Podprsenka pro hluboké štěpení

Podprsenka pro hluboké štěpení

Máte důležitou událost, kde chcete vypadat skvěle? Na sobě šaty s hlubokým výstřihem, budete v dobré cestě, vyčnívat z davu a zdůraznit své neodolatelné. Ale nezapomeňte, že šaty jsou jen poloviční úspěchy. Špatný živůtek může zničit celý obraz. A s dobře zvolenou podprsenkou se budete cítit sebevědomě po celý večer a nýtujte si pohledy těch, kteří jsou kolem vás svou krásou.

Možnosti výběru podprsenky pro hluboké štěpení:

  • pohled na výstřih šatů
  • velikost prsou
  • rozpočtu

Neukládejte na podprsenku. Nenoste denní podprsenku pod šaty s hlubokým výstřihem.

Nelze litovat času na výběr podprsenky. Kompetentně zvolené svítidlo vám bude sloužit mnoho let a vaše obrázky budou vždy elegantní.

Plange (U-ponor)

To je podprsenka s nízkým svetr a U-krk, poskytuje krásný výstřih. Nebude patrný pod oděvem vůbec, a bude také zdůrazňovat dutinu v hrudi.Tkanina základna umožňuje kůži dýchat, nezpůsobuje nepohodlí, může být nošena celý den. Ideální pro majitele velkých prsou (od C)

Planj může být vhodný pro šaty s otevřeným hřbetem. Tato podprsenka se často prodává se sadou popruhů různých délek. Aby nebylo za viditelným ložním prádlem, rozšířené ramenní popruhy, překročily spodní část zad a zapínaly vpředu. Taková podprsenka je skutečně univerzální. A na rozdíl od silikonové lepicí podprsenky může trvat až několik let jako denní podprsenka.

Podprsenka planzh lze nalézt, jak u rozpočtových značek, a značky jsou dražší. Tyto podprsenky produkují značky Wonderbra, Debenhams, Victoria's Secret, The Natural, Fashion Forms.

Silikon (lepkavý)

Má vaše šaty velmi velký výstřih vepředu a úplně holé záda, a vy se rozhodnete nosit podprsenku? Nebojte se, zejména pro tyto šaty vyvinuli silikonové nebo "lepkavé" podprsenku. To je také nazýváno neviditelnou podprsenku, a to odůvodňuje jeho jméno. Je zcela neviditelný, poskytuje spolehlivou fixaci, krásně podtrhuje ohyby hrudníku a nesvítí.

Podle pokynů výrobce bude podprsenka sloužit více než 20 výstupům.

Existují různé typy podprsenky: průsvitné, bílé, černé, pevné, barevné tkaniny. Některé modely mají tzv. "Uši" umístěné po stranách pro dodatečnou fixaci. Ale pod šaty se mohou dívat ven. Tento živůtek bude vyhovovat pouze určitému typu šatů.

Tento typ podprsenky má významné výhody, ale existují malé nevýhody:

"Sticky" podprsenku lze nosit maximálně 4-6 hodin. Dlouhé nošení vede k nepohodlí a může být zdraví škodlivé. V horkém počasí se podprsenka odlupuje.

Model bude vyhovovat jak nádherné, tak miniaturní bustě. Některé modely vytvářejí "push-up" efekt, silikonové podprsenky najdete ve značkách Fashion Forms, The Natural, NuBra.

Samolepky a páska na tělo

Silikonové samolepky jsou "jednorázové" možnosti a kupují je méně šetrně, pokud často nosíte oblečení s hlubokými výřezy. I v čínském obchodě je cena jednoho páru asi 100 rublů. I když někteří výrobci zajišťují, že jejich nálepky lze nosit až 20krát. Tato možnost je navíc nejvíce škodlivá pro zdraví. Silikon může vyvolat alergické reakce, buďte s tím velmi opatrní.

Tyto výrobky ze silikonu mají stejné minusy, stejně jako silikonovou podprsenku. Samolepky jsou vhodné pouze pro majitele silných prsou.Je-li hrudník klesne i trochu, je lepší použít skot, to vám umožní upravit tvar. Také pomocí lepicí pásky, můžete přilepit hrudník na šaty. Nezapomeňte však, že tato možnost je vhodná pouze pro čtyřhodinový výjezd.

V žádném případě nenoste podprsenku s průhlednými pásky pod šaty s výstřihem. To je dlouho považováno za krok. A s aktuální volbou podprsenek speciálně určených pro šaty s hlubokým výstřihem, určitě najdete vhodný model.

A ještě jeden malý tip: aplikujte bronzer do oblasti prohlubní mezi klíční kostí, dutinami nad klíční kostí, pod klíční kostí. Osvětlete klíční kost pomocí zvýrazňovače a těch částí prsou, které chcete vizuálně zvětšit. Pečlivě promíchejte velkým kartáčkem. Pečlivým zdůrazňováním přirozených stínů dosáhnete maximální přitažlivosti výstřihu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky