Velké podprsenky Milavitsa

Velké podprsenky Milavitsa

Pro ženy s luxusními tvary není vždy snadné najít krásné a pohodlné spodní prádlo. Velké podprsenky Milavitsa - skvělé řešení, které kombinuje pohodlí, atraktivní design a kvalitu značky.

O značce

Milavitsa je slavný výrobce spodního prádla z Běloruska.

Značka se objevila v roce 1991. Název společnosti znamená "ranní hvězda". Byla to ona, kdo ve starověku byl symbolem ženské krásy a čistoty.

Dnes je to významná značka zastoupená ve 20 zemích. Co mu umožnilo stát se tak populární? Za prvé, je to úžasná kombinace vynikající kvality a přijatelných cen. Při výrobě ložního prádla se využívá nejnovějšího vývoje, moderního vybavení a vysoce kvalitních materiálů. Spodní prádlo je pohodlné na nošení, je to dokonalé přizpůsobení a odolnost proti opotřebení.

Druhou jasnou výhodou je design modelů. Značka vyrábí různé kolekce, včetně spodního prádla pro každý vkus. Pro znalce s maximálním komfortem představuje značka bavlněné a pletené spodní prádlo. Módní kolekce s originální výzdobou a vynikající krajkou - pro ty, kteří chtějí být svůdní a sofistikovaní v každém okamžiku svého života.

Široký rozsah velikostí je další samozřejmostí. A štíhlé dámy a dámy s nádhernými formami najdou vhodnou možnost ve sbírkách. Firma nabízí podprsenky ve velikostech od A do J.

Značkové prádlo si můžete koupit v obchodním domě vašeho města nebo u některého z oficiálních zástupců společnosti na internetu.

Přehled modelů

Pro dámy, které na prvním místě ocení komfort, nabízí značka podprsenku z elastické bavlny bez kamenů. Model je zdoben výšivkou na bavlněném podkladu a koketním lukem. Tři možnosti barev (černá, bílá a béžová) vám umožní vybrat si podprsenku, která je vhodná pro všechny šatní skříně.

Další bezrámový model, ale v rafinovanějším a delikátnějším provedení. Podprsenka je vyrobena z měkkého úpletu s krajkovými vložkami. Spodní detaily šálků jsou potaženy bavlnou. Skvělá volba ve třech klasických barvách.

Ale zajímavější model. Krajka podprsenka na rámu dokonale podporuje prsa, což jí krásný tvar. Husté, ale měkké šálky jsou vyrobeny z pleteniny. Elastické popruhy a záda pro pohodlí. Kontrastní krajka na světlém pozadí dává prádlu zvláštní pikantnost.

Více otevřený smyslný model vám umožní nosit oblečení s velkým výstřihem. Spodní část podprsenky je vyrobena z husté pletené podšívky. Horní část - nádherná jemná krajka. Model je vhodný pro každodenní nošení i pro romantická data.

Další, uzavřenější, ale neméně zajímavá volba pro nádherné busty. Průsvitná část měkkých šálků je doplněna tenkým proužkem krajky. Přívěsek ve tvaru srdce je posledním nádechem, který dodává produktu šarm a šarm.

Pro speciální příležitosti je to model z příjemného úpletu. Uzavřený styl překvapivě kombinovaný s upřímným designem a elegancí dekoru. Mesh vložky s vyšívanými květy jsou obzvláště velkolepé v vínové a čokoládové.

Široké popruhy se vzorem zde nejen plní podpůrnou funkci, ale jsou také vynikajícím dekorativním prvkem. Zadní strana výrobku je vyrobena z elastické síťoviny. Žádný člověk nemůže zůstat lhostejný při pohledu na takovou krásu na nádherné postavě.

Jak určit velikost

Ve firemním oddělení značky pomůže prodávající-konzultant vždy určit velikost.Pokud je však nákup naplánován v internetovém obchodě, můžete sami určit požadovanou velikost.

Chcete-li to provést, změřte:

  • obvod hrudníku (důležitý pro určení velikosti pohárku - A, B, atd.)
  • obvod pod prsou (záleží na číselné velikosti 70, 75 atd.)

Je lepší, aby měření ne na nahé tělo, ale v klasické podprsence bez push-up efekt. Pro dokonalou přesnost požádejte někoho, aby vám pomohl. Je lepší, když se při měření sníží ruce.

Obvod hrudníku se měří na nejvýraznějším místě busty. Měřící páska by zároveň neměla vyvíjet tlak na hrudník. Během měření je lepší vydechovat a zůstat v této poloze několik sekund. Obvod pod hrudníkem se měří při inhalaci.

Na základě získaných výsledků můžete určit velikost tabulky:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky