Módní Jeggings

Módní Jeggings

Co to je?

Módní kritici předpověděli Jegginy krátkou existenci, ale po návratu z 80. let dosud neztratili půdu. Jeggings se nazývá hybrid legíny a džíny. Jsou šité z velmi tenké džínoviny nebo tlustého úpletu s barvou pod džíny. To je, vizuálně, vypadají jako džíny, ale ve skutečnosti nejsou. Aby bylo možné co nejvíce podobat džíny, jeggy mohou být zdobeny kapsami nebo zipy. Často zdobené liniemi žluté nitě, jako na džínách, nebo jednoduše malované takovým způsobem, že je nelze odlišit z dálky.

Vlastnosti a výhody

Jeggings mají elastický pás, který se velmi dobře protahuje. To je jejich hlavní výhoda. Jsou neuvěřitelně pohodlné. Sedět, chodit, chodit na procházku s dětmi, aktivně relaxovat a dokonce i sportovat. Vzhledem k tomu, že sedí na obrázku, nemůžete mít strach z výskytu nežádoucích záhybů, nebo banálního fyzického nepohodlí, když sedí na břiše neustále něco. Nevysouvají se na kolena, jako běžné legíny, takže vydrží déle. Kromě toho, jeggings jsou velmi pohodlné na nošení s vysokými boty, protože není obtížné vyplnit je uvnitř. Budou vždy vypadat skvěle, neshromažďují se v záhybech a nevysunují se, jak by se to mohlo stát s pevnými džíny, dokonce i štíhlým stylem.

Módní styly

  • Klasická verze, jeggings podobné standardním hubeným džínám. S nimi můžete kombinovat obrovské množství oblečení.
  • Jeggings-štíhlé, extrémně těsné tělo, díky své tkanině. Spíše jako běžné legíny. Vhodnější pro tělocvičnu, než pro ulici.
  • Jeggings s vysokým pasem. Takový model je vhodný pro štíhlé dívky s dokonalou postavou, protože veškerá krása obrazu, například v kombinaci se zkrácenou špičkou, nebude viditelná, pokud budete nosit prodlouženou bundu.
  • Jaggins 7/8. Tento aktuální model platí pro juggins. Bude dobře kombinován s jakoukoliv botou.

Zima

Pro ty, kteří jsou velmi rádi juggins, a nemůže se s nimi podílet, a to is nástupem chladného počasí, návrháři přišli s jejich teplé odrůdy. Vzhledem k tomu, dzhegginsy mají tendenci se silně protáhnout, i teplé modely budou pohodlné.

Existuje několik možností izolace:

Kožešina

S touto izolací nebude zima ani v těch nejtěžších zimách. Někteří výrobci uvádějí na svých výrobcích teplotní režim do - 30. Tyto juggins budou vyhovovat milovníkům dlouhých zimních procházek. Vzhledem k tomu, že nebrání pohybu, mohou lyžovat a bruslit, hrát sněhové koule s dětmi. Poté, co je schováte do vysokých teplých bot, můžete vyrazit z města bez strachu z mrazu. Neměli byste je dávat do práce, protože to bude v místnosti velmi horké.

Fleece

Jedná se o syntetickou tkaninu na bázi polyesteru. Má mnoho pozitivních vlastností: lehký, prodyšný, pratelný v pračce, teplý, i když je mokrý. Kromě toho, na rozdíl od Jeggings s kožešinou, tyto prakticky nezvyšují objem boků a nohou, což je důležité pro mnoho žen. Určeno pro teploty do -15. Mohou být na krátkou dobu v místnosti. Můžete začít nosit na podzim, když není ještě mráz, ale to už není pohodlné v běžném oblečení.

Nachos

To je nejjednodušší volba ze všech. Mohou jít do práce nebo studovat.Jsou dostatečně teplé, aby dosáhly metra bez zamrznutí, a zároveň můžete v nich pohodlně zůstat celý den. Dobře se hodí pro ženy za volantem, nebrání pohybu během jízdy, jsou teplé a pohodlné.

Zatlačte nahoru

Módní průmysl vždy nabízí něco nového, aby se ženy cítily atraktivnější. Každá dívka chce mít krásné formy a zároveň být štíhlá. Obě tato kritéria jsou splňována jeggins push up. Díky přiléhavému stylu, nohy vypadají štíhle a nové technologie umožňují zlepšit tvar hýždí. Tohoto efektu je dosaženo díky speciální struktuře zadních kapes, zvané anatomické a silikonové vložky.

Zeštíhlující

Pokud obyčejné legíny nejsou vhodné, vzhledem k nedokonalosti obrázku, měli byste věnovat pozornost nedávno populární jaggins s modelováním a nápravným efektem.

Vzhledem k zvláštnostem materiálu a bezproblémové technologie, budou tyto juggury stahovat postavu, což ji činí vizuálně štíhlejším. Nebude to nepříjemné pocity. Navíc, navzdory tomu, že budou velmi těsné hýždě a stehna, zcela skryjí celulitidu. Tohoto účinku je dosaženo díky hustotě tkaniny. Pomáhá také urychlit tok krve v nohách, což pomáhá udržet je v dobrém stavu. V patře jsou obvykle zhotoveny speciální vložky, které podporují břicho a pas.

Thermo

Ti, kteří chtějí nejen vizuálně vypadat štíhleji, ale termo-jeggings opravdu pomohou, aby se stali štíhlejšími. Jsou navrženy speciálně pro hubnutí, a ze standardních termo-leginů se odlišují pouze barvou, blízko denimu. Z názvu je zřejmé, že vliv ztráty teploty se dosahuje vlivem teploty. Vzhledem ke speciální tkáni a fyzické aktivitě se tělo zahřívá a na stehnech se ztrácejí další centimetry. Proto by na sobě nemělo ležet na gauči. Musíte jít do posilovny nebo alespoň vyčistit dům, teprve pak můžete cítit jejich vlastnosti. Po několika hodinách aktivního času přepravy budou mokré.

Plné

Na rozdíl od názoru některých plných dám, jsou jeggings velmi vhodné pro velkolepou postavu. Ale jsou tu nějaké nuance. Velké dívky by si neměly kupovat nízkošroubové jeggings, všechny ty kiláčky, v tomto případě, vyjdou pro každého, aby viděli. Aby se tomu vyhnuli, měli by zastavit svou volbu na opačné straně, na vysokých pasech. Vzhledem k tomu, že mají elastický pás, nebudou ošklivé záhyby. Také plné dámy musí věnovat zvláštní pozornost látce, ze které je výrobek šit. Pokud se štíhlé dívky vejdou do jakékoli a dokonce i velmi tenké tkaniny, měli byste si vybrat mimořádně hustou, kvalitní tkaninu. Pak budou všechny chyby na obrázku skryté. Kromě toho nebude v problémových oblastech zbytečně třít.

A nejdůležitější je vybrat ten správný. V žádném případě by to neměla být oříznutá horní nebo těsná halenka. Je lepší, když se jedná o prodlouženou tuniku nebo pulóvr volného střihu nebo v nadměrném stylu.

Materiály

Hlavním rozlišujícím znakem dzheggginsů z běžných džíny je množství elastanu nebo jiného vysoce elastického syntetického materiálu. Jegings, jako džíny, mohou být šity z bavlny, ale elastan v tomto případě by měla být alespoň 30%, a bavlna by měla být poměrně tenká.

Častěji plně syntetické modely, také s velkým množstvím elastanu. Oni drží jejich tvar lépe a jsou pohodlnější na nošení.

Tam jsou kožené jeggings. Ale musíte pochopit, kupovat je, že silnou pružnost lze dosáhnout pouze syntetickými vlákny. A s největší pravděpodobností to bude jen napodobení kůže.

Aktuální barvy a výtisky

Nejběžnější barva jeggings je modrá. Odstíny od tmavě modré po světle modrou. Obecně se celá paleta podobá klasické barvě džínoviny.

Stejně jako džíny mohou být jeggings černí. To je nejúspěšnější a běžné po modré barvě. Černá dobře schovává vady postavy, pokud nějaké existují. Navíc se snadno kombinuje s téměř jakoukoliv jinou barvou. Černé jeggings mohou být chytré, příležitostné a dokonce i sportovní.

Vzhledem k tomu, že vojenský styl je stále v trendu, nevynechal takový módní kus oblečení jako juggins.

Milovníci zvířecích výtisků mají z čeho vybírat. Obchody jsou juggins jako leopard, tygr nebo had.

Bílá je nejlepší na léto. Samozřejmě, musíte s ním být opatrný, protože může dokončit. Navíc je to velmi zašpiněná barva. Ale jeho krása stojí za všechny nevýhody.

Pro neutrální set jsou vhodné šedé a hnědé. Jsou snadno kombinovatelné a nedávají se do oka, když to není nutné. Ale milovníci jasu vhodné červené, žluté, smaragdové odstíny, ale používat je lépe v létě nebo na konci jara, pak budou vypadat harmonicky a vhodně.

Modely pro těhotné ženy

Hlavní vlastností jakéhokoliv oblečení pro těhotné ženy je jeho pohodlí. Je velmi důležité, aby nic netlačilo na bříško. A je žádoucí, aby koupená věc mohla nést celé těhotenství, to znamená, že by se mohla natáhnout, jak břicho roste, a možná i zvýšení boků. Dokonce i obyčejné jegings splňují téměř všechny tyto parametry. Je však lepší koupit speciální, v obchodě s oděvy pro těhotné ženy. Jsou k dispozici v několika verzích:

  • Elastický pás přichází kolem středu břicha, něco jako obvaz. Udržují se dobře a jsou vhodné pro aktivní budoucí matky.
  • Pás je velmi široký, končí pod prsou, ale může být složen dvakrát nebo třikrát, až budete potřebovat jeho plnou velikost.
  • Pás je pod břichem. Stejně jako v předchozích modelech se dobře táhne a je obvykle nastavitelná na šířku, s pomocí přídavné gumičky s poutky a tlačítky.

Všechny tyto modely mohou být použity od prvního do posledního měsíce těhotenství. Každá žena si může vybrat, co jí nejlépe vyhovuje pocity, které jsou během těhotenství tak důležité.

Dětské modely

Dětská móda, jak je známo, vždy opakuje dospělého. Děti se vždy pohybují hodně, takže juggins pro ně prostě nejsou zaměnitelné. Malé ženy módy chtějí vypadat relevantní a dospělé. To jim pomůže juggins. V dětských jeggings je pestrost barev a vzorů ještě větší než u dospělých. Děti si mohou dovolit nejjasnější a nejneobvyklejší barvy. Kresby z kreslených, květinových a zvířecích výtisků.

Chlapci také nosí jaggins. Ale častěji se můžete setkat s dzhegginsy pro velmi mladé chlapce. Máma už chce nosit džíny pro svého syna, ale uvědomuje si, že dítě nebude pohodlné. A tady se děti ocitnou v záchvatu, zpravidla v klasických barvách.

Co na sebe

Jeggings lze kombinovat s téměř jakýmkoliv oblečením. Není divu, že byly vytvořeny tak podobně jako džíny, které jsou v šatníku každé moderní osoby. S ohledem na zvláštnosti dzhegginů, aby se vešly na postavu, je důležité pochopit, kdo může otevřít zónu hýždí a boků a kdo by neměl.

Štíhlé dívky si mohou dovolit jakoukoliv délku. Zkrácené nebo standardní, vše bude vypadat dobře. Plné dámy jsou lepší používat prodloužené siluety. Obraz může být doplněn o svetr nebo vestu.

Boty jsou vybrány v závislosti na vybraném stylu. Přejít na sportovní image tenisky a tenisky. Pro každodenní obuv, baletní byty a mokasíny. Když přijde na zimu, boty, na podzim - kotníkové boty. Vysoké dívky si mohou dovolit boty s plochou botou. Pro ženy středního a krátkého vzrůstu je lepší vyzvednout boty s podpatky tak, aby nohy vypadaly déle, protože juggins na ně nepochybně kladou důraz.

Stylové obrázky

Jedním z nejoblíbenějších žonglérských pohledů je jejich kombinace s neutrálním klasickým topem, vybaveným sakem a vysokými podpatky.

High-pasu džíny vypadají skvěle s oříznutou horní, luk zdůrazňuje ženskost a křehkost obrázku.

Možnost pro chladné počasí: prodloužený svetr s volným střihem, snoot a napůl boty z módního designu.

Dlouhý svetr bez přezky, který se nosí v horní části topu v kombinaci se širokým pásem nebo pásem umístěným v pase, lze doplnit kotníkovými botami s podpatky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky