, protože neznalost nebo nezkušenost, ale chůze v normálním modelu může zlomit kojení předem.

Podprsenky pro těhotné ženy jsou ve většině případů vyráběny bez kamenů, mají širokou základní pásku a elastickou přírodní tkaninu. Takže nejlepší volbou by byla podprsenka z bavlny nebo lnu ve formě pohodlného topu.

Je vhodné strávit celý den v topu nebo tričku a ani si ho v noci neberte. Tyto modely jsou často vyráběny v univerzální verzi pro těhotné a kojící. Chcete-li ušetřit peníze a koupit model dva v jednom, pozorně se podívejte na podobné modely.

Tabulka velikostí

Správná velikost podprsenky hraje klíčovou roli v kojení dítěte. Pro správné určení je důležité provést dvě měření: obvod hrudníku a obvod hrudníku. Rozdíl mezi těmito hodnotami je velikost kojící podprsenky. Celkem je jich tam 5-10 - 11 cm odpovídá nulové velikosti, 12-13 - k prvnímu, 20-21 - k pátému.

K dispozici je také standardní tabulka velikostí podprsenky pro těhotné a kojící. Vertikálně označuje velikost šálků a horizontálně - obvod pod hrudníkem. Na křižovatce hodnot tvořily požadovanou velikost.

Novinky značky

Spodní prádlo pro kojící matky jsou dnes stylové modely se zajímavou výzdobou a designem. V něm byste se neměli stydět nosit topy a trička, protože známé značky se starají nejen o kvalitu a výhody svých výrobků, ale také o duševní rovnováhu mladé matky.

Emma jane

Anglická značka získala popularitu po celém světě díky chvějící se péči o budoucí a mladé maminky. Vyrábí podprsenky pro těhotné ženy a ošetřovatelky s použitím nejlepších materiálů a optimálního přizpůsobení.

Podprsenky jsou vyrobeny z organické bavlny a syntetiky nové generace - mikrovlákna. Topy a klasické formy podprsenky mají široké popruhy a spony. Barevná paleta je prezentována v základních odstínech černé, bílé a béžové, stejně jako zářivě růžové.

Ve sbírce a sadách pro speciální příležitosti. Tak, béžová podprsenka a kalhotky, slipy doplněné tradiční saské krajky, dává modelu eleganci a jemné doteků.

Máma pohodlí

Ruská značka spodního prádla a kosmetiky pro péči o pleť mladých a budoucích matek představila kolekci stylových podprsenek.Modely pro těhotné ženy představují stylové nylonové desky s různou hustotou pletení, které umožňují cítit svobodu v hrudi.

V kolekci se nacházejí módní podprsenky s měkkou vrstvou z pěnové gumy na pružných kostech. Tento ženský model je zdoben potištěnými vzory a krajkou, což umožňuje použití jako spodní prádlo pro „zvláštní“ příležitosti.

Klasicky jsou také zastoupeny klasické kojící podprsenky. Jsou vyrobeny z přírodní bavlny a malého podílu elastanu, díky čemuž se mohou pohodlně přilepit k tělu a chránit hruď před strií.

Medela

Značka Medela je známá po celé Evropě díky speciálním technologiím pro šití oděvů, které vám umožní dělat bez švů. Podprsenky a klasické modely mají spony, spony, hedvábnou tkaninu a radost z jednoduchosti a stručnosti.

Medela také nabízí alternativu k topům a podprsenkám pro domácí nošení ve formě triček s odnímatelnými vložkami na hrudi.

Anita

Hledáte módní a stylové oblečení pro kojící matky, podívejte se na značku Anita. Nové předměty z kolekce jsou vybaveny měkkou pěnou a kostmi, což zajišťuje chutný tvar prsou. Model Anita je navíc bohatý na stylový design v podobě vzorů a abstrakcí, květinových motivů, hrachu a dalších roztomilých tisků.

Nicméně, monofonní modely vypadají velkolepé a chytlavé. Vzhledem ke komplexním odstínům karmínových, modrých, tyrkysových, melanžových a grafitových podprsenek pro maminky jsou vážným konkurentem konvenčních modelů.

Dům matky

Společnost "Dům matky" je známa v otevřených prostorách Ruska, Ukrajiny a Kazachstánu. Podprsenky pro krmení značky jsou prezentovány v klasickém stylu a zdobeny malým dekorem v podobě jemné krajky. Všechny výrobky jsou vyrobeny z přírodní bavlny a pletenin.

Novinkou kolekce byla bezešvá podprsenka s jemným levandulovým stínem. Model, stejně jako ostatní druhy v kolekci, má pohodlné spony pro snadné krmení za všech podmínek.

Cache coeur

Spodní prádlo pro kojící matky luxusní představila značku Cache Coeur. Zde najdete bezešvé prádlo bez kamenů, stejně jako pěnové modely a malý, ale svůdný push-up efekt.

Modely jsou k dispozici s magnetickými sponami, stejně jako s elastickou tkaninou, kterou lze snadno posunout pryč. Exkluzivní horní materiál s přirozeným leskem je nutně doplněn bavlněnou podšívkou, která zajišťuje pohodlí matky a dítěte.

Blaženost

Kvalitní podprsenky pro těhotné ženy a ošetřovatelky jsou společností "Bliss". Domácí výrobce z Novosibirsku nabízí levné prádlo s nejnovější technologií. Takže mnoho modelů nemá žádné švy. Ostatní modely jsou vyrobeny s hlubokým šálkem, nastavitelnými popruhy a stylovým klasickým designem.

Mothercare

Stylové podprsenky představené v nové kolekci Mothercare. Zde najdete modely pro spaní a „na cestě ven“. První z nich jsou vyrobeny z měkké bavlny s přísadou elastanu, druhé z nich jsou bohatě zdobené krajkou, mají široký páskový podklad a spony.

Péče o budoucí matky, doplňuje podprsenky ze dvou kusů v balení, které umožňuje jeden nákup získat potřebné množství správné a užitečné spodní prádlo.

Stylové modely

Modrý odstín s bílou krajkou zdobí tenká vrstva pěnové gumy a kostí, díky čemuž žena vypadá svůdně.

Pohodlná bílá podprsenka bez pěnové gumy je doplněna elegantní krajkou a pohodlnými širokými popruhy pro správné rozložení zátěže na zádech.

Podprsenka horní na klipy s hlubokým decollete bude nepostradatelná pro každou denní dobu kvůli nedostatku zipů v zádech.

Podprsenka s měkkými šálky na pružných kostech vyrobených v černé verzi a zdobená jemnou krajkou.

Delikátní podprsenka v jasných barvách s květinovým potiskem doplněná nádhernou levandulovou krajkou. Model má měkký pohodlný pohár a kosti, účinně podpírající hrudník.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky