Zlatá brož a jak si to vybrat

Zlatá brož a jak si to vybrat

Zvláštní roli v obraze osoby vykonávají různé dekorace a doplňky z drahých kovů a kamenů. S jejich pomocí můžete v souboru umístit akcenty, zdůraznit individualitu člověka, jeho vynikající chuť a styl.

Šikovně vybrané zlaté šperky, například brož, slouží jako druh "zvýraznění", které nejen doplňuje obraz, ale také nese další funkci zipu pro šály, vesty a jiné oblečení.

Vlastnosti a výhody

Zlatá brož je elegantní a multifunkční detail šatníku, který plní dekorativní funkci. Brož dokonale zdobí šátek, límcové halenky, šaty, bundy bez knoflíků. Tato ozdoba je vytvořena pro ty, kteří si přejí, aby se jejich obraz dokončil, zdůraznil a přidal k němu rafinovanou chuť.

Zvláště ceněné doplňky z bílého zlata, které dokonale zdůrazňují brilanci kamene, který řezají a čistotu. Bílé zlato je navíc ideálně kombinováno s jakýmikoli jinými materiály a tato vlastnost drahých kovů je úspěšně používána moderními klenotníky a designéry, kteří vytvářejí neuvěřitelnou krásu šperků.

Módní modely

Zlaté brože se liší v mnoha variantách. Na základě stylu jsou rozděleny na tyto modely:

 • Vlásenka
 • Kolík;
 • Jehla

Vzhledem k různorodosti dekorů jsou tyto dekorace rozděleny do skupin:

 • Zlaté brože s diamanty. Stejně jako v dávných dobách, i v těchto dnech je znakem rafinovaného vkusu a postavení člověka. Náklady na tyto produkty jsou velmi vysoké, a proto je zpravidla nakupují bohatí lidé. Navenek jsou spíše zdrženlivé, často ve formě barev, tkaných stuh, fantasy vzorů.
 • Zlaté brože s kameny. Vhodné pro mladé, energické dívky, které milují ohromit ostatní. Tyto brože budou jasným akcentem obrazu, přitahují pozornost. Zlaté brože se smaragdem, rubínem, safírem, chryzolitem, kubickým zirkonem, granátem, tyrkysovou, jantarovou, jantarovou, topazovou, perlou, ametystem a dalšími drahokamy a polodrahokamy vypadají nádherně. Tyto brože jsou stále antické a mají historickou hodnotu.
 • Bílé zlaté brože. Úžasný odstín a hluboký lesk se dosahuje přidáním palladia ke zlatu. Takové zlato je milované slavnými klenotníky, aby vyzdobili své sbírky s nimi. Výrobky z tohoto materiálu se vyznačují stručností a dekorace drahých kamenů úspěšně zdůrazňuje neobvyklou barvu výrobku.

Stojí za povšimnutí chuťových preferencí zákazníků. Zejména na počest žen a často nakupovali šperky ve formě zástupců flóry a fauny: motýli, včely, vážky, sovy, pávy, štíry, květy květů, heřmánek, růže. Neméně oblíbené přívěsky, brože v podobě slunce, koruna.

Jak si vybrat

Před nákupem zlaté brož, musíte se rozhodnout, který obrázek chcete nejvíce: květiny, zvířata, ptáci, geometrické symboly, loga značky, hmyz, čísla, dopisy, nebo něco jiného. Rozsah moderního trhu je velmi velký, takže nalezení správné věci není těžké. Po nalezení vhodných možností pro sebe můžete bezpečně „vyzkoušet“ své vlastní oblečení.

Barva

Barva hraje důležitou roli při výběru šperků. Pokud chcete, aby váš vzhled vypadal velkolepě, měli byste si vybrat brož, který bude odpovídat barvě vašich očí nebo vlasů.

S jednobarevnými věcmi musíte nosit světlé brože a na vícebarevné věci - naopak, monochromatické.

Formulář

Kulatý tvar brože je dokonale kombinován s hladkými liniemi (kulatý límec, záhyby, volánky). Výrobky s vrcholem budou tedy vypadat dobře s asymetrickými detaily skříně nebo obdélníkovými.

Velké brože jsou dobré na svrchní oděvy, a na šaty a halenky, například, květiny jsou vhodné, to je, malé velikosti šperky.

Než si koupíte zlatou brož, musíte vědět o konstrukčních prvcích tohoto produktu. Zkontrolujte zdraví každého detailu, zda vše funguje a zda existuje manželství, které je v zásadě vyloučeno u značkových výrobků.

Ale stojí za to vědět, že:

 • Lock-jehla je připevněna těsně nad středem brožu;
 • V malých špercích jsou zpravidla nejjednodušší jehly;
 • Ve velkých brocích by měly být pevné a spolehlivé zámky, s výhodou s pohyblivým pouzdrem;
 • Držák na prolamované brož by měl být na místě, kde je nejméně patrný.

Co na sebe

Brož z drahých kovů lze nazvat nejženským a variabilním modelem šperků. S tímto doplňkem lze snadno vytvořit různé kompozice, protože brož může být připevněn k různým oděvům. S tím, co nosit a jak používat brož, aby vždy vypadat originální a módní?

Klasický duet

Tandemové brože s šaty jsou považovány za nejoblíbenější - tradiční. Působivější než elegantní dámské šaty a krásná brož nemohou vypadat nic. Existuje několik variant této kombinace:

 • Věci, která se podobá košili ve střihu, rouchu se střihem tvaru A, nebo šaty s vůní mohou být přidány s brožem v tradičním způsobem, to znamená, že příslušenství připojte na stranu 10-15 cm pod bradou. Tato volba je vhodná pro všechny soubory.
 • Šaty s límcem mluví samy za sebe. Brož v tomto případě je připevněna k límci.
 • Ve středu živůtku je připevnit brož, pokud ozdobíte, měla by šaty nebo šaty s hlubokým výstřihem. Produkt se zaměří na výstřih, takže hrudník bude vypadat oslnivě.
 • Brož je k zavřenému dílu připevněna, pokud si její majitel zvolil asymetrické uložení šatů.
 • Tam jsou také nestandardní místa pro brož - to jsou tašky, klobouky, kalhotové pásy a dokonce i boty.

Tipy pro stylisty

Moderní stylisté nabízejí nesčetné možnosti připojení brožů. Jsou univerzální, takže se snadno vejdou do pěkné dámy jakéhokoliv věku.

Na halenku, košili, svetr

Tato možnost je nejjednodušší. Můžete tedy nosit jakoukoli brož a dokonce i slavný modelář Versace řekl, že se jedná o win-win způsob nošení brožu. Stačí, když připojíte svůj zlatý předmět na vhodném místě a každá módy bude vypadat originálně a více žensky. Nejčastěji nosí velkou brož, například ve formě motýlů, kytici květin.

 • Na límci

Tato verze nošení broží se stala velmi populární v posledních letech. Dokonale zapadá do kancelářského stylu tohoto století, zdůrazňuje eleganci jeho majitele, její půvab, vynikající chuť a smysl pro styl.

 • Na klopě saka, kabát

Klasika, z pohledu specialistů, způsob nošení brožů, ale mezitím velmi stylová. V teplém období může být brož připevněn na sako a v zimě na kabát. Je třeba vzít v úvahu pouze to, že malá malá brož může být ztracena v souboru, nicméně velký obraz bude mít v obraze cenné místo.

 • Na rukávu

Snad to je nejnečekanější verze, kde nosit brož, ačkoli to bylo pro tuto situaci, že malé brože byly vytvořeny ve formě zvířete, list, větvičky, atd. Bílé nebo červené zlaté brože jsou perfektně kombinovány s bílými košile. Tato delikátní kombinace nenechá lhostejného obdivovatele tohoto šperku.

Stylové obrázky

Různé události vyžadují zvláštní oblečení a existují pravidla pro šperky. Brože nejsou výjimkou. Než připojíte na oblečení krásné příslušenství, musíte si být jisti, že brož zapadá do nadcházející příležitosti.

Dovolená s rodinou

Obvykle, rodinné oslavy jsou emocionální břemeno na každého člověka, takže pro takové zvláštní příležitosti je třeba zvolit vinobraní brože nebo design, který způsobuje pouze pozitivní emoce.

Kancelářský styl

Elegantní brož o malé velikosti je ideální pro oblečení v obchodním stylu. Ne příliš chytlavé, vykládané drahými kameny bílé, světle modré nebo růžové barvy. Také kancelářský styl umožňuje použití zlatých broží s perlami. Kromě toho si můžete vybrat prsten s perlami nebo náramek, elegantní perlový náhrdelník.

Strana

Na večírku, kde se shromáždí přátelé, můžete nosit velké šperky - velkou brož, koktejlový prsten. Strana je ideální čas pro experimenty, protože můžete připojit brož i na plavky, pokud se akce koná na pláži.

První rande

Tam je víra, že aby se pozitivní dojem na vyvolené, musíte doplnit svůj obraz s obrazem zvířete. Brože v tomto případě mohou být docela radikální, ve formě hada nebo pavouka, ale je lepší zvolit ptáka nebo pěkného zástupce kočičí rodiny pro první rande.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky