Správná délka dámských kalhot

Správná délka dámských kalhot

Každá žena chce žít podle svého stavu a být si jistá svou bezvadností. Nicméně, s rychlým tokem módy, to je někdy těžké navigovat co a jak nosit. Délka kalhot je jednou z nejběžnějších chyb, s níž se i ideální obraz promění v jeho neschopnost. Aby se tomu zabránilo, nezapomeňte na základní délky moderních kalhot.

Délka etikety

Tradičně, délka kalhot pro etiketu by měla dosáhnout středu paty. Vskutku, tato délka je nejvhodnější a umožňuje vizuálně, aby se nohy štíhlejší a delší. Nejen ženy, ale i pravidla etikety však nejsou schopny držet krok s pravidelně se rozvíjejícími styly. Tato délka je zcela nevhodná pro módní palazzo a kalhoty.

Jako výsledek, obecné doporučení na délku kalhot je: čím širší okraj kalhot je, tím déle by měly být, a čím užší kalhoty by měly být, tím kratší délka kalhot.

Jinými slovy, pokud si žena zvolila rozšířené kalhoty, měla by se délka dostat téměř k podlaze, a pokud jsou úzké džíny úzké, pak je povolena délka, která otevírá kotník.

Jak dlouho by měly být kalhoty?

Jít do obchodu pro novou akvizici, je důležité pochopit, které délky odpovídají specifickým stylům. Pak bude volba příjemná a nákup bude užitečný.

Zkrácené

Kratší kalhoty - trend posledních sezón. Vzkřísil v 50-60s, oni byli nazýváni Capri a byl koupen všemi módy té doby.

Čas ubíhal a ostříhané kalhoty jsou stále populární. Jsou ideální pro vysoké štíhlé dívky, stejně jako pro dívky středních výšek, jsou-li nošeny s podpatky.

Ideální délka oříznutých kalhot by měla otevřít kotník a sotva vystavit nohu docela dost. V tomto případě by se zadní strana boty měla dotýkat okraje kalhot nebo nedosahovat maximálně 1 cm Pro správný výběr zkrácených kalhot je důležité vyzkoušet si boty, se kterými bude tento model v konečném obrazu kompatibilní.

Délka 7/8

Módní délka, označovaná jako 7/8, je neuvěřitelně populární v posledních sezónách sbírek módních domů. Objevila se v Anglii a získala srdce mužů a žen, protože původně podobný oděv byl vyroben v unisex stylu.

7/8 kalhoty jsou výhradně dámské šatní skříně. Nejoblíbenější modely z nich jsou úzké rovné kalhoty nebo džíny, stejně jako banány, které jsou vhodné pro všechny typy těla.

Délka kalhot by měla být 65,5 cm pro průměrnou výšku 168 cm, pokud se soustředíte na čísla, není součástí plánů příjemného nakupování, stačí si vybrat délku nad kotníky šířku dlaně.

3/4 délka

Délka ¾ - jeden z nejběžnějších stylů klasických kalhot. Kancelářský styl lze považovat za úplný, pokud jsou v kalhotách ¾ šipky a jsou vyrobeny z přírodních tkanin.

Takové kalhoty otevírají holeně, dosahují k jejímu středu a demonstrují krásu štíhlých ženských nohou.

Sport

Tepláky také potřebují správné nošení. Kalhoty požadované délky budou schopny poskytnout komfort ve sportu, stejně jako důvěru v jejich krásu ve všech situacích.

Kalhoty pro sport přicházejí v několika stylech. Rovné kalhoty by měly jemně padat na tenisky a zároveň ponechat podrážku otevřenou. S delšími kalhotami se ztratí pohodlí sportovního oblečení.

Kalhoty v teplácích s elastickým spodkem by měly zakrýt kotník a nechat boty otevřené.

Přímky

Pravidlo etikety o délce kalhot do středu paty je vhodné pouze pro klasické klasické modely.Kancelářské modely by měly pokrývat polovinu paty. S takovou délkou je postava ženy schopna se vizuálně proměnit, nohy jsou štíhlejší a proporce se zlepšují.

Toto pravidlo platí také pro přímé džíny. Tento styl a jeho délka je univerzální pro všechny typy postav.

Široký

Široké kalhoty mimo sezónu vyžadují odpovědný přístup k jejich délce. Příliš krátké kalhoty budou vizuálně zvětšovat boky a dlouhé budou nosit nepohodlné. Ideální široké kalhoty by měly pokrýt většinu paty, přičemž nechávají špičku boty otevřené. Optimální je vzdálenost 2 cm od podlahy.

Kalhoty-palazzo také reprezentují modely širokého stylu. Jsou vyrobeny z lehkých tkanin, které holí nohu při chůzi. Aby nedocházelo k tomu, že tyto kalhoty zkrátí nohy, ponechá průměrnou vzdálenost 1 cm od podlahy.

Odlesk

Rozepnuté kalhoty mají prodloužení stehna nebo kolena. Tento zapomenutý model se vrací na stupně vítězů, což znamená, že je nutné znát správnou délku těchto kalhot.

Délka rozšířených kalhot má stejné hodnoty jako ve stylu se širokým kalhotám. 2 cm od podlahy - standardní vzdálenost, na které by měl být okraj kalhot.

Délku volíme patou

Kalhoty se správným výběrem vypadají harmonicky jako boty na plochém hřišti a boty na vysokém podpatku. Délka kalhot by však měla být odlišná.

Patek nebo nedostatek to nemá vliv na úzké a oříznuté kalhoty. Můžete je nosit, aniž byste přemýšleli o výběru bot, a výsledkem bude výhra.

Široké kalhoty a rozšířené kalhoty se nerozlišují podobnou univerzálností. Stylisté doporučují nákup dvou párů kalhot různých délek, protože kalhoty, které dokonale zapadají bez paty, mohou být v jeho přítomnosti absurdní.

Jak měřit

Pro výběr správné délky kalhot pomocí měření. Ale často s námi bereme centimetr, abychom provedli měření ještě před odchodem do obchodu? Pokud to chybí, je lepší nakupovat v této obuvi, která má v úmyslu nové šaty. V tomto případě můžete vidět, jak otevřená pata je a jak bude vypadat celý obraz.

Další metodou měření je překrytí nových kalhotových kalhot, které se liší ve správné délce.

Jak si vybrat perfektní délku kalhot?

Perfektní kalhoty by měly zdůrazňovat všechny přednosti ženské postavy. Takže kratší kalhoty jsou vhodné pro vysoké dívky a klasické rovné kalhoty pro ženy s křivými tvary, které pokrývají střed paty.

Pro široké boky budou optimálním modelem rozšířené kalhoty, které pokrývají téměř celou nohu.

Miniaturní dívky krátkého vzrůstu by si neměly vybírat krátké kalhoty. Taková volba zkrátí nohy a změní nádhernou postavu na nepřiměřenou.

Jaká délka prodlužuje nohy

Většina dívek se nemůže chlubit dokonalými siluetami, to však není důvod, proč byste se měli zbavit možnosti být neodolatelný.

Volba kalhot na podlahu, můžete si nohy mnohem delší a štíhlejší. Nezapomeňte, že toto pravidlo platí pro modely se širokými kalhotami a rozšířenými kalhotami. Šipky na kalhotách promění každou dívku na dlouhou krásu.

Úzké modely by neměly mít extra délku a vytvořit linii na okrajích kalhot a na začátku bot. Takové záhyby látky berou drahé centimetry od štíhlých nohou a dodávají jim extra objem.

Módní trendy

V roce 2016 jsou krátké kalhoty mimo soutěž. Délka těchto modelů může být 7/8 nebo ¾. Oříznuté kalhoty pocházejí z přírodních tkanin a jsou doplněny šipkami. Office styl v kombinaci se zkrácenými styly je trend, který si zaslouží pozornost všech fashionistas.

Kalhoty Palazzo nespadají z módních pódií a jsou přítomny na výstavách nejslavnějších návrhářů. Na tento model se můžete nejen spolehnout ve svém stylu, ale také se cítit pohodlně, protože tenká tekoucí tkanina snadno skrývá nedostatky boků a nohou.

Význam délky kalhot je podceněn mnoha ženami. Pokud však věnujete pozornost tomuto problému, můžete svou postavu transformovat a vytvořit kalhoty oblíbeným prvkem vašeho šatníku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky